DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. D

Fluen 3 (1), Fluen 4 (2), Ålbæk 1 (3), West Dart 3 (4), Padborg 3 (5), Kolding 4 (6), Esbjerg 3 (7), White Sharks 1 (8)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
70418 28-08-2014 19:30 Fluen 4 Fluen 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
70511 30-08-2014 11:00 Esbjerg 3 Ålbæk 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
70438 30-08-2014 11:00 West Dart 3 White Sharks 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
70414 30-08-2014 11:00 Fluen 3 Padborg 3 Afbud Padborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70422 30-08-2014 11:00 Fluen 4 Kolding 4 Udsat > 9.10.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
70477 30-08-2014 16:00 Fluen 4 Padborg 3 Afbud Padborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70459 30-08-2014 16:00 Esbjerg 3 White Sharks 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
70434 30-08-2014 16:00 West Dart 3 Ålbæk 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
70415 30-08-2014 16:00 Fluen 3 Kolding 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70505 20-09-2014 11:00 Kolding 4 West Dart 3 Afbud: West Dart 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70419 20-09-2014 11:00 Fluen 4 Ålbæk 1 Udsat > 4.10.2014 kl. 11:00 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
70445 20-09-2014 11:00 Padborg 3 White Sharks 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
70416 20-09-2014 11:00 Fluen 3 Esbjerg 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
70479 20-09-2014 16:00 Fluen 4 Esbjerg 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
70412 20-09-2014 16:00 Fluen 3 Ålbæk 1 Udsat > 4.10.2014 kl. 16:00 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
70498 20-09-2014 16:00 Padborg 3 West Dart 3 Afbud: West Dart 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70508 20-09-2014 16:00 Kolding 4 White Sharks 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
70485 25-10-2014 11:00 Ålbæk 1 Kolding 4 Udsat > 12.11.2014 kl. 18:00 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
70432 25-10-2014 11:00 West Dart 3 Fluen 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
70513 25-10-2014 11:00 Esbjerg 3 Padborg 3 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
70517 25-10-2014 11:00 White Sharks 1 Fluen 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70516 25-10-2014 16:00 White Sharks 1 Fluen 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
70489 25-10-2014 16:00 West Dart 3 Fluen 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
70428 25-10-2014 16:00 Ålbæk 1 Padborg 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
70514 25-10-2014 16:00 Esbjerg 3 Kolding 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70493 05-11-2014 19:30 West Dart 3 Esbjerg 3 U7.11.2014 - 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (1325) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70506 05-11-2014 19:30 Kolding 4 Padborg 3 U13.11.2014 - 04.01, Pkt. 2+3, Stk. 01+02 (2437) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70518 05-11-2014 19:30 White Sharks 1 Ålbæk 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
70411 13-11-2014 19:30 Fluen 3 Fluen 4 Flyttet < 1.11.2014 kl. 16:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
70509 15-11-2014 11:00 Esbjerg 3 Fluen 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
70521 15-11-2014 11:00 White Sharks 1 Kolding 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
70482 15-11-2014 11:00 Ålbæk 1 Fluen 4 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
70491 15-11-2014 11:00 West Dart 3 Padborg 3 Afbud: West Dart 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70454 15-11-2014 16:00 Esbjerg 3 Fluen 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70436 15-11-2014 16:00 West Dart 3 Kolding 4 U1.12.2014 - 04.01, Pkt. 2+3, Stk. 01-03 (1325) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70425 15-11-2014 16:00 Ålbæk 1 Fluen 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
70520 15-11-2014 16:00 White Sharks 1 Padborg 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
70457 29-11-2014 11:00 Esbjerg 3 Padborg 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
70429 29-11-2014 11:00 Ålbæk 1 Kolding 4 Udsat > 8.12.2014 kl. 18:00 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
70424 29-11-2014 11:00 Fluen 4 White Sharks 1 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
70413 29-11-2014 11:00 Fluen 3 West Dart 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
70417 29-11-2014 16:00 Fluen 3 White Sharks 1 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
70458 29-11-2014 16:00 Esbjerg 3 Kolding 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70484 29-11-2014 16:00 Ålbæk 1 Padborg 3 U12.12.2014 - Afbud: Ålbæk 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70420 29-11-2014 16:00 Fluen 4 West Dart 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
70430 17-01-2015 11:00 Ålbæk 1 Esbjerg 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
70495 17-01-2015 11:00 Padborg 3 Fluen 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70503 17-01-2015 11:00 Kolding 4 Fluen 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
70519 17-01-2015 11:00 White Sharks 1 West Dart 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
70502 17-01-2015 16:00 Kolding 4 Fluen 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
70522 17-01-2015 16:00 White Sharks 1 Esbjerg 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70496 17-01-2015 16:00 Padborg 3 Fluen 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
70483 17-01-2015 16:00 Ålbæk 1 West Dart 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
70487 21-01-2015 19:30 Ålbæk 1 White Sharks 1 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
70499 21-01-2015 19:30 Padborg 3 Kolding 4 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
70512 21-01-2015 19:30 Esbjerg 3 West Dart 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70474 29-01-2015 19:30 Fluen 4 Fluen 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
70494 31-01-2015 11:00 West Dart 3 White Sharks 1 Flyttet til 7/2-2015 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
70478 31-01-2015 11:00 Fluen 4 Kolding 4 Flyttet til 14/3-2015 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
70470 31-01-2015 11:00 Fluen 3 Padborg 3 Afbud: Padborg 3 - Flyttet til 14/3-2015 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70455 31-01-2015 11:00 Esbjerg 3 Ålbæk 1 Flyttet til 7/2-2015 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
70515 31-01-2015 16:00 Esbjerg 3 White Sharks 1 Flyttet til 7/2-2015 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
70421 31-01-2015 16:00 Fluen 4 Padborg 3 Afbud: Padborg 3 - Flyttet til 14/3-2015 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70490 31-01-2015 16:00 West Dart 3 Ålbæk 1 Flyttet til 7/2-2015 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70471 31-01-2015 16:00 Fluen 3 Kolding 4 Flyttet til 14/3-2015 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
70488 28-03-2015 11:00 West Dart 3 Fluen 3 Flyttet til 11/4-2015 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
70461 28-03-2015 11:00 White Sharks 1 Fluen 4 Holdtræk: White Sharks 1 0 - 16
70500 28-03-2015 11:00 Padborg 3 Esbjerg 3 Afbud: Padborg 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70504 28-03-2015 11:00 Kolding 4 Ålbæk 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70460 28-03-2015 16:00 White Sharks 1 Fluen 3 Holdtræk: White Sharks 1 0 - 16
70433 28-03-2015 16:00 West Dart 3 Fluen 4 Flyttet til 11/4-2015 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
70497 28-03-2015 16:00 Padborg 3 Ålbæk 1 Afbud: Padborg 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70507 28-03-2015 16:00 Kolding 4 Esbjerg 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
70437 15-04-2015 19:30 West Dart 3 Esbjerg 3 Flyttet til 17/4-2015 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
70462 15-04-2015 19:30 White Sharks 1 Ålbæk 1 Holdtræk: White Sharks 1 0 - 16
70450 15-04-2015 19:30 Kolding 4 Padborg 3 Afbud: Padborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70475 25-04-2015 11:00 Fluen 4 Ålbæk 1 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
70472 25-04-2015 11:00 Fluen 3 Esbjerg 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
70449 25-04-2015 11:00 Kolding 4 West Dart 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
70501 25-04-2015 11:00 Padborg 3 White Sharks 1 Holdtræk: White Sharks 1 - Afbud: Padborg 3 0 - 0
70468 25-04-2015 16:00 Fluen 3 Ålbæk 1 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
70452 25-04-2015 16:00 Kolding 4 White Sharks 1 Holdtræk: White Sharks 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
70442 25-04-2015 16:00 Padborg 3 West Dart 3 Afbud: Padborg 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
70423 25-04-2015 16:00 Fluen 4 Esbjerg 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel