DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval C

Bakke Dart 1, Esbjerg 3, Esbjerg Øst 2, Esbjerg Øst 3, Hejnsvig 2, Hvide Sande 1, Kælderen 5, Sdr. Omme 2, Sydvest 2 og Syrenpilen 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
220403 19-08-2020 19:30 Esbjerg Øst 2 Esbjerg Øst 3 12 - 4 Detaljer
220405 19-08-2020 19:30 20-08-2020 19:30 Hejnsvig 2 Sdr. Omme 2 10 - 6 Detaljer
220404 19-08-2020 19:30 Hvide Sande 1 Kælderen 5 12 - 4 Detaljer
220407 19-08-2020 19:30 Bakke Dart 1 Esbjerg 3 11 - 5 Detaljer
220406 19-08-2020 19:30 Syrenpilen 1 Sydvest 2 5 - 11 Detaljer
220411 22-08-2020 11:00 Sdr. Omme 2 Sydvest 2 6 - 10 Detaljer
220408 22-08-2020 11:00 05-09-2020 11:00 Esbjerg Øst 2 Hvide Sande 1 8 - 8 Detaljer
220410 22-08-2020 11:00 Hejnsvig 2 Syrenpilen 1 8 - 8 Detaljer
220409 22-08-2020 11:00 Esbjerg Øst 3 Kælderen 5 2 - 14 Detaljer
220412 22-08-2020 16:00 Esbjerg Øst 2 Kælderen 5 13 - 3 Detaljer
220414 22-08-2020 16:00 Hejnsvig 2 Sydvest 2 13 - 3 Detaljer
220415 22-08-2020 16:00 Sdr. Omme 2 Syrenpilen 1 5 - 11 Detaljer
220413 22-08-2020 16:00 05-09-2020 16:00 Esbjerg Øst 3 Hvide Sande 1 1 - 15 Detaljer
220416 19-09-2020 11:00 Esbjerg Øst 2 Hejnsvig 2 9 - 7 Detaljer
220417 19-09-2020 11:00 Esbjerg Øst 3 Sdr. Omme 2 10 - 6 Detaljer
220418 19-09-2020 11:00 Hvide Sande 1 Bakke Dart 1 9 - 7 Detaljer
220419 19-09-2020 11:00 Kælderen 5 Esbjerg 3 10 - 6 Detaljer
220420 19-09-2020 16:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 12 - 4 Detaljer
220421 19-09-2020 16:00 Esbjerg Øst 3 Hejnsvig 2 9 - 7 Detaljer
220422 19-09-2020 16:00 Hvide Sande 1 Esbjerg 3 12 - 4 Detaljer
220423 19-09-2020 16:00 Kælderen 5 Bakke Dart 1 9 - 7 Detaljer
220442 24-10-2020 11:00 Hvide Sande 1 Syrenpilen 1 9 - 7 Detaljer
220443 24-10-2020 11:00 Kælderen 5 Sydvest 2 11 - 5 Detaljer
220441 24-10-2020 11:00 Esbjerg Øst 3 Esbjerg 3 6 - 10 Detaljer
220440 24-10-2020 11:00 Esbjerg Øst 2 Bakke Dart 1 6 - 10 Detaljer
220444 24-10-2020 16:00 Esbjerg Øst 2 Esbjerg 3 14 - 2 Detaljer
220445 24-10-2020 16:00 Esbjerg Øst 3 Bakke Dart 1 1 - 15 Detaljer
220446 24-10-2020 16:00 Hvide Sande 1 Sydvest 2 9 - 7 Detaljer
220447 24-10-2020 16:00 Kælderen 5 Syrenpilen 1 11 - 5 Detaljer
220439 21-11-2020 16:00 Sydvest 2 Esbjerg Øst 2 9 - 7 Detaljer
220434 22-11-2020 11:00 21-11-2020 11:00 Syrenpilen 1 Esbjerg Øst 2 6 - 10 Detaljer
220435 22-11-2020 11:00 21-11-2020 11:00 Sydvest 2 Esbjerg Øst 3 14 - 2 Detaljer
220438 22-11-2020 16:00 21-11-2020 16:00 Syrenpilen 1 Esbjerg Øst 3 9 - 7 Detaljer
220427 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Esbjerg 3 Sydvest 2 5 - 11 Detaljer
220426 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Bakke Dart 1 Syrenpilen 1 8 - 8 Detaljer
220430 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Bakke Dart 1 Sydvest 2 6 - 10 Detaljer
220431 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Esbjerg 3 Syrenpilen 1 2 - 14 Detaljer
220456 17-01-2021 11:00 21-08-2021 11:00 Sydvest 2 Sdr. Omme 2 8 - 8 Detaljer
220455 17-01-2021 11:00 21-08-2021 11:00 Syrenpilen 1 Hejnsvig 2 8 - 8 Detaljer
220460 17-01-2021 16:00 21-08-2021 16:00 Syrenpilen 1 Sdr. Omme 2 16 - 0 Detaljer
220424 27-02-2021 11:00 27-02-2021 11:00 Hvide Sande 1 Hejnsvig 2 12 - 4 Detaljer
220487 09-05-2021 11:00 13-11-2021 11:00 Syrenpilen 1 Hvide Sande 1 6 - 10 Detaljer
220425 29-05-2021 11:00 Kælderen 5 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
220429 29-05-2021 16:00 Kælderen 5 Hejnsvig 2 10 - 6 Detaljer
220428 29-05-2021 16:00 Hvide Sande 1 Sdr. Omme 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
220432 19-06-2021 11:00 Hejnsvig 2 Bakke Dart 1 5 - 11 Detaljer
220433 19-06-2021 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg 3 0 - 16 Detaljer
220436 19-06-2021 16:00 Hejnsvig 2 Esbjerg 3 9 - 7 Detaljer
220437 19-06-2021 16:00 Sdr. Omme 2 Bakke Dart 1 2 - 14 Detaljer
220448 18-08-2021 19:30 16-08-2021 19:00 Esbjerg Øst 3 Esbjerg Øst 2 5 - 11 Detaljer
220449 18-08-2021 19:30 Kælderen 5 Hvide Sande 1 6 - 10 Detaljer
220450 18-08-2021 19:30 Sdr. Omme 2 Hejnsvig 2 0 - 16 Detaljer
220452 18-08-2021 19:30 Esbjerg 3 Bakke Dart 1 8 - 8 Detaljer
220451 18-08-2021 19:30 Sydvest 2 Syrenpilen 1 4 - 12 Detaljer
220454 21-08-2021 11:00 Kælderen 5 Esbjerg Øst 3 15 - 1 Detaljer
220453 21-08-2021 11:00 Hvide Sande 1 Esbjerg Øst 2 13 - 3 Detaljer
220457 21-08-2021 16:00 Kælderen 5 Esbjerg Øst 2 8 - 8 Detaljer
220458 21-08-2021 16:00 Hvide Sande 1 Esbjerg Øst 3 14 - 2 Detaljer
220459 22-08-2021 16:00 21-08-2021 16:00 Sydvest 2 Hejnsvig 2 3 - 13 Detaljer
220461 04-09-2021 11:00 Hejnsvig 2 Esbjerg Øst 2 7 - 9 Detaljer
220462 04-09-2021 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 3 7 - 9 Detaljer
220463 04-09-2021 11:00 Bakke Dart 1 Hvide Sande 1 6 - 10 Detaljer
220464 04-09-2021 11:00 Esbjerg 3 Kælderen 5 1 - 15 Detaljer
220465 04-09-2021 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 2 - 14 Detaljer
220466 04-09-2021 16:00 Hejnsvig 2 Esbjerg Øst 3 14 - 2 Detaljer
220467 04-09-2021 16:00 Esbjerg 3 Hvide Sande 1 5 - 11 Detaljer
220468 04-09-2021 16:00 Bakke Dart 1 Kælderen 5 9 - 7 Detaljer
220469 25-09-2021 11:00 Hejnsvig 2 Hvide Sande 1 9 - 7 Detaljer
220470 25-09-2021 11:00 Sdr. Omme 2 Kælderen 5 1 - 15 Detaljer
220471 25-09-2021 11:00 Syrenpilen 1 Bakke Dart 1 10 - 6 Detaljer
220472 25-09-2021 11:00 Sydvest 2 Esbjerg 3 12 - 4 Detaljer
220476 25-09-2021 16:00 Syrenpilen 1 Esbjerg 3 12 - 4 Detaljer
220473 25-09-2021 16:00 Sdr. Omme 2 Hvide Sande 1 4 - 12 Detaljer
220475 25-09-2021 16:00 Sydvest 2 Bakke Dart 1 3 - 13 Detaljer
220474 25-09-2021 16:00 Hejnsvig 2 Kælderen 5 7 - 9 Detaljer
220477 16-10-2021 11:00 Bakke Dart 1 Hejnsvig 2 5 - 11 Detaljer
220478 16-10-2021 11:00 Esbjerg 3 Sdr. Omme 2 12 - 4 Detaljer
220479 16-10-2021 11:00 Esbjerg Øst 2 Syrenpilen 1 5 - 11 Detaljer
220480 16-10-2021 11:00 Esbjerg Øst 3 Sydvest 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
220484 16-10-2021 16:00 Esbjerg Øst 2 Sydvest 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
220483 16-10-2021 16:00 Esbjerg Øst 3 Syrenpilen 1 3 - 13 Detaljer
220482 16-10-2021 16:00 Bakke Dart 1 Sdr. Omme 2 13 - 3 Detaljer
220481 16-10-2021 16:00 Esbjerg 3 Hejnsvig 2 1 - 15 Detaljer
220485 13-11-2021 11:00 Bakke Dart 1 Esbjerg Øst 2 13 - 3 Detaljer
220486 13-11-2021 11:00 Esbjerg 3 Esbjerg Øst 3 14 - 2 Detaljer
220489 13-11-2021 16:00 Esbjerg 3 Esbjerg Øst 2 7 - 9 Detaljer
220490 13-11-2021 16:00 Bakke Dart 1 Esbjerg Øst 3 13 - 3 Detaljer
220488 14-11-2021 11:00 13-11-2021 11:00 Sydvest 2 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
220491 14-11-2021 16:00 13-11-2021 16:00 Sydvest 2 Hvide Sande 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
220492 14-11-2021 16:00 13-11-2021 16:00 Syrenpilen 1 Kælderen 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer