DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Hverdag Region 4-Syd

Dart 8700 1, Dart 8700 2, Den gyldne Pil 1, Den gyldne Pil 2, Engesvang 1, Juelsminde Bulls 1, Lido 1, Lido 2, Lido 3, Lido 4, NoDart 1, Rosenhøj 1 og Østbirk 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
232607 25-08-2020 19:30 Dart 8700 1 Dart 8700 2 9 - 7 Detaljer
232611 25-08-2020 19:30 Lido 1 Østbirk 1 13 - 3 Detaljer
232612 25-08-2020 19:30 Den Gyldne Pil 2 Engesvang Dartklub 1 1 - 15 Detaljer
232608 25-08-2020 19:30 Lido 3 Rosenhøj 1 4 - 12 Detaljer
232610 25-08-2020 19:30 Den Gyldne Pil 1 Juelsminde Bulls 1 4 - 12 Detaljer
232609 25-08-2020 19:30 Lido 2 No Dart 1 8 - 8 Detaljer
232613 01-09-2020 19:30 Rosenhøj 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232614 01-09-2020 19:30 Den Gyldne Pil 1 Dart 8700 1 2 - 14 Detaljer
232615 01-09-2020 19:30 No Dart 1 Lido 3 16 - 0 Detaljer
232616 01-09-2020 19:30 Østbirk 1 Lido 2 7 - 9 Detaljer
232618 01-09-2020 19:30 Engesvang Dartklub 1 Lido 1 5 - 11 Detaljer
232617 01-09-2020 19:30 Juelsminde Bulls 1 Den Gyldne Pil 2 10 - 6 Detaljer
232619 08-09-2020 19:30 Dart 8700 2 Den Gyldne Pil 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232621 08-09-2020 19:30 Dart 8700 1 Den Gyldne Pil 2 15 - 1 Detaljer
232622 08-09-2020 19:30 Lido 3 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232623 08-09-2020 19:30 Lido 2 Engesvang Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
232624 08-09-2020 19:30 Lido 1 Juelsminde Bulls 1 15 - 1 Detaljer
232620 09-09-2020 19:30 Lido 4 No Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232629 15-09-2020 19:30 Engesvang Dartklub 1 Lido 3 11 - 5 Detaljer
232630 15-09-2020 19:30 Juelsminde Bulls 1 Lido 2 8 - 8 Detaljer
232626 15-09-2020 19:30 Den Gyldne Pil 2 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232628 15-09-2020 19:30 Lido 1 Dart 8700 1 13 - 3 Detaljer
232625 15-09-2020 19:30 No Dart 1 Rosenhøj 1 9 - 7 Detaljer
232627 15-09-2020 19:30 Østbirk 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232634 22-09-2020 19:30 Lido 4 Engesvang Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232635 22-09-2020 19:30 Dart 8700 1 Lido 2 6 - 10 Detaljer
232636 22-09-2020 19:30 Lido 3 Juelsminde Bulls 1 10 - 6 Detaljer
232633 22-09-2020 19:30 Dart 8700 2 Lido 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232632 22-09-2020 19:30 Rosenhøj 1 Østbirk 1 15 - 1 Detaljer
232631 22-09-2020 19:30 Den Gyldne Pil 1 Den Gyldne Pil 2 6 - 10 Detaljer
232637 29-09-2020 19:30 Østbirk 1 No Dart 1 3 - 13 Detaljer
232638 29-09-2020 19:30 Lido 1 Den Gyldne Pil 1 15 - 1 Detaljer
232639 29-09-2020 19:30 Engesvang Dartklub 1 Rosenhøj 1 6 - 10 Detaljer
232640 29-09-2020 19:30 Lido 2 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232641 29-09-2020 19:30 Juelsminde Bulls 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232642 29-09-2020 19:30 Lido 3 Dart 8700 1 7 - 9 Detaljer
232648 06-10-2020 19:30 Dart 8700 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232647 06-10-2020 19:30 Dart 8700 2 Lido 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232645 06-10-2020 19:30 Den Gyldne Pil 1 Lido 2 9 - 7 Detaljer
232646 06-10-2020 19:30 Rosenhøj 1 Juelsminde Bulls 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232644 06-10-2020 19:30 No Dart 1 Engesvang Dartklub 1 6 - 10 Detaljer
232643 06-10-2020 19:30 Den Gyldne Pil 2 Lido 1 0 - 16 Detaljer
232649 20-10-2020 19:30 Engesvang Dartklub 1 Østbirk 1 12 - 4 Detaljer
232650 20-10-2020 19:30 Lido 2 Den Gyldne Pil 2 15 - 1 Detaljer
232651 20-10-2020 19:30 Juelsminde Bulls 1 No Dart 1 7 - 9 Detaljer
232652 20-10-2020 19:30 Lido 3 Den Gyldne Pil 1 8 - 8 Detaljer
232653 20-10-2020 19:30 Lido 4 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232654 20-10-2020 19:30 Rosenhøj 1 Dart 8700 1 11 - 5 Detaljer
232658 27-10-2020 19:30 Den Gyldne Pil 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232660 27-10-2020 19:30 Dart 8700 2 Rosenhøj 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232663 03-11-2020 19:30 Lido 4 Den Gyldne Pil 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232666 03-11-2020 19:30 No Dart 1 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232677 04-11-2020 19:30 No Dart 1 Den Gyldne Pil 2 8 - 8 Detaljer
232668 10-11-2020 19:30 Lido 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232671 10-11-2020 19:30 Dart 8700 2 Østbirk 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232672 10-11-2020 19:30 Den Gyldne Pil 1 No Dart 1 2 - 14 Detaljer
232676 17-11-2020 19:30 Engesvang Dartklub 1 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232683 24-11-2020 19:30 16-02-2021 19:30 Den Gyldne Pil 1 Engesvang Dartklub 1 7 - 9 Detaljer
232679 24-11-2020 19:30 Lido 3 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232681 24-11-2020 19:30 Dart 8700 2 Juelsminde Bulls 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232682 24-11-2020 19:30 17-11-2020 19:30 Lido 1 No Dart 1 10 - 6 Detaljer
232685 05-01-2021 19:30 Dart 8700 2 Dart 8700 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232691 12-01-2021 19:30 Lido 4 Rosenhøj 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232697 19-01-2021 19:30 Den Gyldne Pil 1 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232698 19-01-2021 19:30 No Dart 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232704 26-01-2021 19:30 Dart 8700 2 Den Gyldne Pil 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232705 26-01-2021 19:30 Lido 4 Østbirk 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232711 02-02-2021 19:30 Lido 1 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232712 02-02-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232718 09-02-2021 19:30 Dart 8700 2 Lido 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232719 09-02-2021 19:30 Lido 4 Juelsminde Bulls 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232684 16-02-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Østbirk 1 8 - 8 Detaljer
232726 09-03-2021 19:30 Lido 4 Dart 8700 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232725 10-03-2021 19:30 Lido 3 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232731 16-03-2021 19:30 Dart 8700 2 Lido 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232736 23-03-2021 19:30 Lido 4 Den Gyldne Pil 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232738 23-03-2021 19:30 Rosenhøj 1 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232744 06-04-2021 19:30 Dart 8700 2 No Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232741 06-04-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232749 13-04-2021 19:30 Østbirk 1 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232746 13-04-2021 19:30 Lido 4 Lido 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232751 20-04-2021 19:30 Lido 2 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232754 20-04-2021 19:30 Dart 8700 2 Engesvang Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232757 27-04-2021 19:30 Lido 4 Lido 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232759 27-04-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Dart 8700 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232669 18-05-2021 19:30 Dart 8700 1 Engesvang Dartklub 1 6 - 10 Detaljer
232742 25-05-2021 19:30 Dart 8700 1 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232748 25-05-2021 19:30 Rosenhøj 1 Den Gyldne Pil 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232739 25-05-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 Juelsminde Bulls 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232740 25-05-2021 19:30 Lido 1 Lido 3 15 - 1 Detaljer
232673 25-05-2021 19:30 Lido 4 Lido 2 Afbud, begge hold 0 - 0 Detaljer
232655 08-06-2021 19:30 Lido 1 Lido 2 11 - 5 Detaljer
232656 08-06-2021 19:30 Østbirk 1 Juelsminde Bulls 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232657 08-06-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Lido 3 3 - 13 Detaljer
232659 08-06-2021 19:30 Dart 8700 1 No Dart 1 5 - 11 Detaljer
232665 08-06-2021 19:30 Rosenhøj 1 Den Gyldne Pil 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232678 15-06-2021 19:30 Østbirk 1 Den Gyldne Pil 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232674 15-06-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Dart 8700 1 8 - 8 Detaljer
232675 15-06-2021 19:30 Rosenhøj 1 Lido 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232667 15-06-2021 19:30 Lido 2 Lido 3 10 - 6 Detaljer
232680 29-06-2021 19:30 Lido 2 Rosenhøj 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232686 10-08-2021 19:30 Rosenhøj 1 Lido 3 6 - 10 Detaljer
232687 10-08-2021 19:30 No Dart 1 Lido 2 14 - 2 Detaljer
232688 10-08-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Den Gyldne Pil 1 11 - 5 Detaljer
232689 10-08-2021 19:30 Østbirk 1 Lido 1 1 - 15 Detaljer
232690 10-08-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 Den Gyldne Pil 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232696 24-08-2021 19:30 Lido 1 Engesvang Dartklub 1 6 - 10 Detaljer
232693 24-08-2021 19:30 Lido 3 No Dart 1 9 - 7 Detaljer
232695 24-08-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Juelsminde Bulls 1 6 - 10 Detaljer
232692 24-08-2021 19:30 Dart 8700 1 Den Gyldne Pil 1 7 - 9 Detaljer
232694 25-08-2021 19:30 Lido 2 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232699 31-08-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Dart 8700 1 9 - 7 Detaljer
232700 31-08-2021 19:30 Østbirk 1 Lido 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232701 31-08-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 Lido 2 4 - 12 Detaljer
232702 31-08-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Lido 1 8 - 8 Detaljer
232708 07-09-2021 19:30 Lido 2 Juelsminde Bulls 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232707 07-09-2021 19:30 Lido 3 Engesvang Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
232703 07-09-2021 19:30 Rosenhøj 1 No Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232706 07-09-2021 19:30 Dart 8700 1 Lido 1 3 - 13 Detaljer
232709 14-09-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Den Gyldne Pil 1 14 - 2 Detaljer
232710 14-09-2021 19:30 Østbirk 1 Rosenhøj 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232713 14-09-2021 19:30 Lido 2 Dart 8700 1 11 - 5 Detaljer
232714 14-09-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Lido 3 8 - 8 Detaljer
232715 21-09-2021 19:30 No Dart 1 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232716 21-09-2021 19:30 Den Gyldne Pil 1 Lido 1 9 - 7 Detaljer
232717 21-09-2021 19:30 Rosenhøj 1 Engesvang Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232720 21-09-2021 19:30 Dart 8700 1 Lido 3 4 - 12 Detaljer
232722 28-09-2021 19:30 30-09-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 No Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232721 28-09-2021 19:30 Lido 1 Den Gyldne Pil 2 13 - 3 Detaljer
232724 28-09-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Rosenhøj 1 5 - 11 Detaljer
232723 28-09-2021 19:30 Lido 2 Den Gyldne Pil 1 4 - 12 Detaljer
232727 05-10-2021 19:30 Østbirk 1 Engesvang Dartklub 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232728 05-10-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Lido 2 11 - 5 Detaljer
232729 05-10-2021 19:30 No Dart 1 Juelsminde Bulls 1 7 - 9 Detaljer
232730 05-10-2021 19:30 Den Gyldne Pil 1 Lido 3 3 - 13 Detaljer
232732 05-10-2021 19:30 Dart 8700 1 Rosenhøj 1 4 - 12 Detaljer
232737 12-10-2021 19:30 No Dart 1 Dart 8700 1 11 - 5 Detaljer
232743 12-10-2021 19:30 Den Gyldne Pil 1 Rosenhøj 1 9 - 7 Detaljer
232733 12-10-2021 19:30 Lido 2 Lido 1 11 - 5 Detaljer
232735 12-10-2021 19:30 Lido 3 Den Gyldne Pil 2 15 - 1 Detaljer
232734 12-10-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232745 26-10-2021 19:30 Lido 3 Lido 2 5 - 11 Detaljer
232750 26-10-2021 19:30 No Dart 1 Den Gyldne Pil 1 12 - 4 Detaljer
232747 26-10-2021 19:30 28-10-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 Dart 8700 1 13 - 3 Detaljer
232755 02-11-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 No Dart 1 6 - 10 Detaljer
232756 02-11-2021 19:30 Den Gyldne Pil 1 Østbirk 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
232753 02-11-2021 19:30 Lido 1 Rosenhøj 1 9 - 7 Detaljer
232752 02-11-2021 19:30 Dart 8700 1 Juelsminde Bulls 1 3 - 13 Detaljer
232661 09-11-2021 19:30 Juelsminde Bulls 1 Engesvang Dartklub 1 9 - 7 Detaljer
232758 09-11-2021 19:30 Rosenhøj 1 Lido 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232760 09-11-2021 19:30 No Dart 1 Lido 1 7 - 9 Detaljer
232762 09-11-2021 19:30 Østbirk 1 Den Gyldne Pil 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232662 16-11-2021 19:30 Lido 3 Lido 1 2 - 14 Detaljer
232664 16-11-2021 19:30 Østbirk 1 Dart 8700 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
232670 16-11-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Rosenhøj 1 2 - 14 Detaljer
232761 16-11-2021 19:30 18-11-2021 19:30 Engesvang Dartklub 1 Den Gyldne Pil 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer