DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. A

Farum 2 (1), Gilleleje 3 (2), Gran 2 (3), Brøndby Dart 1 (4), DK26 5 (5), Gentofte 1 (6), Grotten 1 (7), Rødderne 2 (8)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
69141 26-08-2014 19:30 Brøndby Dart 1 Grotten 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69203 26-08-2014 19:30 DK26 5 Gentofte 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
69222 26-08-2014 19:30 Rødderne 2 Gran 2 Udsat > 22.09.2014 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
69178 27-08-2014 19:30 Gilleleje 3 Farum 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
69176 02-09-2014 19:30 Farum 2 Grotten 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
69169 02-09-2014 19:30 Rødderne 2 Gentofte 1 Udsat > 14.10.2014 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
69131 02-09-2014 19:30 Gran 2 Brøndby Dart 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69125 03-09-2014 19:30 Gilleleje 3 DK26 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69219 09-09-2014 19:30 Grotten 1 Rødderne 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
69207 09-09-2014 19:30 Gentofte 1 Gilleleje 3 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
69136 09-09-2014 19:30 Brøndby Dart 1 Farum 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
69201 10-09-2014 19:30 DK26 5 Gran 2 Afbud: Gran 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
69206 16-09-2014 19:30 Gentofte 1 Farum 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
69217 16-09-2014 19:30 Grotten 1 DK26 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69223 16-09-2014 19:30 Rødderne 2 Brøndby Dart 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
69123 17-09-2014 19:30 Gilleleje 3 Gran 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
69155 30-09-2014 19:30 Gentofte 1 Grotten 1 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
69137 30-09-2014 19:30 Brøndby Dart 1 Gilleleje 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
69172 01-10-2014 19:30 Farum 2 Gran 2 // Afbud: Gran 2 - Kampseddel indsendes 16 - 0
69205 01-10-2014 19:30 DK26 5 Rødderne 2 Flyttet < 30.9.2014 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
69220 21-10-2014 19:30 Rødderne 2 Farum 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
69139 21-10-2014 19:30 Brøndby Dart 1 DK26 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69133 21-10-2014 19:30 Gran 2 Gentofte 1 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69127 22-10-2014 19:30 Gilleleje 3 Grotten 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
69174 28-10-2014 19:30 Farum 2 DK26 5 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
69209 28-10-2014 19:30 Gentofte 1 Brøndby Dart 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
69215 28-10-2014 19:30 Grotten 1 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69221 28-10-2014 19:30 Rødderne 2 Gilleleje 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
69210 04-11-2014 19:30 Gentofte 1 DK26 5 Udsat > 20.11.2014 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
69216 04-11-2014 19:30 Grotten 1 Brøndby Dart 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
69115 04-11-2014 19:30 Farum 2 Gilleleje 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
69135 04-11-2014 19:30 Gran 2 Rødderne 2 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69138 11-11-2014 19:30 Brøndby Dart 1 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69200 11-11-2014 19:30 DK26 5 Gilleleje 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
69212 11-11-2014 19:30 Gentofte 1 Rødderne 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
69213 11-11-2014 19:30 Grotten 1 Farum 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69170 18-11-2014 19:30 Rødderne 2 Grotten 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69132 18-11-2014 19:30 Gran 2 DK26 5 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69117 18-11-2014 19:30 Farum 2 Brøndby Dart 1 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
69126 19-11-2014 19:30 Gilleleje 3 Gentofte 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
69204 25-11-2014 19:30 DK26 5 Grotten 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
69130 25-11-2014 19:30 Gran 2 Gilleleje 3 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69142 25-11-2014 19:30 Brøndby Dart 1 Rødderne 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
69119 02-12-2014 19:30 Farum 2 Gentofte 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
69218 13-01-2015 19:30 Grotten 1 Gentofte 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
69224 13-01-2015 19:30 Rødderne 2 DK26 5 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
69180 14-01-2015 19:30 Gilleleje 3 Brøndby Dart 1 Flyttet til 21/1-2015 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
69129 14-01-2015 19:30 Gran 2 Farum 2 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69214 20-01-2015 19:30 Grotten 1 Gilleleje 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
69208 20-01-2015 19:30 Gentofte 1 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69202 20-01-2015 19:30 DK26 5 Brøndby Dart 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
69121 21-01-2015 19:30 Farum 2 Rødderne 2 Flyttet til 10/2-2015 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
69140 27-01-2015 19:30 Brøndby Dart 1 Gentofte 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
69199 27-01-2015 19:30 DK26 5 Farum 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
69134 28-01-2015 19:30 Gran 2 Grotten 1 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69128 28-01-2015 19:30 Gilleleje 3 Rødderne 2 Flyttet til 18/3-2015 kl. 19:00 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
69197 03-02-2015 19:30 Brøndby Dart 1 Grotten 1 Flyttet til 10/2-2015 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
69166 03-02-2015 19:30 Rødderne 2 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69147 03-02-2015 19:30 DK26 5 Gentofte 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69122 04-02-2015 19:30 Gilleleje 3 Farum 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
69225 24-02-2015 19:30 Rødderne 2 Gentofte 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
69120 24-02-2015 19:30 Farum 2 Grotten 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69187 24-02-2015 19:30 Gran 2 Brøndby Dart 1 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69181 25-02-2015 19:30 Gilleleje 3 DK26 5 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
69192 03-03-2015 19:30 Brøndby Dart 1 Farum 2 Flyttet til 16/3-2015 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
69163 03-03-2015 19:30 Grotten 1 Rødderne 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
69151 03-03-2015 19:30 Gentofte 1 Gilleleje 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
69145 04-03-2015 19:30 DK26 5 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69167 10-03-2015 19:30 Rødderne 2 Brøndby Dart 1 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
69161 10-03-2015 19:30 Grotten 1 DK26 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
69150 10-03-2015 19:30 Gentofte 1 Farum 2 Flyttet til 31/3-2015 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
69179 11-03-2015 19:30 Gilleleje 3 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69211 24-03-2015 19:30 Gentofte 1 Grotten 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
69193 24-03-2015 19:30 Brøndby Dart 1 Gilleleje 3 Flyttet til 7/4-2015 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
69149 24-03-2015 19:30 DK26 5 Rødderne 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
69116 25-03-2015 19:30 Farum 2 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69195 14-04-2015 19:30 Brøndby Dart 1 DK26 5 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
69189 14-04-2015 19:30 Gran 2 Gentofte 1 Holdtræk: Gran 2 0 - 16
69164 14-04-2015 19:30 Rødderne 2 Farum 2 Afbud: Farum 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
69183 15-04-2015 19:30 Gilleleje 3 Grotten 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
69165 21-04-2015 19:30 Rødderne 2 Gilleleje 3 Flyttet til 23/4-2015 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
69159 21-04-2015 19:30 Grotten 1 Gran 2 Holdtræk: Gran 2 16 - 0
69153 21-04-2015 19:30 Gentofte 1 Brøndby Dart 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
69118 21-04-2015 19:30 Farum 2 DK26 5 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel