DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Danmarksserien 8 (DS-8)

Rosenhøj 2 (1), Rosenhøj 3 (2), Aros Dart 2 (3), Gudenå 2 (4), Hinnerup 2 (5), Linde 2 (6), Samsø 2 (7),T.I.F. Dart 1 (8)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
68799 26-08-2014 19:30 Aros 2 T.I.F. Dart 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
68786 26-08-2014 19:30 Rosenhøj 3 Rosenhøj 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
68867 26-08-2014 19:30 Hinnerup 2 Linde 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68824 30-08-2014 11:00 Samsø 2 Gudenå 2 Afbud: Gudenå 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68879 30-08-2014 16:00 Samsø 2 Aros 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
68845 02-09-2014 19:30 Rosenhøj 3 Hinnerup 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
68795 02-09-2014 19:30 Aros 2 Gudenå 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
68889 02-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Linde 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68865 09-09-2014 19:30 Hinnerup 2 Aros 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
68800 09-09-2014 19:30 Gudenå 2 Rosenhøj 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68871 10-09-2014 19:30 Linde 2 Rosenhøj 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
68843 16-09-2014 19:30 Rosenhøj 3 Aros 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
68831 16-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Gudenå 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
68870 17-09-2014 19:30 Linde 2 Rosenhøj 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68877 20-09-2014 11:00 Samsø 2 Rosenhøj 2 Udsat > 1.11.2014 kl. 11:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68822 20-09-2014 15:00 Samsø 2 Rosenhøj 3 Udsat > 1.11.2014 kl. 16:00 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68836 30-09-2014 19:30 Rosenhøj 2 Aros 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
68801 30-09-2014 19:30 Gudenå 2 Rosenhøj 3 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
68869 30-09-2014 19:30 Hinnerup 2 T.I.F. Dart 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
68785 07-10-2014 19:30 Rosenhøj 2 T.I.F. Dart 1 Udsat > 14.10.2014 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
68797 07-10-2014 19:30 Aros 2 Linde 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
68803 07-10-2014 19:30 Gudenå 2 Hinnerup 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
68838 21-10-2014 19:30 Rosenhøj 2 Hinnerup 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
68829 21-10-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Rosenhøj 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68873 22-10-2014 19:30 Linde 2 Gudenå 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
68875 25-10-2014 11:00 Linde 2 Samsø 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68868 25-10-2014 15:00 Hinnerup 2 Samsø 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
68890 26-10-2014 11:00 T.I.F. Dart 1 Samsø 2 Flyttet < 25.10.2014 kl. 20:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
68830 04-11-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Aros 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68779 04-11-2014 19:30 Rosenhøj 2 Rosenhøj 3 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
68874 05-11-2014 19:30 Linde 2 Hinnerup 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
68802 11-11-2014 19:30 Gudenå 2 Aros 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
68864 11-11-2014 19:30 Hinnerup 2 Rosenhøj 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68876 12-11-2014 19:30 Linde 2 T.I.F. Dart 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
68798 15-11-2014 11:00 Aros 2 Samsø 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
68805 15-11-2014 15:00 Gudenå 2 Samsø 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
68796 18-11-2014 19:30 Aros 2 Hinnerup 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
68790 18-11-2014 19:30 Rosenhøj 3 Linde 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
68781 18-11-2014 19:30 Rosenhøj 2 Gudenå 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68806 25-11-2014 19:30 Gudenå 2 T.I.F. Dart 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
68794 25-11-2014 19:30 Aros 2 Rosenhøj 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68783 25-11-2014 19:30 Rosenhøj 2 Linde 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
68847 29-11-2014 10:30 Rosenhøj 3 Samsø 2 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (814) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68840 29-11-2014 15:30 Rosenhøj 2 Samsø 2 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (814) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68832 13-01-2015 19:30 T.I.F. Dart 1 Hinnerup 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
68793 13-01-2015 19:30 Aros 2 Rosenhøj 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
68788 13-01-2015 19:30 Rosenhøj 3 Gudenå 2 Udsat > 17.2.2015 - Afbud: Gudenå 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68881 17-01-2015 11:00 Samsø 2 Hinnerup 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
68826 17-01-2015 16:00 Samsø 2 Linde 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68827 18-01-2015 11:00 Samsø 2 T.I.F. Dart 1 Flyttet til 11/4-2015 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
68828 20-01-2015 19:30 T.I.F. Dart 1 Rosenhøj 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68866 20-01-2015 19:30 Hinnerup 2 Gudenå 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
68872 21-01-2015 19:30 Linde 2 Aros 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
68804 27-01-2015 19:30 Gudenå 2 Linde 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68792 27-01-2015 19:30 Rosenhøj 3 T.I.F. Dart 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
68863 27-01-2015 19:30 Hinnerup 2 Rosenhøj 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
68855 03-02-2015 19:30 Aros 2 T.I.F. Dart 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
68842 03-02-2015 19:30 Rosenhøj 3 Rosenhøj 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68811 03-02-2015 19:30 Hinnerup 2 Linde 2 Afbud: Linde 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68880 07-02-2015 11:00 Samsø 2 Gudenå 2 Afbud: Gudenå 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68823 07-02-2015 16:00 Samsø 2 Aros 2 Flyttet til 11/4-2015 kl. 11:15 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68789 24-02-2015 19:30 Rosenhøj 3 Hinnerup 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
68833 24-02-2015 19:30 T.I.F. Dart 1 Linde 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
68851 24-02-2015 19:30 Aros 2 Gudenå 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68856 03-03-2015 19:30 Gudenå 2 Rosenhøj 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68809 03-03-2015 19:30 Hinnerup 2 Aros 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68815 04-03-2015 19:30 Linde 2 Rosenhøj 3 Flyttet til 3/3-2015 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
68787 17-03-2015 19:30 Rosenhøj 3 Aros 2 Flyttet til ? 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68887 17-03-2015 19:30 T.I.F. Dart 1 Gudenå 2 Flyttet til 18/3-2015 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68814 18-03-2015 19:30 Linde 2 Rosenhøj 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
68821 28-03-2015 11:00 Samsø 2 Rosenhøj 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
68878 28-03-2015 16:00 Samsø 2 Rosenhøj 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
68780 07-04-2015 19:30 Rosenhøj 2 Aros 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
68813 07-04-2015 19:30 Hinnerup 2 T.I.F. Dart 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
68857 07-04-2015 19:30 Gudenå 2 Rosenhøj 3 Flyttet til 15/4-2015 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68859 14-04-2015 19:30 Gudenå 2 Hinnerup 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
68853 14-04-2015 19:30 Aros 2 Linde 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
68841 14-04-2015 19:30 Rosenhøj 2 T.I.F. Dart 1 Flyttet til 22/4-2015 kl. 19:00 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
68782 21-04-2015 19:30 Rosenhøj 2 Hinnerup 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68885 21-04-2015 19:30 T.I.F. Dart 1 Rosenhøj 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
68817 22-04-2015 19:30 Linde 2 Gudenå 2 Afbud: Gudenå 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
68819 25-04-2015 11:00 Linde 2 Samsø 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
68812 25-04-2015 16:00 Hinnerup 2 Samsø 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
68834 26-04-2015 11:00 T.I.F. Dart 1 Samsø 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel