DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval B

Svendborgsund 2, Solbakkens 1, Odins 5, Viking Dartklub 2, Langeland 1, Langtved 2, Midtfyn 2, Dart Odense 2, Dart Odense 3, Odins 6, Svendborgsund 3 og Søllested 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
191201 21-08-2019 19:30 Svendborgsund 2 Svendborgsund 3 15 - 1 Detaljer
191202 21-08-2019 19:30 Dart Odense 2 Dart Odense 3 10 - 6 Detaljer
191203 21-08-2019 19:30 Odins 5 Odins 6 4 - 12 Detaljer
191204 21-08-2019 19:30 Langeland 1 Midtfyn 2 15 - 1 Detaljer
191205 21-08-2019 19:30 Langtved 2 Søllested 1 8 - 8 Detaljer
191206 21-08-2019 19:30 25-08-2019 15:00 Solbakkens 1 Viking Dartklub 2 Viking brugt 2 ulovlige spillere. 13 - 3 Detaljer
191207 24-08-2019 11:00 Svendborgsund 2 Dart Odense 2 10 - 6 Detaljer
191208 24-08-2019 11:00 Svendborgsund 3 Dart Odense 3 5 - 11 Detaljer
191211 24-08-2019 11:00 Langtved 2 Solbakkens 1 8 - 8 Detaljer
191212 24-08-2019 11:00 Søllested 1 Viking Dartklub 2 7 - 9 Detaljer
191213 24-08-2019 16:00 Svendborgsund 2 Dart Odense 3 10 - 6 Detaljer
191214 24-08-2019 16:00 Svendborgsund 3 Dart Odense 2 7 - 9 Detaljer
191217 24-08-2019 16:00 Langtved 2 Viking Dartklub 2 11 - 5 Detaljer
191218 24-08-2019 16:00 Søllested 1 Solbakkens 1 5 - 11 Detaljer
191209 25-08-2019 11:00 Odins 5 Langeland 1 5 - 11 Detaljer
191210 25-08-2019 11:00 Odins 6 Midtfyn 2 8 - 8 Detaljer
191215 25-08-2019 16:00 Odins 5 Midtfyn 2 9 - 7 Detaljer
191216 25-08-2019 16:00 Odins 6 Langeland 1 2 - 14 Detaljer
191219 28-09-2019 11:00 Svendborgsund 2 Odins 5 13 - 3 Detaljer
191220 28-09-2019 11:00 Svendborgsund 3 Odins 6 7 - 9 Detaljer
191221 28-09-2019 11:00 Dart Odense 2 Langtved 2 11 - 5 Detaljer
191222 28-09-2019 11:00 Dart Odense 3 Søllested 1 5 - 11 Detaljer
191223 28-09-2019 11:00 Langeland 1 Solbakkens 1 9 - 7 Detaljer
191224 28-09-2019 11:00 Midtfyn 2 Viking Dartklub 2 7 - 9 Detaljer
191225 28-09-2019 16:00 Svendborgsund 2 Odins 6 9 - 7 Detaljer
191226 28-09-2019 16:00 Svendborgsund 3 Odins 5 12 - 4 Detaljer
191227 28-09-2019 16:00 Dart Odense 2 Søllested 1 10 - 6 Detaljer
191228 28-09-2019 16:00 Dart Odense 3 Langtved 2 8 - 8 Detaljer
191229 28-09-2019 16:00 Langeland 1 Viking Dartklub 2 13 - 3 Detaljer
191230 28-09-2019 16:00 Midtfyn 2 Solbakkens 1 3 - 13 Detaljer
191234 09-11-2019 11:00 Viking Dartklub 2 Svendborgsund 3 7 - 9 Detaljer
191236 09-11-2019 11:00 Søllested 1 Midtfyn 2 4 - 12 Detaljer
191235 09-11-2019 11:00 Langtved 2 Langeland 1 6 - 10 Detaljer
191233 09-11-2019 11:00 Solbakkens 1 Svendborgsund 2 6 - 10 Detaljer
191231 09-11-2019 11:00 Dart Odense 2 Odins 5 14 - 2 Detaljer
191232 09-11-2019 11:00 Dart Odense 3 Odins 6 6 - 10 Detaljer
191237 09-11-2019 16:00 Dart Odense 2 Odins 6 9 - 7 Detaljer
191238 09-11-2019 16:00 Dart Odense 3 Odins 5 9 - 7 Detaljer
191239 09-11-2019 16:00 Solbakkens 1 Svendborgsund 3 11 - 5 Detaljer
191240 09-11-2019 16:00 Viking Dartklub 2 Svendborgsund 2 3 - 13 Detaljer
191241 09-11-2019 16:00 Langtved 2 Midtfyn 2 7 - 9 Detaljer
191242 09-11-2019 16:00 Søllested 1 Langeland 1 4 - 12 Detaljer
191244 23-11-2019 11:00 Viking Dartklub 2 Dart Odense 3 5 - 11 Detaljer
191243 23-11-2019 11:00 Solbakkens 1 Dart Odense 2 6 - 10 Detaljer
191249 23-11-2019 16:00 Solbakkens 1 Dart Odense 3 10 - 6 Detaljer
191250 23-11-2019 16:00 Viking Dartklub 2 Dart Odense 2 4 - 12 Detaljer
191245 24-11-2019 11:00 Odins 5 Langtved 2 9 - 7 Detaljer
191246 24-11-2019 11:00 Odins 6 Søllested 1 13 - 3 Detaljer
191247 24-11-2019 11:00 Langeland 1 Svendborgsund 2 7 - 9 Detaljer
191248 24-11-2019 11:00 Midtfyn 2 Svendborgsund 3 8 - 8 Detaljer
191254 24-11-2019 16:00 Midtfyn 2 Svendborgsund 2 5 - 11 Detaljer
191251 24-11-2019 16:00 Odins 5 Søllested 1 14 - 2 Detaljer
191253 24-11-2019 16:00 Langeland 1 Svendborgsund 3 14 - 2 Detaljer
191252 24-11-2019 16:00 Odins 6 Langtved 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
191255 30-11-2019 11:00 Solbakkens 1 Odins 5 10 - 6 Detaljer
191256 30-11-2019 11:00 Viking Dartklub 2 Odins 6 5 - 11 Detaljer
191257 30-11-2019 11:00 Svendborgsund 2 Langtved 2 11 - 5 Detaljer
191258 30-11-2019 11:00 Svendborgsund 3 Søllested 1 10 - 6 Detaljer
191259 30-11-2019 11:00 Dart Odense 2 Langeland 1 7 - 9 Detaljer
191260 30-11-2019 11:00 Dart Odense 3 Midtfyn 2 10 - 6 Detaljer
191261 30-11-2019 16:00 Viking Dartklub 2 Odins 5 8 - 8 Detaljer
191262 30-11-2019 16:00 Solbakkens 1 Odins 6 9 - 7 Detaljer
191263 30-11-2019 16:00 Svendborgsund 2 Søllested 1 13 - 3 Detaljer
191264 30-11-2019 16:00 Svendborgsund 3 Langtved 2 7 - 9 Detaljer
191265 30-11-2019 16:00 Dart Odense 2 Midtfyn 2 13 - 3 Detaljer
191266 30-11-2019 16:00 Dart Odense 3 Langeland 1 3 - 13 Detaljer
191270 08-01-2020 19:30 Midtfyn 2 Langeland 1 4 - 12 Detaljer
191271 08-01-2020 19:30 Søllested 1 Langtved 2 8 - 8 Detaljer
191272 08-01-2020 19:30 08-01-2020 18:30 Viking Dartklub 2 Solbakkens 1 2 - 14 Detaljer
191269 08-01-2020 19:30 Odins 6 Odins 5 10 - 6 Detaljer
191268 08-01-2020 19:30 Dart Odense 3 Dart Odense 2 0 - 16 Detaljer
191267 08-01-2020 19:30 Svendborgsund 3 Svendborgsund 2 2 - 14 Detaljer
191273 11-01-2020 11:00 Dart Odense 2 Svendborgsund 2 10 - 6 Detaljer
191274 11-01-2020 11:00 Dart Odense 3 Svendborgsund 3 9 - 7 Detaljer
191275 11-01-2020 11:00 Langeland 1 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
191276 11-01-2020 11:00 Midtfyn 2 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
191277 11-01-2020 11:00 Solbakkens 1 Langtved 2 9 - 7 Detaljer
191278 11-01-2020 11:00 Viking Dartklub 2 Søllested 1 7 - 9 Detaljer
191279 11-01-2020 16:00 Dart Odense 3 Svendborgsund 2 4 - 12 Detaljer
191280 11-01-2020 16:00 Dart Odense 2 Svendborgsund 3 15 - 1 Detaljer
191281 11-01-2020 16:00 Midtfyn 2 Odins 5 10 - 6 Detaljer
191282 11-01-2020 16:00 Langeland 1 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
191283 11-01-2020 16:00 Viking Dartklub 2 Langtved 2 4 - 12 Detaljer
191284 11-01-2020 16:00 Solbakkens 1 Søllested 1 12 - 4 Detaljer
191290 15-02-2020 11:00 Viking Dartklub 2 Midtfyn 2 9 - 7 Detaljer
191289 15-02-2020 11:00 Solbakkens 1 Langeland 1 7 - 9 Detaljer
191287 15-02-2020 11:00 Langtved 2 Dart Odense 2 4 - 12 Detaljer
191288 15-02-2020 11:00 Søllested 1 Dart Odense 3 9 - 7 Detaljer
191285 15-02-2020 11:00 Odins 5 Svendborgsund 2 3 - 13 Detaljer
191286 15-02-2020 11:00 Odins 6 Svendborgsund 3 16 - 0 Detaljer
191291 15-02-2020 16:00 Odins 6 Svendborgsund 2 11 - 5 Detaljer
191292 15-02-2020 16:00 Odins 5 Svendborgsund 3 14 - 2 Detaljer
191293 15-02-2020 16:00 Søllested 1 Dart Odense 2 2 - 14 Detaljer
191294 15-02-2020 16:00 Langtved 2 Dart Odense 3 7 - 9 Detaljer
191295 15-02-2020 16:00 Viking Dartklub 2 Langeland 1 3 - 13 Detaljer
191296 15-02-2020 16:00 Solbakkens 1 Midtfyn 2 11 - 5 Detaljer
191297 07-03-2020 11:00 Odins 5 Dart Odense 2 0 - 0
191298 07-03-2020 11:00 Odins 6 Dart Odense 3 0 - 0
191299 07-03-2020 11:00 Svendborgsund 2 Solbakkens 1 0 - 0
191300 07-03-2020 11:00 Svendborgsund 3 Viking Dartklub 2 0 - 0
191306 07-03-2020 16:00 Svendborgsund 2 Viking Dartklub 2 0 - 0
191303 07-03-2020 16:00 Odins 6 Dart Odense 2 0 - 0
191305 07-03-2020 16:00 Svendborgsund 3 Solbakkens 1 0 - 0
191304 07-03-2020 16:00 Odins 5 Dart Odense 3 0 - 0
191301 08-03-2020 11:00 Langeland 1 Langtved 2 0 - 0
191302 08-03-2020 11:00 Midtfyn 2 Søllested 1 0 - 0
191308 08-03-2020 16:00 Langeland 1 Søllested 1 0 - 0
191307 08-03-2020 16:00 14-03-2020 11:00 Midtfyn 2 Langtved 2 0 - 0
191309 04-04-2020 11:00 Dart Odense 2 Solbakkens 1 0 - 0
191310 04-04-2020 11:00 Dart Odense 3 Viking Dartklub 2 0 - 0
191311 04-04-2020 11:00 Langtved 2 Odins 5 0 - 0
191312 04-04-2020 11:00 Søllested 1 Odins 6 0 - 0
191313 04-04-2020 11:00 Svendborgsund 2 Langeland 1 0 - 0
191314 04-04-2020 11:00 Svendborgsund 3 Midtfyn 2 0 - 0
191320 04-04-2020 16:00 Svendborgsund 2 Midtfyn 2 0 - 0
191319 04-04-2020 16:00 Svendborgsund 3 Langeland 1 0 - 0
191318 04-04-2020 16:00 Langtved 2 Odins 6 0 - 0
191317 04-04-2020 16:00 Søllested 1 Odins 5 0 - 0
191316 04-04-2020 16:00 Dart Odense 2 Viking Dartklub 2 0 - 0
191315 04-04-2020 16:00 Dart Odense 3 Solbakkens 1 0 - 0
191323 09-05-2020 11:00 Langtved 2 Svendborgsund 2 0 - 0
191324 09-05-2020 11:00 Søllested 1 Svendborgsund 3 0 - 0
191329 09-05-2020 16:00 Søllested 1 Svendborgsund 2 0 - 0
191330 09-05-2020 16:00 Langtved 2 Svendborgsund 3 0 - 0
191321 10-05-2020 11:00 Odins 5 Solbakkens 1 0 - 0
191322 10-05-2020 11:00 Odins 6 Viking Dartklub 2 0 - 0
191325 10-05-2020 11:00 Langeland 1 Dart Odense 2 0 - 0
191326 10-05-2020 11:00 Midtfyn 2 Dart Odense 3 0 - 0
191327 10-05-2020 16:00 Odins 5 Viking Dartklub 2 0 - 0
191328 10-05-2020 16:00 Odins 6 Solbakkens 1 0 - 0
191331 10-05-2020 16:00 Midtfyn 2 Dart Odense 2 0 - 0
191332 10-05-2020 16:00 Langeland 1 Dart Odense 3 0 - 0