DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval E

Dart 8700 3, Den Gyldne Pil 1, Den Gyldne Pil 2, Engesvang Dartklub 2, Engesvang Dartklub 3, Engesvang Dartklub 4, IF Centrum Dart 1, IF Centrum Dart 2, Ikast 2, Juelsminde Bulls 2, Lido 4, Lido 5, No Dart 1, Samsø 2, Silkeborg 1 og Snejbjerg 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
237506 19-08-2020 19:30 18-08-2020 19:30 Den Gyldne Pil 1 Den Gyldne Pil 2 11 - 5 Detaljer
237504 19-08-2020 19:30 19-08-2020 18:30 Engesvang Dartklub 3 If Centrum Dart 2 8 - 8 Detaljer
237505 19-08-2020 19:30 Silkeborg 1 Engesvang Dartklub 4 9 - 7 Detaljer
237507 19-08-2020 19:30 Snejbjerg 1 Ikast 2 9 - 7 Detaljer
237509 19-08-2020 19:30 Juelsminde Bulls 2 Dart 8700 3 6 - 10 Detaljer
237510 19-08-2020 19:30 Lido 4 Lido 5 11 - 5 Detaljer
237503 19-08-2020 19:30 19-08-2020 18:30 If Centrum Dart 1 Engesvang Dartklub 2 11 - 5 Detaljer
237511 22-08-2020 11:00 If Centrum Dart 1 Engesvang Dartklub 3 13 - 3 Detaljer
237512 22-08-2020 11:00 Engesvang Dartklub 2 If Centrum Dart 2 13 - 3 Detaljer
237513 22-08-2020 11:00 Silkeborg 1 Den Gyldne Pil 1 10 - 6 Detaljer
237514 22-08-2020 11:00 Engesvang Dartklub 4 Den Gyldne Pil 2 8 - 8 Detaljer
237515 22-08-2020 11:00 Snejbjerg 1 No Dart 1 6 - 10 Detaljer
237516 22-08-2020 11:00 Ikast 2 Samsø 2 7 - 9 Detaljer
237523 22-08-2020 16:00 Snejbjerg 1 Samsø 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237524 22-08-2020 16:00 Ikast 2 No Dart 1 10 - 6 Detaljer
237519 22-08-2020 16:00 If Centrum Dart 1 If Centrum Dart 2 14 - 2 Detaljer
237522 22-08-2020 16:00 Engesvang Dartklub 4 Den Gyldne Pil 1 1 - 15 Detaljer
237521 22-08-2020 16:00 Silkeborg 1 Den Gyldne Pil 2 12 - 4 Detaljer
237520 22-08-2020 16:00 Engesvang Dartklub 2 Engesvang Dartklub 3 12 - 4 Detaljer
237517 23-08-2020 11:00 Juelsminde Bulls 2 Lido 4 11 - 5 Detaljer
237518 23-08-2020 11:00 Dart 8700 3 Lido 5 5 - 11 Detaljer
237525 23-08-2020 16:00 Juelsminde Bulls 2 Lido 5 6 - 10 Detaljer
237526 23-08-2020 16:00 Dart 8700 3 Lido 4 15 - 1 Detaljer
237508 29-08-2020 11:00 10-10-2020 11:00 No Dart 1 Samsø 2 10 - 6 Detaljer
237534 05-09-2020 11:00 Lido 5 Engesvang Dartklub 2 3 - 13 Detaljer
237649 05-09-2020 11:00 28-09-2020 11:00 Snejbjerg 1 Den Gyldne Pil 1 7 - 9 Detaljer
237650 05-09-2020 11:00 Ikast 2 Den Gyldne Pil 2 16 - 0 Detaljer
237533 05-09-2020 11:00 Lido 4 If Centrum Dart 1 1 - 15 Detaljer
237527 05-09-2020 11:00 Engesvang Dartklub 3 Silkeborg 1 7 - 9 Detaljer
237528 05-09-2020 11:00 If Centrum Dart 2 Engesvang Dartklub 4 9 - 7 Detaljer
237531 05-09-2020 11:00 No Dart 1 Juelsminde Bulls 2 8 - 8 Detaljer
237532 05-09-2020 11:00 Samsø 2 Dart 8700 3 8 - 8 Detaljer
237535 05-09-2020 16:00 Engesvang Dartklub 3 Engesvang Dartklub 4 12 - 4 Detaljer
237536 05-09-2020 16:00 If Centrum Dart 2 Silkeborg 1 2 - 14 Detaljer
237541 05-09-2020 16:00 Lido 4 Engesvang Dartklub 2 6 - 10 Detaljer
237542 05-09-2020 16:00 Lido 5 If Centrum Dart 1 1 - 15 Detaljer
237657 05-09-2020 16:00 Ikast 2 Den Gyldne Pil 1 7 - 9 Detaljer
237658 05-09-2020 16:00 17-09-2020 16:00 Snejbjerg 1 Den Gyldne Pil 2 9 - 7 Detaljer
237539 05-09-2020 18:00 No Dart 1 Dart 8700 3 11 - 5 Detaljer
237540 06-09-2020 11:00 Samsø 2 Juelsminde Bulls 2 9 - 7 Detaljer
237549 19-09-2020 11:00 Juelsminde Bulls 2 Engesvang Dartklub 3 6 - 10 Detaljer
237550 19-09-2020 11:00 Dart 8700 3 If Centrum Dart 2 6 - 10 Detaljer
237548 19-09-2020 11:00 Ikast 2 Lido 5 7 - 9 Detaljer
237546 19-09-2020 11:00 Engesvang Dartklub 4 Samsø 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237547 19-09-2020 11:00 Snejbjerg 1 Lido 4 4 - 12 Detaljer
237545 19-09-2020 11:00 Silkeborg 1 No Dart 1 11 - 5 Detaljer
237553 19-09-2020 16:00 Silkeborg 1 Samsø 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237554 19-09-2020 16:00 Engesvang Dartklub 4 No Dart 1 9 - 7 Detaljer
237555 19-09-2020 16:00 Snejbjerg 1 Lido 5 9 - 7 Detaljer
237556 19-09-2020 16:00 Ikast 2 Lido 4 5 - 11 Detaljer
237557 19-09-2020 16:00 Juelsminde Bulls 2 If Centrum Dart 2 8 - 8 Detaljer
237558 19-09-2020 16:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 3 6 - 10 Detaljer
237543 20-09-2020 11:00 If Centrum Dart 1 Den Gyldne Pil 1 16 - 0 Detaljer
237544 20-09-2020 11:00 Engesvang Dartklub 2 Den Gyldne Pil 2 15 - 1 Detaljer
237552 20-09-2020 16:00 Engesvang Dartklub 2 Den Gyldne Pil 1 11 - 5 Detaljer
237551 20-09-2020 16:00 If Centrum Dart 1 Den Gyldne Pil 2 15 - 1 Detaljer
237563 24-10-2020 11:00 No Dart 1 If Centrum Dart 1 3 - 13 Detaljer
237566 24-10-2020 11:00 25-10-2020 11:00 Lido 5 Engesvang Dartklub 4 11 - 5 Detaljer
237565 24-10-2020 11:00 25-10-2020 11:00 Lido 4 Silkeborg 1 9 - 7 Detaljer
237564 24-10-2020 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 2 1 - 15 Detaljer
237562 24-10-2020 11:00 Den Gyldne Pil 2 Dart 8700 3 8 - 8 Detaljer
237561 24-10-2020 11:00 Den Gyldne Pil 1 Juelsminde Bulls 2 12 - 4 Detaljer
237560 24-10-2020 11:00 If Centrum Dart 2 Ikast 2 3 - 13 Detaljer
237559 24-10-2020 11:00 Engesvang Dartklub 3 Snejbjerg 1 13 - 3 Detaljer
237574 24-10-2020 16:00 25-10-2020 16:00 Lido 5 Silkeborg 1 4 - 12 Detaljer
237567 24-10-2020 16:00 Engesvang Dartklub 3 Ikast 2 10 - 6 Detaljer
237568 24-10-2020 16:00 If Centrum Dart 2 Snejbjerg 1 11 - 5 Detaljer
237569 24-10-2020 16:00 Den Gyldne Pil 1 Dart 8700 3 11 - 5 Detaljer
237570 24-10-2020 16:00 Den Gyldne Pil 2 Juelsminde Bulls 2 4 - 12 Detaljer
237573 24-10-2020 16:00 25-10-2020 16:00 Lido 4 Engesvang Dartklub 4 14 - 2 Detaljer
237571 24-10-2020 18:00 22-10-2020 18:30 No Dart 1 Engesvang Dartklub 2 4 - 12 Detaljer
237572 25-10-2020 11:00 Samsø 2 If Centrum Dart 1 1 - 15 Detaljer
237613 05-12-2020 11:00 12-06-2021 11:00 Den Gyldne Pil 1 Lido 4 15 - 1 Detaljer
237614 05-12-2020 11:00 18-09-2021 11:00 Den Gyldne Pil 2 Lido 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237607 05-12-2020 11:00 If Centrum Dart 1 Snejbjerg 1 14 - 2 Detaljer
237621 05-12-2020 16:00 18-09-2021 16:00 Den Gyldne Pil 1 Lido 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237639 05-12-2020 16:00 If Centrum Dart 2 If Centrum Dart 1 2 - 14 Detaljer
237616 05-12-2020 16:00 Engesvang Dartklub 2 Snejbjerg 1 12 - 4 Detaljer
237622 05-12-2020 16:00 12-06-2021 16:00 Den Gyldne Pil 2 Lido 4 12 - 4 Detaljer
237610 06-12-2020 11:00 If Centrum Dart 2 Samsø 2 4 - 12 Detaljer
237617 06-12-2020 16:00 Engesvang Dartklub 3 Samsø 2 12 - 4 Detaljer
237609 07-12-2020 19:00 Engesvang Dartklub 3 No Dart 1 11 - 5 Detaljer
237578 12-12-2020 11:00 22-11-2020 11:00 If Centrum Dart 2 Den Gyldne Pil 2 13 - 3 Detaljer
237577 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 Engesvang Dartklub 3 Den Gyldne Pil 1 9 - 7 Detaljer
237581 12-12-2020 11:00 07-11-2020 11:00 No Dart 1 Lido 4 12 - 4 Detaljer
237585 12-12-2020 16:00 07-11-2020 16:00 Engesvang Dartklub 3 Den Gyldne Pil 2 13 - 3 Detaljer
237586 12-12-2020 16:00 22-11-2020 16:00 If Centrum Dart 2 Den Gyldne Pil 1 5 - 11 Detaljer
237575 13-12-2020 11:00 14-11-2020 10:00 If Centrum Dart 1 Silkeborg 1 12 - 4 Detaljer
237576 13-12-2020 11:00 11-11-2020 18:30 Engesvang Dartklub 2 Engesvang Dartklub 4 13 - 3 Detaljer
237584 13-12-2020 16:00 08-11-2020 10:00 Engesvang Dartklub 2 Silkeborg 1 7 - 9 Detaljer
237580 28-02-2021 11:00 Ikast 2 Dart 8700 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237588 28-02-2021 16:00 Ikast 2 Juelsminde Bulls 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237596 06-03-2021 11:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 2 5 - 11 Detaljer
237592 06-03-2021 11:00 Engesvang Dartklub 4 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237591 06-03-2021 11:00 Silkeborg 1 Snejbjerg 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237593 06-03-2021 11:00 21-11-2020 11:00 Den Gyldne Pil 1 No Dart 1 14 - 2 Detaljer
237599 06-03-2021 16:00 Silkeborg 1 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237602 06-03-2021 16:00 06-03-2021 16:00 Den Gyldne Pil 2 No Dart 1 7 - 9 Detaljer
237608 20-03-2021 11:00 Engesvang Dartklub 2 Ikast 2 16 - 0 Detaljer
237615 20-03-2021 16:00 If Centrum Dart 1 Ikast 2 16 - 0 Detaljer
237611 21-03-2021 11:00 Silkeborg 1 Juelsminde Bulls 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237619 21-03-2021 16:00 Silkeborg 1 Dart 8700 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237601 22-05-2021 11:00 Den Gyldne Pil 1 Samsø 2 12 - 4 Detaljer
237603 22-05-2021 11:00 Juelsminde Bulls 2 Engesvang Dartklub 2 3 - 13 Detaljer
237604 22-05-2021 11:00 Dart 8700 3 If Centrum Dart 1 3 - 13 Detaljer
237605 22-05-2021 11:00 Lido 4 If Centrum Dart 2 11 - 5 Detaljer
237606 22-05-2021 11:00 Lido 5 Engesvang Dartklub 3 9 - 7 Detaljer
237600 22-05-2021 11:00 Engesvang Dartklub 4 Snejbjerg 1 3 - 13 Detaljer
237594 22-05-2021 16:00 Den Gyldne Pil 2 Samsø 2 4 - 12 Detaljer
237595 22-05-2021 16:00 Juelsminde Bulls 2 If Centrum Dart 1 2 - 14 Detaljer
237597 22-05-2021 16:00 Lido 4 Engesvang Dartklub 3 14 - 2 Detaljer
237598 22-05-2021 16:00 Lido 5 If Centrum Dart 2 8 - 8 Detaljer
237618 05-06-2021 11:00 If Centrum Dart 2 No Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237579 05-06-2021 11:00 Snejbjerg 1 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237612 05-06-2021 11:00 Engesvang Dartklub 4 Dart 8700 3 11 - 5 Detaljer
237587 05-06-2021 16:00 08-06-2021 19:00 Snejbjerg 1 Dart 8700 3 10 - 6 Detaljer
237620 05-06-2021 16:00 Engesvang Dartklub 4 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237590 12-06-2021 11:00 Samsø 2 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237582 19-06-2021 11:00 Samsø 2 Lido 5 5 - 11 Detaljer
237583 19-06-2021 11:00 If Centrum Dart 1 Engesvang Dartklub 4 13 - 3 Detaljer
237589 19-06-2021 18:00 17-06-2021 18:30 No Dart 1 Lido 5 5 - 11 Detaljer
237628 26-06-2021 11:00 Samsø 2 No Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237629 18-08-2021 19:30 Dart 8700 3 Juelsminde Bulls 2 6 - 10 Detaljer
237630 18-08-2021 19:30 Lido 5 Lido 4 4 - 12 Detaljer
237623 18-08-2021 19:30 Engesvang Dartklub 2 If Centrum Dart 1 3 - 13 Detaljer
237627 18-08-2021 19:30 Ikast 2 Snejbjerg 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237625 18-08-2021 19:30 Engesvang Dartklub 4 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237626 18-08-2021 19:30 Den Gyldne Pil 2 Den Gyldne Pil 1 0 - 16 Detaljer
237624 18-08-2021 19:30 If Centrum Dart 2 Engesvang Dartklub 3 9 - 7 Detaljer
237631 21-08-2021 11:00 Engesvang Dartklub 3 If Centrum Dart 1 2 - 14 Detaljer
237632 21-08-2021 11:00 If Centrum Dart 2 Engesvang Dartklub 2 2 - 14 Detaljer
237633 21-08-2021 11:00 Den Gyldne Pil 1 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237634 21-08-2021 11:00 Den Gyldne Pil 2 Engesvang Dartklub 4 7 - 9 Detaljer
237635 21-08-2021 11:00 No Dart 1 Snejbjerg 1 7 - 9 Detaljer
237636 21-08-2021 11:00 Samsø 2 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237638 21-08-2021 11:00 Lido 5 Dart 8700 3 7 - 9 Detaljer
237637 21-08-2021 11:00 19-11-2021 19:30 Lido 4 Juelsminde Bulls 2 9 - 7 Detaljer
237645 21-08-2021 16:00 31-12-2021 16:00 Lido 5 Juelsminde Bulls 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237646 21-08-2021 16:00 Lido 4 Dart 8700 3 9 - 7 Detaljer
237644 21-08-2021 16:00 No Dart 1 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237641 21-08-2021 16:00 Den Gyldne Pil 2 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237640 21-08-2021 16:00 Engesvang Dartklub 3 Engesvang Dartklub 2 4 - 12 Detaljer
237642 21-08-2021 16:00 Den Gyldne Pil 1 Engesvang Dartklub 4 14 - 2 Detaljer
237643 22-08-2021 11:00 30-10-2021 11:00 Samsø 2 Snejbjerg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237664 04-09-2021 11:00 23-10-2021 11:00 Den Gyldne Pil 2 Engesvang Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237665 04-09-2021 11:00 No Dart 1 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237663 04-09-2021 11:00 23-10-2021 11:00 Den Gyldne Pil 1 If Centrum Dart 1 8 - 8 Detaljer
237669 04-09-2021 11:00 Engesvang Dartklub 3 Juelsminde Bulls 2 13 - 3 Detaljer
237668 04-09-2021 11:00 Lido 5 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237670 04-09-2021 11:00 If Centrum Dart 2 Dart 8700 3 11 - 5 Detaljer
237667 04-09-2021 11:00 Lido 4 Snejbjerg 1 6 - 10 Detaljer
237666 04-09-2021 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237676 04-09-2021 16:00 Lido 4 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237672 04-09-2021 16:00 23-10-2021 16:00 Den Gyldne Pil 1 Engesvang Dartklub 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237671 04-09-2021 16:00 23-10-2021 16:00 Den Gyldne Pil 2 If Centrum Dart 1 0 - 16 Detaljer
237677 04-09-2021 16:00 If Centrum Dart 2 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237675 04-09-2021 16:00 Lido 5 Snejbjerg 1 4 - 12 Detaljer
237674 04-09-2021 16:00 No Dart 1 Engesvang Dartklub 4 14 - 2 Detaljer
237678 04-09-2021 16:00 Engesvang Dartklub 3 Dart 8700 3 13 - 3 Detaljer
237673 05-09-2021 11:00 Samsø 2 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237683 25-09-2021 11:00 If Centrum Dart 1 No Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237685 25-09-2021 11:00 Silkeborg 1 Lido 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237686 25-09-2021 11:00 Engesvang Dartklub 4 Lido 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237680 25-09-2021 11:00 Ikast 2 If Centrum Dart 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237679 25-09-2021 11:00 Snejbjerg 1 Engesvang Dartklub 3 6 - 10 Detaljer
237684 25-09-2021 11:00 Engesvang Dartklub 2 Samsø 2 10 - 6 Detaljer
237691 25-09-2021 16:00 Engesvang Dartklub 2 No Dart 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237694 25-09-2021 16:00 Silkeborg 1 Lido 5 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237687 25-09-2021 16:00 Ikast 2 Engesvang Dartklub 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237688 25-09-2021 16:00 Snejbjerg 1 If Centrum Dart 2 8 - 8 Detaljer
237692 25-09-2021 16:00 If Centrum Dart 1 Samsø 2 15 - 1 Detaljer
237693 25-09-2021 16:00 Engesvang Dartklub 4 Lido 4 12 - 4 Detaljer
237681 26-09-2021 11:00 Juelsminde Bulls 2 Den Gyldne Pil 1 2 - 14 Detaljer
237682 26-09-2021 11:00 Dart 8700 3 Den Gyldne Pil 2 7 - 9 Detaljer
237689 26-09-2021 16:00 Dart 8700 3 Den Gyldne Pil 1 2 - 14 Detaljer
237690 26-09-2021 16:00 Juelsminde Bulls 2 Den Gyldne Pil 2 7 - 9 Detaljer
237653 09-10-2021 11:00 If Centrum Dart 1 Lido 4 16 - 0 Detaljer
237654 09-10-2021 11:00 Engesvang Dartklub 2 Lido 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237651 09-10-2021 11:00 Juelsminde Bulls 2 No Dart 1 4 - 12 Detaljer
237648 09-10-2021 11:00 Engesvang Dartklub 4 If Centrum Dart 2 4 - 12 Detaljer
237647 09-10-2021 11:00 Silkeborg 1 Engesvang Dartklub 3 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237530 09-10-2021 11:00 Den Gyldne Pil 2 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237529 09-10-2021 11:00 Den Gyldne Pil 1 Snejbjerg 1 10 - 6 Detaljer
237652 09-10-2021 11:00 Dart 8700 3 Samsø 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237660 09-10-2021 16:00 Juelsminde Bulls 2 Samsø 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237661 09-10-2021 16:00 Engesvang Dartklub 2 Lido 4 15 - 1 Detaljer
237662 09-10-2021 16:00 If Centrum Dart 1 Lido 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237655 09-10-2021 16:00 08-10-2021 19:00 Engesvang Dartklub 4 Engesvang Dartklub 3 9 - 7 Detaljer
237537 09-10-2021 16:00 Den Gyldne Pil 1 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237538 09-10-2021 16:00 Den Gyldne Pil 2 Snejbjerg 1 5 - 11 Detaljer
237656 09-10-2021 16:00 Silkeborg 1 If Centrum Dart 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237659 09-10-2021 16:00 Dart 8700 3 No Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237695 16-10-2021 11:00 Silkeborg 1 If Centrum Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237697 16-10-2021 11:00 Den Gyldne Pil 1 Engesvang Dartklub 3 12 - 4 Detaljer
237698 16-10-2021 11:00 Den Gyldne Pil 2 If Centrum Dart 2 13 - 3 Detaljer
237696 16-10-2021 11:00 Engesvang Dartklub 4 Engesvang Dartklub 2 4 - 12 Detaljer
237703 16-10-2021 16:00 Engesvang Dartklub 4 If Centrum Dart 1 3 - 13 Detaljer
237704 16-10-2021 16:00 Silkeborg 1 Engesvang Dartklub 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237705 16-10-2021 16:00 Den Gyldne Pil 2 Engesvang Dartklub 3 5 - 11 Detaljer
237706 16-10-2021 16:00 Den Gyldne Pil 1 If Centrum Dart 2 12 - 4 Detaljer
237699 17-10-2021 11:00 16-10-2021 11:00 Juelsminde Bulls 2 Snejbjerg 1 4 - 12 Detaljer
237702 17-10-2021 11:00 Lido 5 Samsø 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237700 17-10-2021 11:00 Dart 8700 3 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237701 17-10-2021 11:00 Lido 4 No Dart 1 1 - 15 Detaljer
237710 17-10-2021 16:00 Lido 4 Samsø 2 4 - 12 Detaljer
237708 17-10-2021 16:00 Juelsminde Bulls 2 Ikast 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237707 17-10-2021 16:00 26-10-2021 18:30 Dart 8700 3 Snejbjerg 1 5 - 11 Detaljer
237709 17-10-2021 16:00 Lido 5 No Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237732 13-11-2021 11:00 Dart 8700 3 Engesvang Dartklub 4 7 - 9 Detaljer
237734 13-11-2021 11:00 Lido 5 Den Gyldne Pil 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237733 13-11-2021 11:00 Lido 4 Den Gyldne Pil 1 0 - 16 Detaljer
237731 13-11-2021 11:00 Juelsminde Bulls 2 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237729 13-11-2021 11:00 No Dart 1 Engesvang Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237730 13-11-2021 11:00 Samsø 2 If Centrum Dart 2 11 - 5 Detaljer
237727 13-11-2021 11:00 Snejbjerg 1 If Centrum Dart 1 2 - 14 Detaljer
237728 13-11-2021 11:00 Ikast 2 Engesvang Dartklub 2 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237741 13-11-2021 16:00 Lido 5 Den Gyldne Pil 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237742 13-11-2021 16:00 Lido 4 Den Gyldne Pil 2 6 - 10 Detaljer
237740 13-11-2021 16:00 Juelsminde Bulls 2 Engesvang Dartklub 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237738 13-11-2021 16:00 No Dart 1 If Centrum Dart 2 10 - 6 Detaljer
237736 13-11-2021 16:00 Snejbjerg 1 Engesvang Dartklub 2 8 - 8 Detaljer
237739 13-11-2021 16:00 Dart 8700 3 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237735 13-11-2021 16:00 Ikast 2 If Centrum Dart 1 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237737 14-11-2021 11:00 Samsø 2 Engesvang Dartklub 3 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237715 20-11-2021 11:00 If Centrum Dart 1 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237716 20-11-2021 11:00 Engesvang Dartklub 2 Dart 8700 3 15 - 1 Detaljer
237713 20-11-2021 11:00 No Dart 1 Den Gyldne Pil 1 1 - 15 Detaljer
237714 20-11-2021 11:00 Samsø 2 Den Gyldne Pil 2 6 - 10 Detaljer
237712 20-11-2021 11:00 Ikast 2 Engesvang Dartklub 4 Afbud, hjemmehold 0 - 16 Detaljer
237711 20-11-2021 11:00 Snejbjerg 1 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237719 20-11-2021 16:00 Ikast 2 Silkeborg 1 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237723 20-11-2021 16:00 Engesvang Dartklub 2 Juelsminde Bulls 2 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237724 20-11-2021 16:00 If Centrum Dart 1 Dart 8700 3 16 - 0 Detaljer
237720 20-11-2021 16:00 20-11-2021 11:00 Snejbjerg 1 Engesvang Dartklub 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237722 20-11-2021 18:00 No Dart 1 Den Gyldne Pil 2 14 - 2 Detaljer
237717 21-11-2021 11:00 Engesvang Dartklub 3 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237718 21-11-2021 11:00 If Centrum Dart 2 Lido 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237721 21-11-2021 11:00 Samsø 2 Den Gyldne Pil 1 9 - 7 Detaljer
237725 21-11-2021 16:00 If Centrum Dart 2 Lido 4 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer
237726 21-11-2021 16:00 Engesvang Dartklub 3 Lido 5 Afbud, udehold 16 - 0 Detaljer