DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval D

Dart8700 3, Den Gyldne Pil 1, Den Gyldne Pil 2, Den Gyldne Pil 3, Engesvang 2, Engesvang 3, If Centrum 2, If Centrum 3, Juelsminde Bulls 2, Lido 4, Samsø 2 og Snejbjerg 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
256148 12-01-2022 19:30 Den Gyldne Pil 2 Den Gyldne Pil 1 1 - 15 Detaljer
256150 12-01-2022 19:30 15-01-2022 11:00 Snejbjerg 1 Dart 8700 3 11 - 5 Detaljer
256149 12-01-2022 19:30 Juelsminde Bulls 2 Den Gyldne Pil 3 5 - 11 Detaljer
256152 12-01-2022 19:30 If Centrum Dart 3 If Centrum Dart 2 0 - 16 Detaljer
256151 12-01-2022 19:30 Engesvang Dartklub 3 Engesvang Dartklub 2 3 - 13 Detaljer
256153 15-01-2022 11:00 Samsø 2 Lido 4 12 - 4 Detaljer
256154 15-01-2022 11:00 Den Gyldne Pil 3 Den Gyldne Pil 1 0 - 16 Detaljer
256155 15-01-2022 11:00 Juelsminde Bulls 2 Den Gyldne Pil 2 3 - 13 Detaljer
256156 15-01-2022 11:00 If Centrum Dart 2 Engesvang Dartklub 2 14 - 2 Detaljer
256157 15-01-2022 11:00 If Centrum Dart 3 Engesvang Dartklub 3 6 - 10 Detaljer
256160 15-01-2022 16:00 Juelsminde Bulls 2 Den Gyldne Pil 1 4 - 12 Detaljer
256161 15-01-2022 16:00 Den Gyldne Pil 3 Den Gyldne Pil 2 4 - 12 Detaljer
256162 15-01-2022 16:00 If Centrum Dart 3 Engesvang Dartklub 2 4 - 12 Detaljer
256163 15-01-2022 16:00 If Centrum Dart 2 Engesvang Dartklub 3 11 - 5 Detaljer
256158 29-01-2022 11:00 Lido 4 Dart 8700 3 8 - 8 Detaljer
256159 29-01-2022 11:00 05-03-2022 11:00 Samsø 2 Snejbjerg 1 9 - 7 Detaljer
256164 29-01-2022 18:00 29-01-2022 16:00 Lido 4 Snejbjerg 1 6 - 10 Detaljer
256165 30-01-2022 11:00 Samsø 2 Dart 8700 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
256166 26-02-2022 11:00 If Centrum Dart 2 Lido 4 14 - 2 Detaljer
256167 26-02-2022 11:00 If Centrum Dart 3 Samsø 2 10 - 6 Detaljer
256172 26-02-2022 16:00 If Centrum Dart 3 Lido 4 11 - 5 Detaljer
256173 26-02-2022 16:00 If Centrum Dart 2 Samsø 2 15 - 1 Detaljer
256169 27-02-2022 11:00 26-02-2022 11:00 Snejbjerg 1 Den Gyldne Pil 2 8 - 8 Detaljer
256170 27-02-2022 11:00 26-02-2022 11:00 Engesvang Dartklub 2 Den Gyldne Pil 3 12 - 4 Detaljer
256171 27-02-2022 11:00 26-02-2022 11:00 Engesvang Dartklub 3 Juelsminde Bulls 2 9 - 7 Detaljer
256168 27-02-2022 11:00 26-02-2022 11:00 Dart 8700 3 Den Gyldne Pil 1 0 - 16 Detaljer
256174 27-02-2022 16:00 26-02-2022 16:00 Snejbjerg 1 Den Gyldne Pil 1 3 - 13 Detaljer
256175 27-02-2022 16:00 26-02-2022 16:00 Dart 8700 3 Den Gyldne Pil 2 4 - 12 Detaljer
256176 27-02-2022 16:00 26-02-2022 16:00 Engesvang Dartklub 3 Den Gyldne Pil 3 8 - 8 Detaljer
256177 27-02-2022 16:00 26-02-2022 16:00 Engesvang Dartklub 2 Juelsminde Bulls 2 13 - 3 Detaljer
256178 12-03-2022 11:00 Dart 8700 3 Den Gyldne Pil 3 8 - 8 Detaljer
256179 12-03-2022 11:00 Snejbjerg 1 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
256180 12-03-2022 11:00 Den Gyldne Pil 1 If Centrum Dart 2 13 - 3 Detaljer
256181 12-03-2022 11:00 Den Gyldne Pil 2 If Centrum Dart 3 12 - 4 Detaljer
256187 12-03-2022 16:00 Den Gyldne Pil 1 If Centrum Dart 3 15 - 1 Detaljer
256184 12-03-2022 16:00 Snejbjerg 1 Den Gyldne Pil 3 10 - 6 Detaljer
256186 12-03-2022 16:00 Den Gyldne Pil 2 If Centrum Dart 2 4 - 12 Detaljer
256185 12-03-2022 16:00 Dart 8700 3 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
256182 02-04-2022 11:00 Lido 4 Engesvang Dartklub 2 3 - 13 Detaljer
256183 02-04-2022 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
256189 02-04-2022 11:00 Den Gyldne Pil 3 If Centrum Dart 2 1 - 15 Detaljer
256190 02-04-2022 11:00 Juelsminde Bulls 2 If Centrum Dart 3 8 - 8 Detaljer
256196 02-04-2022 16:00 Juelsminde Bulls 2 If Centrum Dart 2 5 - 11 Detaljer
256197 02-04-2022 16:00 Den Gyldne Pil 3 If Centrum Dart 3 6 - 10 Detaljer
256188 02-04-2022 18:00 Lido 4 Engesvang Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
256191 03-04-2022 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 2 9 - 7 Detaljer
256192 07-05-2022 11:00 Engesvang Dartklub 2 Dart 8700 3 Protest, udehold 15 - 1 Detaljer
256193 07-05-2022 11:00 Engesvang Dartklub 3 Snejbjerg 1 7 - 9 Detaljer
256194 07-05-2022 11:00 Den Gyldne Pil 1 Lido 4 15 - 1 Detaljer
256195 07-05-2022 11:00 Den Gyldne Pil 2 Samsø 2 9 - 7 Detaljer
256201 07-05-2022 16:00 Den Gyldne Pil 1 Samsø 2 16 - 0 Detaljer
256200 07-05-2022 16:00 Den Gyldne Pil 2 Lido 4 10 - 6 Detaljer
256199 07-05-2022 16:00 Engesvang Dartklub 2 Snejbjerg 1 7 - 9 Detaljer
256198 07-05-2022 16:00 Engesvang Dartklub 3 Dart 8700 3 8 - 8 Detaljer
256202 21-05-2022 11:00 If Centrum Dart 2 Dart 8700 3 14 - 2 Detaljer
256203 21-05-2022 11:00 If Centrum Dart 3 Snejbjerg 1 12 - 4 Detaljer
256204 21-05-2022 11:00 Engesvang Dartklub 2 Den Gyldne Pil 1 3 - 13 Detaljer
256205 21-05-2022 11:00 Engesvang Dartklub 3 Den Gyldne Pil 2 5 - 11 Detaljer
256206 21-05-2022 11:00 Lido 4 Den Gyldne Pil 3 6 - 10 Detaljer
256207 21-05-2022 11:00 Samsø 2 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
256208 21-05-2022 16:00 If Centrum Dart 3 Dart 8700 3 13 - 3 Detaljer
256209 21-05-2022 16:00 If Centrum Dart 2 Snejbjerg 1 15 - 1 Detaljer
256210 21-05-2022 16:00 Engesvang Dartklub 3 Den Gyldne Pil 1 0 - 16 Detaljer
256211 21-05-2022 16:00 Engesvang Dartklub 2 Den Gyldne Pil 2 7 - 9 Detaljer
256212 21-05-2022 18:00 22-05-2022 11:00 Lido 4 Juelsminde Bulls 2 7 - 9 Detaljer
256213 22-05-2022 11:00 Samsø 2 Den Gyldne Pil 3 14 - 2 Detaljer
256217 10-08-2022 19:30 Engesvang Dartklub 2 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
256218 10-08-2022 19:30 If Centrum Dart 2 If Centrum Dart 3 0 - 0
256214 10-08-2022 19:30 Den Gyldne Pil 1 Den Gyldne Pil 2 0 - 0
256216 10-08-2022 19:30 Dart 8700 3 Snejbjerg 1 0 - 0
256215 10-08-2022 19:30 Den Gyldne Pil 3 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
256219 13-08-2022 11:00 Den Gyldne Pil 1 Den Gyldne Pil 3 0 - 0
256220 13-08-2022 11:00 Den Gyldne Pil 2 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
256221 13-08-2022 11:00 Dart 8700 3 Lido 4 0 - 0
256222 13-08-2022 11:00 Snejbjerg 1 Samsø 2 0 - 0
256226 13-08-2022 16:00 Den Gyldne Pil 1 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
256227 13-08-2022 16:00 Den Gyldne Pil 2 Den Gyldne Pil 3 0 - 0
256228 13-08-2022 16:00 Dart 8700 3 Samsø 2 0 - 0
256229 13-08-2022 16:00 Snejbjerg 1 Lido 4 0 - 0
256223 27-08-2022 11:00 Engesvang Dartklub 2 If Centrum Dart 2 0 - 0
256224 27-08-2022 11:00 Engesvang Dartklub 3 If Centrum Dart 3 0 - 0
256225 27-08-2022 11:00 Lido 4 Samsø 2 0 - 0
256230 27-08-2022 11:00 Engesvang Dartklub 2 If Centrum Dart 3 0 - 0
256231 27-08-2022 11:00 Engesvang Dartklub 3 If Centrum Dart 2 0 - 0
256234 03-09-2022 11:00 Samsø 2 If Centrum Dart 3 0 - 0
256232 03-09-2022 11:00 Den Gyldne Pil 3 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
256233 03-09-2022 11:00 Juelsminde Bulls 2 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
256238 03-09-2022 16:00 Den Gyldne Pil 3 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
256239 03-09-2022 16:00 Juelsminde Bulls 2 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
256235 03-09-2022 18:00 Lido 4 If Centrum Dart 2 0 - 0
256240 03-09-2022 18:00 Lido 4 If Centrum Dart 3 0 - 0
256236 04-09-2022 11:00 Den Gyldne Pil 1 Dart 8700 3 0 - 0
256237 04-09-2022 11:00 Den Gyldne Pil 2 Snejbjerg 1 0 - 0
256241 04-09-2022 11:00 Samsø 2 If Centrum Dart 2 0 - 0
256242 04-09-2022 16:00 Den Gyldne Pil 1 Snejbjerg 1 0 - 0
256243 04-09-2022 16:00 Den Gyldne Pil 2 Dart 8700 3 0 - 0
256244 01-10-2022 11:00 Den Gyldne Pil 3 Dart 8700 3 0 - 0
256245 01-10-2022 11:00 Juelsminde Bulls 2 Snejbjerg 1 0 - 0
256246 01-10-2022 11:00 Engesvang Dartklub 2 Lido 4 0 - 0
256247 01-10-2022 11:00 Engesvang Dartklub 3 Samsø 2 0 - 0
256253 01-10-2022 16:00 Engesvang Dartklub 3 Lido 4 0 - 0
256250 01-10-2022 16:00 Den Gyldne Pil 3 Snejbjerg 1 0 - 0
256252 01-10-2022 16:00 Engesvang Dartklub 2 Samsø 2 0 - 0
256251 01-10-2022 16:00 Juelsminde Bulls 2 Dart 8700 3 0 - 0
256248 08-10-2022 11:00 If Centrum Dart 2 Den Gyldne Pil 1 0 - 0
256249 08-10-2022 11:00 If Centrum Dart 3 Den Gyldne Pil 2 0 - 0
256254 08-10-2022 16:00 If Centrum Dart 2 Den Gyldne Pil 2 0 - 0
256255 08-10-2022 16:00 If Centrum Dart 3 Den Gyldne Pil 1 0 - 0
256256 15-10-2022 11:00 If Centrum Dart 2 Den Gyldne Pil 3 0 - 0
256257 15-10-2022 11:00 If Centrum Dart 3 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
256258 15-10-2022 11:00 Lido 4 Den Gyldne Pil 1 0 - 0
256259 15-10-2022 11:00 Samsø 2 Den Gyldne Pil 2 0 - 0
256262 15-10-2022 16:00 If Centrum Dart 2 Juelsminde Bulls 2 0 - 0
256263 15-10-2022 16:00 If Centrum Dart 3 Den Gyldne Pil 3 0 - 0
256264 15-10-2022 18:00 Lido 4 Den Gyldne Pil 2 0 - 0
256267 16-10-2022 11:00 Samsø 2 Den Gyldne Pil 1 0 - 0
256261 16-10-2022 11:00 Snejbjerg 1 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
256260 16-10-2022 11:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
256265 16-10-2022 16:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
256266 16-10-2022 16:00 Snejbjerg 1 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
256268 12-11-2022 11:00 Den Gyldne Pil 1 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
256269 12-11-2022 11:00 Den Gyldne Pil 2 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
256270 12-11-2022 16:00 Den Gyldne Pil 1 Engesvang Dartklub 3 0 - 0
256271 12-11-2022 16:00 Den Gyldne Pil 2 Engesvang Dartklub 2 0 - 0
256272 19-11-2022 11:00 Dart 8700 3 If Centrum Dart 2 0 - 0
256273 19-11-2022 11:00 Snejbjerg 1 If Centrum Dart 3 0 - 0
256274 19-11-2022 11:00 Den Gyldne Pil 3 Lido 4 0 - 0
256275 19-11-2022 11:00 Juelsminde Bulls 2 Samsø 2 0 - 0
256276 19-11-2022 16:00 Dart 8700 3 If Centrum Dart 3 0 - 0
256277 19-11-2022 16:00 Snejbjerg 1 If Centrum Dart 2 0 - 0
256278 19-11-2022 16:00 Den Gyldne Pil 3 Samsø 2 0 - 0
256279 19-11-2022 16:00 Juelsminde Bulls 2 Lido 4 0 - 0