DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Junior Single Vest - Efterår 2021

Juniorsingle efterår 2021 afvikles over 3 runder: 26/9, 31/10 og 14/11
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
241237 26-09-2021 10:00 Lukas Jensen, Hovsa Jonas Palm, Odins Dart Club 0 - 5 Detaljer
241228 26-09-2021 10:00 Marius Bo Nielsen, Route 180 Marie Hedegaard, Dartklubben Potten 5 - 0 Detaljer
241215 26-09-2021 11:00 Monique Broe, Hovsa Mathilde Kjær , Kælderen Afbud fra begge spillere 0 - 0
241240 26-09-2021 11:00 Jonas Palm, Odins Dart Club Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 2 - 3 Detaljer
241209 26-09-2021 12:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Marius Bo Nielsen, Route 180 3 - 2 Detaljer
241227 26-09-2021 12:00 Mathilde Kjær , Kælderen Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 0 - 5 Detaljer
241233 26-09-2021 12:00 Marie Hedegaard, Dartklubben Potten Lukas Jensen, Hovsa 0 - 5 Detaljer
241241 26-09-2021 13:00 Jonas Palm, Odins Dart Club Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 0 - 5 Detaljer
241238 26-09-2021 13:00 Lukas Jensen, Hovsa Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 4 - 1 Detaljer
241199 26-09-2021 13:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Monique Broe, Hovsa 5 - 0 Detaljer
241210 26-09-2021 14:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Marie Hedegaard, Dartklubben Potten 5 - 0 Detaljer
241200 26-09-2021 14:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Mathilde Kjær , Kælderen 5 - 0 Detaljer
241242 26-09-2021 14:00 Jemmi Henningsen, Lido Dartklub Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 1 - 4 Detaljer
241216 26-09-2021 14:00 Monique Broe, Hovsa Marius Bo Nielsen, Route 180 0 - 5 Detaljer
241218 31-10-2021 10:00 Monique Broe, Hovsa Lukas Jensen, Hovsa 0 - 5 Detaljer
241225 31-10-2021 10:00 Mathilde Kjær , Kælderen Jonas Palm, Odins Dart Club 0 - 5 Detaljer
241236 31-10-2021 10:00 Marie Hedegaard, Dartklubben Potten Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 2 - 3 Detaljer
241224 31-10-2021 11:00 Mathilde Kjær , Kælderen Lukas Jensen, Hovsa 0 - 5 Detaljer
241201 31-10-2021 11:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Marius Bo Nielsen, Route 180 5 - 0 Detaljer
241213 31-10-2021 11:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 0 - 5 Detaljer
241214 31-10-2021 12:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 0 - 5 Detaljer
241219 31-10-2021 12:00 Monique Broe, Hovsa Jonas Palm, Odins Dart Club 0 - 5 Detaljer
241202 31-10-2021 12:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Marie Hedegaard, Dartklubben Potten 5 - 0 Detaljer
241231 31-10-2021 13:00 Marius Bo Nielsen, Route 180 Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 5 - 0 Detaljer
241212 31-10-2021 13:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Jonas Palm, Odins Dart Club 0 - 5 Detaljer
241223 31-10-2021 13:00 Mathilde Kjær , Kælderen Marie Hedegaard, Dartklubben Potten 0 - 5 Detaljer
241220 31-10-2021 14:00 Monique Broe, Hovsa Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 0 - 5 Detaljer
241203 31-10-2021 14:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Lukas Jensen, Hovsa 0 - 5 Detaljer
241232 31-10-2021 14:00 Marius Bo Nielsen, Route 180 Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 4 - 1 Detaljer
241198 11-11-2021 11:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Nadja S Skovlund, Dart Odense 3 - 2 Detaljer
241235 14-11-2021 10:00 Marie Hedegaard, Dartklubben Potten Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 2 - 3 Detaljer
241229 14-11-2021 10:00 Marius Bo Nielsen, Route 180 Lukas Jensen, Hovsa 0 - 5 Detaljer
241208 14-11-2021 10:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Mathilde Kjær , Kælderen 0 - 5 Detaljer
241221 14-11-2021 11:00 Monique Broe, Hovsa Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 0 - 5 Detaljer
241204 14-11-2021 11:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Jonas Palm, Odins Dart Club 4 - 1 Detaljer
241222 14-11-2021 11:00 Mathilde Kjær , Kælderen Marius Bo Nielsen, Route 180 0 - 5 Detaljer
241217 14-11-2021 12:00 Monique Broe, Hovsa Marie Hedegaard, Dartklubben Potten 0 - 5 Detaljer
241211 14-11-2021 12:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Lukas Jensen, Hovsa 0 - 5 Detaljer
241205 14-11-2021 12:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 2 - 3 Detaljer
241226 14-11-2021 13:00 Mathilde Kjær , Kælderen Jemmi Henningsen, Lido Dartklub 0 - 5 Detaljer
241230 14-11-2021 13:00 Marius Bo Nielsen, Route 180 Jonas Palm, Odins Dart Club 5 - 0 Detaljer
241206 14-11-2021 13:00 Oliver B skovlund, Dart Odense Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 3 - 2 Detaljer
241234 14-11-2021 14:00 Marie Hedegaard, Dartklubben Potten Jonas Palm, Odins Dart Club 3 - 2 Detaljer
241239 14-11-2021 14:00 Lukas Jensen, Hovsa Daniel Lauridsen, Assens Dart Club 3 - 2 Detaljer
241207 14-11-2021 14:00 Nadja S Skovlund, Dart Odense Monique Broe, Hovsa 5 - 0 Detaljer