DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval B

Andebølle 1, Assens 5, Dart Odense 3, Dart Odense 4, Dart Odense 5, Langeland 2, Langtved 2, Midtfyn 2, Odins 5, Odins 6, Svendborgsund 2, Svendborgsund 3, Søllested 1, Viking Dartklub 2 og Viking Dartklub 3
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
227283 19-08-2020 19:30 Svendborgsund 2 Svendborgsund 3 13 - 3 Detaljer
227289 19-08-2020 19:30 Andebølle 1 Midtfyn 2 10 - 6 Detaljer
227285 19-08-2020 19:30 Viking Dartklub 2 Viking Dartklub 3 6 - 10 Detaljer
227288 19-08-2020 19:30 Assens 5 Søllested 1 9 - 7 Detaljer
227287 19-08-2020 19:30 Dart Odense 5 Langtved 2 8 - 8 Detaljer
227286 20-08-2020 19:30 Dart Odense 3 Dart Odense 4 10 - 6 Detaljer
227284 20-08-2020 19:30 Odins 5 Odins 6 3 - 13 Detaljer
227290 22-08-2020 11:00 Svendborgsund 2 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227291 22-08-2020 11:00 Svendborgsund 3 Odins 6 6 - 10 Detaljer
227292 22-08-2020 11:00 Viking Dartklub 2 Dart Odense 3 6 - 10 Detaljer
227293 22-08-2020 11:00 23-08-2020 11:00 Viking Dartklub 3 Dart Odense 4 13 - 3 Detaljer
227300 22-08-2020 16:00 23-08-2020 16:00 Viking Dartklub 3 Dart Odense 3 6 - 10 Detaljer
227297 22-08-2020 16:00 Svendborgsund 2 Odins 6 7 - 9 Detaljer
227298 22-08-2020 16:00 Svendborgsund 3 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227295 23-08-2020 11:00 Langtved 2 Søllested 1 12 - 4 Detaljer
227294 23-08-2020 11:00 Dart Odense 5 Assens 5 8 - 8 Detaljer
227296 23-08-2020 11:00 Andebølle 1 Langeland 2 9 - 7 Detaljer
227299 23-08-2020 16:00 Viking Dartklub 2 Dart Odense 4 10 - 6 Detaljer
227301 23-08-2020 16:00 Dart Odense 5 Søllested 1 11 - 5 Detaljer
227302 23-08-2020 16:00 Langtved 2 Assens 5 8 - 8 Detaljer
227303 23-08-2020 16:00 Midtfyn 2 Langeland 2 12 - 4 Detaljer
227307 05-09-2020 11:00 Dart Odense 4 Langtved 2 3 - 13 Detaljer
227308 05-09-2020 11:00 Assens 5 Andebølle 1 5 - 11 Detaljer
227310 05-09-2020 11:00 Langeland 2 Svendborgsund 2 3 - 13 Detaljer
227306 05-09-2020 11:00 Dart Odense 3 Dart Odense 5 10 - 6 Detaljer
227305 05-09-2020 11:00 Odins 6 Viking Dartklub 3 12 - 4 Detaljer
227309 05-09-2020 11:00 Søllested 1 Midtfyn 2 5 - 11 Detaljer
227304 05-09-2020 11:00 Odins 5 Viking Dartklub 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227311 05-09-2020 16:00 Odins 5 Viking Dartklub 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227312 05-09-2020 16:00 Odins 6 Viking Dartklub 2 13 - 3 Detaljer
227313 05-09-2020 16:00 Dart Odense 3 Langtved 2 11 - 5 Detaljer
227314 05-09-2020 16:00 Dart Odense 4 Dart Odense 5 1 - 15 Detaljer
227315 05-09-2020 16:00 Assens 5 Midtfyn 2 4 - 12 Detaljer
227316 05-09-2020 16:00 Søllested 1 Andebølle 1 11 - 5 Detaljer
227317 05-09-2020 16:00 Langeland 2 Svendborgsund 3 8 - 8 Detaljer
227322 12-09-2020 11:00 Dart Odense 5 Langeland 2 6 - 10 Detaljer
227319 12-09-2020 11:00 Svendborgsund 3 Dart Odense 4 10 - 6 Detaljer
227318 12-09-2020 11:00 Svendborgsund 2 Dart Odense 3 8 - 8 Detaljer
227326 12-09-2020 16:00 Svendborgsund 3 Dart Odense 3 10 - 6 Detaljer
227329 12-09-2020 16:00 Langtved 2 Langeland 2 9 - 7 Detaljer
227325 12-09-2020 16:00 Svendborgsund 2 Dart Odense 4 14 - 2 Detaljer
227321 19-09-2020 11:00 Viking Dartklub 3 Søllested 1 5 - 11 Detaljer
227323 19-09-2020 11:00 Andebølle 1 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227324 19-09-2020 11:00 Midtfyn 2 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227327 19-09-2020 16:00 Viking Dartklub 2 Søllested 1 6 - 10 Detaljer
227330 19-09-2020 16:00 Andebølle 1 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227331 19-09-2020 16:00 Midtfyn 2 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227320 26-09-2020 11:00 17-10-2020 11:00 Viking Dartklub 2 Assens 5 Protest, udehold. 7 - 9 Detaljer
227328 26-09-2020 16:00 17-10-2020 16:00 Viking Dartklub 3 Assens 5 13 - 3 Detaljer
227337 24-10-2020 11:00 Søllested 1 Svendborgsund 3 10 - 6 Detaljer
227338 24-10-2020 11:00 Langeland 2 Viking Dartklub 2 10 - 6 Detaljer
227336 24-10-2020 11:00 Assens 5 Svendborgsund 2 5 - 11 Detaljer
227335 24-10-2020 11:00 Dart Odense 4 Midtfyn 2 10 - 6 Detaljer
227334 24-10-2020 11:00 Dart Odense 3 Andebølle 1 9 - 7 Detaljer
227344 24-10-2020 16:00 Søllested 1 Svendborgsund 2 7 - 9 Detaljer
227345 24-10-2020 16:00 Langeland 2 Viking Dartklub 3 13 - 3 Detaljer
227341 24-10-2020 16:00 Dart Odense 3 Midtfyn 2 12 - 4 Detaljer
227343 24-10-2020 16:00 Assens 5 Svendborgsund 3 8 - 8 Detaljer
227342 24-10-2020 16:00 Dart Odense 4 Andebølle 1 5 - 11 Detaljer
227362 21-11-2020 11:00 Dart Odense 3 Assens 5 12 - 4 Detaljer
227363 21-11-2020 11:00 Dart Odense 4 Søllested 1 4 - 12 Detaljer
227370 21-11-2020 16:00 Dart Odense 4 Assens 5 8 - 8 Detaljer
227369 21-11-2020 16:00 Dart Odense 3 Søllested 1 8 - 8 Detaljer
227367 28-11-2020 16:00 Viking Dartklub 2 Langtved 2 4 - 12 Detaljer
227332 29-11-2020 11:00 Odins 5 Dart Odense 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227339 29-11-2020 16:00 Odins 5 Langtved 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227375 05-12-2020 11:00 Søllested 1 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227381 05-12-2020 16:00 Assens 5 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227380 06-12-2020 11:00 08-11-2020 11:00 Dart Odense 4 Langeland 2 3 - 13 Detaljer
227387 06-12-2020 16:00 08-11-2020 16:00 Dart Odense 3 Langeland 2 13 - 3 Detaljer
227348 13-12-2020 11:00 08-11-2020 11:00 Odins 5 Dart Odense 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227355 13-12-2020 16:00 08-11-2020 16:00 Odins 5 Dart Odense 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227409 07-02-2021 11:00 Viking Dartklub 2 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227416 07-02-2021 16:00 Viking Dartklub 3 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227366 07-03-2021 11:00 Langeland 2 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227437 14-03-2021 11:00 Dart Odense 5 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227444 14-03-2021 16:00 Langtved 2 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227453 11-04-2021 11:00 Dart Odense 3 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227460 11-04-2021 16:00 Dart Odense 4 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227471 24-04-2021 11:00 Odins 5 Langeland 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227480 08-05-2021 11:00 Odins 5 Søllested 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227486 08-05-2021 16:00 Odins 5 Assens 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227346 22-05-2021 11:00 Svendborgsund 2 Viking Dartklub 2 14 - 2 Detaljer
227349 22-05-2021 11:00 Odins 6 Dart Odense 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227350 22-05-2021 11:00 Dart Odense 5 Andebølle 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227351 22-05-2021 11:00 Langtved 2 Midtfyn 2 6 - 10 Detaljer
227352 22-05-2021 11:00 Assens 5 Langeland 2 6 - 10 Detaljer
227347 22-05-2021 11:00 Svendborgsund 3 Viking Dartklub 3 4 - 12 Detaljer
227357 22-05-2021 16:00 Dart Odense 5 Midtfyn 2 7 - 9 Detaljer
227359 22-05-2021 16:00 Søllested 1 Langeland 2 4 - 12 Detaljer
227358 22-05-2021 16:00 Langtved 2 Andebølle 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227356 22-05-2021 16:00 Odins 6 Dart Odense 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227354 22-05-2021 16:00 Svendborgsund 3 Viking Dartklub 2 6 - 10 Detaljer
227353 22-05-2021 16:00 Svendborgsund 2 Viking Dartklub 3 14 - 2 Detaljer
227364 05-06-2021 11:00 27-06-2021 11:00 Andebølle 1 Svendborgsund 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227373 05-06-2021 11:00 Langeland 2 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227365 05-06-2021 11:00 27-06-2021 11:00 Midtfyn 2 Svendborgsund 3 12 - 4 Detaljer
227360 05-06-2021 11:00 Viking Dartklub 2 Dart Odense 5 3 - 13 Detaljer
227368 05-06-2021 16:00 Viking Dartklub 3 Dart Odense 5 8 - 8 Detaljer
227372 05-06-2021 16:00 27-06-2021 16:00 Midtfyn 2 Svendborgsund 2 6 - 10 Detaljer
227371 05-06-2021 16:00 27-06-2021 11:00 Andebølle 1 Svendborgsund 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227361 12-06-2021 11:00 08-06-2021 11:00 Viking Dartklub 3 Langtved 2 4 - 12 Detaljer
227374 19-06-2021 11:00 Assens 5 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227376 19-06-2021 11:00 Svendborgsund 3 Dart Odense 5 9 - 7 Detaljer
227377 19-06-2021 11:00 Svendborgsund 2 Langtved 2 11 - 5 Detaljer
227378 19-06-2021 11:00 Viking Dartklub 3 Andebølle 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227384 19-06-2021 16:00 Svendborgsund 2 Dart Odense 5 12 - 4 Detaljer
227385 19-06-2021 16:00 Viking Dartklub 3 Midtfyn 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227383 19-06-2021 16:00 Svendborgsund 3 Langtved 2 5 - 11 Detaljer
227382 19-06-2021 16:00 Søllested 1 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227379 26-06-2021 11:00 19-06-2021 11:00 Viking Dartklub 2 Midtfyn 2 8 - 8 Detaljer
227386 26-06-2021 16:00 19-06-2021 16:00 Viking Dartklub 2 Andebølle 1 12 - 4 Detaljer
227333 27-06-2021 11:00 Odins 6 Langtved 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227340 27-06-2021 16:00 Odins 6 Dart Odense 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227388 18-08-2021 19:30 Svendborgsund 3 Svendborgsund 2 4 - 12 Detaljer
227391 18-08-2021 19:30 Dart Odense 4 Dart Odense 3 4 - 12 Detaljer
227392 18-08-2021 19:30 Langtved 2 Dart Odense 5 6 - 10 Detaljer
227393 18-08-2021 19:30 Søllested 1 Assens 5 9 - 7 Detaljer
227394 18-08-2021 19:30 Midtfyn 2 Andebølle 1 9 - 7 Detaljer
227390 19-08-2021 19:30 Viking Dartklub 3 Viking Dartklub 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227389 19-08-2021 19:30 Odins 6 Odins 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227400 21-08-2021 11:00 18-09-2021 11:00 Søllested 1 Langtved 2 Langtved brugt ulovlig spiller 11 - 5 Detaljer
227398 21-08-2021 11:00 Dart Odense 4 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227399 21-08-2021 11:00 18-09-2021 11:00 Assens 5 Dart Odense 5 11 - 5 Detaljer
227397 21-08-2021 11:00 Dart Odense 3 Viking Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227404 21-08-2021 16:00 Dart Odense 4 Viking Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227405 21-08-2021 16:00 Dart Odense 3 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227407 21-08-2021 16:00 18-09-2021 16:00 Assens 5 Langtved 2 8 - 8 Detaljer
227406 21-08-2021 16:00 18-09-2021 16:00 Søllested 1 Dart Odense 5 4 - 12 Detaljer
227401 22-08-2021 11:00 Langeland 2 Andebølle 1 7 - 9 Detaljer
227408 22-08-2021 16:00 Langeland 2 Midtfyn 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227427 04-09-2021 11:00 Langeland 2 Dart Odense 5 4 - 12 Detaljer
227424 04-09-2021 11:00 14-08-2021 11:00 Dart Odense 4 Svendborgsund 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227423 04-09-2021 11:00 14-08-2021 11:00 Dart Odense 3 Svendborgsund 2 12 - 4 Detaljer
227431 04-09-2021 16:00 14-08-2021 16:00 Dart Odense 3 Svendborgsund 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227430 04-09-2021 16:00 14-08-2021 16:00 Dart Odense 4 Svendborgsund 2 9 - 7 Detaljer
227434 04-09-2021 16:00 Langeland 2 Langtved 2 9 - 7 Detaljer
227429 05-09-2021 11:00 Odins 6 Midtfyn 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227425 05-09-2021 11:00 Assens 5 Viking Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227428 05-09-2021 11:00 Odins 5 Andebølle 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227426 05-09-2021 11:00 Søllested 1 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227435 05-09-2021 16:00 Odins 6 Andebølle 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227433 05-09-2021 16:00 Assens 5 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227432 05-09-2021 16:00 Søllested 1 Viking Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227436 05-09-2021 16:00 Odins 5 Midtfyn 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227395 18-09-2021 11:00 Odins 5 Svendborgsund 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227403 18-09-2021 16:00 Odins 5 Svendborgsund 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227396 19-09-2021 11:00 Odins 6 Svendborgsund 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227402 19-09-2021 16:00 Odins 6 Svendborgsund 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227439 25-09-2021 11:00 Andebølle 1 Dart Odense 3 5 - 11 Detaljer
227440 25-09-2021 11:00 Midtfyn 2 Dart Odense 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227443 25-09-2021 11:00 Viking Dartklub 2 Langeland 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227446 25-09-2021 16:00 Midtfyn 2 Dart Odense 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227447 25-09-2021 16:00 Andebølle 1 Dart Odense 4 12 - 4 Detaljer
227450 25-09-2021 16:00 Viking Dartklub 3 Langeland 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227438 26-09-2021 11:00 Langtved 2 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227441 26-09-2021 11:00 Svendborgsund 2 Assens 5 13 - 3 Detaljer
227442 26-09-2021 11:00 Svendborgsund 3 Søllested 1 7 - 9 Detaljer
227449 26-09-2021 16:00 Svendborgsund 2 Søllested 1 11 - 5 Detaljer
227445 26-09-2021 16:00 Dart Odense 5 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227448 26-09-2021 16:00 Svendborgsund 3 Assens 5 10 - 6 Detaljer
227414 09-10-2021 11:00 Midtfyn 2 Søllested 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227415 09-10-2021 11:00 Svendborgsund 2 Langeland 2 12 - 4 Detaljer
227410 09-10-2021 11:00 Viking Dartklub 3 Odins 6 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227413 09-10-2021 11:00 Andebølle 1 Assens 5 11 - 5 Detaljer
227412 09-10-2021 11:00 Langtved 2 Dart Odense 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227411 09-10-2021 11:00 Dart Odense 5 Dart Odense 3 6 - 10 Detaljer
227417 09-10-2021 16:00 Viking Dartklub 2 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227418 09-10-2021 16:00 Langtved 2 Dart Odense 3 1 - 15 Detaljer
227419 09-10-2021 16:00 Dart Odense 5 Dart Odense 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227420 09-10-2021 16:00 Midtfyn 2 Assens 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227421 09-10-2021 16:00 Andebølle 1 Søllested 1 11 - 5 Detaljer
227422 09-10-2021 16:00 Svendborgsund 3 Langeland 2 9 - 7 Detaljer
227457 16-10-2021 11:00 23-10-2021 11:00 Langeland 2 Assens 5 5 - 11 Detaljer
227452 16-10-2021 11:00 Viking Dartklub 3 Svendborgsund 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227459 16-10-2021 16:00 Viking Dartklub 2 Svendborgsund 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227464 16-10-2021 16:00 23-10-2021 16:00 Langeland 2 Søllested 1 7 - 9 Detaljer
227454 17-10-2021 11:00 Dart Odense 4 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227455 17-10-2021 11:00 Andebølle 1 Dart Odense 5 10 - 6 Detaljer
227456 17-10-2021 11:00 Midtfyn 2 Langtved 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227451 17-10-2021 11:00 Viking Dartklub 2 Svendborgsund 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227458 17-10-2021 16:00 Viking Dartklub 3 Svendborgsund 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227461 17-10-2021 16:00 Dart Odense 3 Odins 6 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227462 17-10-2021 16:00 Midtfyn 2 Dart Odense 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227463 17-10-2021 16:00 Andebølle 1 Langtved 2 12 - 4 Detaljer
227482 13-11-2021 11:00 Langtved 2 Svendborgsund 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227479 13-11-2021 11:00 Odins 6 Assens 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227481 13-11-2021 11:00 Dart Odense 5 Svendborgsund 3 11 - 5 Detaljer
227488 13-11-2021 16:00 Langtved 2 Svendborgsund 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227489 13-11-2021 16:00 Dart Odense 5 Svendborgsund 2 8 - 8 Detaljer
227487 13-11-2021 16:00 Odins 6 Søllested 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227483 14-11-2021 11:00 Andebølle 1 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227484 14-11-2021 11:00 Midtfyn 2 Viking Dartklub 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
227485 14-11-2021 11:00 Langeland 2 Dart Odense 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227490 14-11-2021 16:00 Midtfyn 2 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227491 14-11-2021 16:00 Andebølle 1 Viking Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227492 14-11-2021 16:00 Langeland 2 Dart Odense 3 6 - 10 Detaljer
227469 20-11-2021 11:00 Svendborgsund 2 Andebølle 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227470 20-11-2021 11:00 Svendborgsund 3 Midtfyn 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227466 20-11-2021 11:00 Langtved 2 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227468 20-11-2021 11:00 Søllested 1 Dart Odense 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227467 20-11-2021 11:00 Assens 5 Dart Odense 3 4 - 12 Detaljer
227465 20-11-2021 11:00 Dart Odense 5 Viking Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227472 20-11-2021 16:00 Langtved 2 Viking Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227473 20-11-2021 16:00 Dart Odense 5 Viking Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227474 20-11-2021 16:00 Søllested 1 Dart Odense 3 5 - 11 Detaljer
227475 20-11-2021 16:00 Assens 5 Dart Odense 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227476 20-11-2021 16:00 Svendborgsund 3 Andebølle 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227477 20-11-2021 16:00 Svendborgsund 2 Midtfyn 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
227478 20-11-2021 16:00 Odins 6 Langeland 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer