DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Hovedstaden A

Brøndby Strand 4 (1), Brøndby Strand 6 (2), Dart 75 1 (3), DK26 4 (4), FIOV 3 (5), FIOV 4 (6), Gilleleje 2 (7), Glostrup 2 (8), Gran 3 (9), Kandidarterne 1 (10), Spidserne 4 (11), Studsen 5 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
53594 20-08-2013 18:30 Dart 75 1 Studsen 5 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53574 20-08-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Brøndby Strand 4 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53647 20-08-2013 19:30 Gran 3 Kandidarterne 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53611 20-08-2013 19:30 FIOV 3 FIOV 4 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53604 20-08-2013 19:30 DK26 4 Spidserne 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53690 21-08-2013 19:30 Gilleleje 2 Glostrup 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53664 27-08-2013 19:30 Spidserne 4 Dart 75 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53654 27-08-2013 19:30 Kandidarterne 1 DK26 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53644 27-08-2013 19:30 Gran 3 FIOV 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53634 27-08-2013 19:30 Glostrup 2 FIOV 4 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53573 27-08-2013 19:30 Brøndby Strand 4 Gilleleje 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53674 27-08-2013 19:30 Studsen 5 Brøndby Strand 6 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
53592 03-09-2013 18:30 Dart 75 1 Kandidarterne 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53602 03-09-2013 19:30 DK26 4 Gran 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53673 03-09-2013 19:30 Studsen 5 Brøndby Strand 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53612 03-09-2013 19:30 FIOV 3 Glostrup 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53582 03-09-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Spidserne 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53628 03-09-2013 19:30 FIOV 4 Gilleleje 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53692 11-09-2013 19:30 Gilleleje 2 Kandidarterne 1 * U2.10.13, 04.01, Pkt. 4, Stk. 04 (1955) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
53659 17-09-2013 19:30 Kandidarterne 1 Spidserne 4 * Udsat > 22.10.2013 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
53649 17-09-2013 19:30 Gran 3 Studsen 5 * Udsat > 22.10.2013 kl. 18:30 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
53630 17-09-2013 19:30 Glostrup 2 Brøndby Strand 6 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53621 17-09-2013 19:30 FIOV 4 DK26 4 * Udsat > 15.10.2013 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53566 17-09-2013 19:30 Brøndby Strand 4 FIOV 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53686 18-09-2013 19:30 Gilleleje 2 Dart 75 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53589 24-09-2013 18:30 Dart 75 1 FIOV 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53669 24-09-2013 19:30 Spidserne 4 Gran 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53651 24-09-2013 19:30 Kandidarterne 1 Brøndby Strand 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53599 24-09-2013 19:30 DK26 4 FIOV 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53584 24-09-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Gilleleje 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53679 24-09-2013 19:30 Studsen 5 Glostrup 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53564 01-10-2013 19:30 Brøndby Strand 4 Dart 75 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53597 01-10-2013 19:30 DK26 4 Brøndby Strand 6 * Udsat > 22.10.2013 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53616 01-10-2013 19:30 FIOV 3 Studsen 5 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53635 01-10-2013 19:30 Glostrup 2 Gran 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
53626 01-10-2013 19:30 FIOV 4 Spidserne 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53666 08-10-2013 19:30 Spidserne 4 FIOV 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53656 08-10-2013 19:30 Kandidarterne 1 FIOV 4 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53650 08-10-2013 19:30 Gran 3 Gilleleje 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
53629 08-10-2013 19:30 Glostrup 2 Brøndby Strand 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53575 08-10-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Dart 75 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53676 08-10-2013 19:30 Studsen 5 DK26 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53671 29-10-2013 19:30 Spidserne 4 Studsen 5 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
53652 29-10-2013 19:30 Kandidarterne 1 Brøndby Strand 6 * Udsat > 3.12.2013 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53642 29-10-2013 19:30 Gran 3 Dart 75 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53632 29-10-2013 19:30 Glostrup 2 DK26 4 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53618 29-10-2013 19:30 FIOV 4 Brøndby Strand 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53688 30-10-2013 19:30 Gilleleje 2 FIOV 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53590 12-11-2013 18:30 Dart 75 1 Glostrup 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53681 12-11-2013 19:30 Studsen 5 Kandidarterne 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53580 12-11-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Gran 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53571 12-11-2013 19:30 Brøndby Strand 4 Spidserne 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53606 12-11-2013 19:30 DK26 4 Gilleleje 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53624 19-11-2013 19:30 FIOV 4 Gran 3 * Udsat > 3.12.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53614 19-11-2013 19:30 FIOV 3 Kandidarterne 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53637 26-11-2013 19:30 Glostrup 2 Spidserne 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53619 26-11-2013 19:30 FIOV 4 Brøndby Strand 6 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53609 26-11-2013 19:30 FIOV 3 Dart 75 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53596 26-11-2013 19:30 DK26 4 Brøndby Strand 4 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53694 27-11-2013 19:30 Gilleleje 2 Studsen 5 * Flyttet < 20.11.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53587 10-12-2013 18:30 Dart 75 1 DK26 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53672 10-12-2013 19:30 Spidserne 4 Gilleleje 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
53657 10-12-2013 19:30 Kandidarterne 1 Glostrup 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53577 10-12-2013 19:30 Brøndby Strand 6 FIOV 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53569 10-12-2013 19:30 Brøndby Strand 4 Gran 3 * Afbud: Gran 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53678 10-12-2013 19:30 Studsen 5 FIOV 4 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53563 07-01-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Brøndby Strand 6 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53675 07-01-2014 19:30 Studsen 5 Dart 75 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53665 07-01-2014 19:30 Spidserne 4 DK26 4 * Holdtræk: Spidserne 4 0 - 16
53622 07-01-2014 19:30 FIOV 4 FIOV 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53639 07-01-2014 19:30 Glostrup 2 Gilleleje 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53658 07-01-2014 19:30 Kandidarterne 1 Gran 3 * Afbud: Gran 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53593 14-01-2014 18:30 Dart 75 1 Spidserne 4 * Holdtræk: Spidserne 4 16 - 0
53623 14-01-2014 19:30 FIOV 4 Glostrup 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53613 14-01-2014 19:30 FIOV 3 Gran 3 * Afbud: Gran 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53603 14-01-2014 19:30 DK26 4 Kandidarterne 1 * Udsat > 13.2.2014 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53583 14-01-2014 19:30 Brøndby Strand 6 Studsen 5 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53663 21-01-2014 19:30 Spidserne 4 Brøndby Strand 6 * Holdtræk: Spidserne 4 0 - 16
53653 21-01-2014 19:30 Kandidarterne 1 Dart 75 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53643 21-01-2014 19:30 Gran 3 DK26 4 * Afbud: Gran 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
53633 21-01-2014 19:30 Glostrup 2 FIOV 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53572 21-01-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Studsen 5 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53689 22-01-2014 19:30 Gilleleje 2 FIOV 4 * Udsat > 29.1.2014 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53595 04-02-2014 18:30 Dart 75 1 Gilleleje 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53670 04-02-2014 19:30 Spidserne 4 Kandidarterne 1 * Holdtræk: Spidserne 4 0 - 16
53607 04-02-2014 19:30 FIOV 3 Brøndby Strand 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53600 04-02-2014 19:30 DK26 4 FIOV 4 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53579 04-02-2014 19:30 Brøndby Strand 6 Glostrup 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53680 04-02-2014 19:30 Studsen 5 Gran 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53648 18-02-2014 19:30 Gran 3 Spidserne 4 * Holdtræk: Spidserne 4 16 - 0
53638 18-02-2014 19:30 Glostrup 2 Studsen 5 * Rev. kampseddel vedhæftet 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53620 18-02-2014 19:30 FIOV 4 Dart 75 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53610 18-02-2014 19:30 FIOV 3 DK26 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53570 18-02-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Kandidarterne 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53685 19-02-2014 19:30 Gilleleje 2 Brøndby Strand 6 * Udsat > 25.3.2014 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53684 26-02-2014 19:30 Gilleleje 2 Brøndby Strand 4 * Flyttet < 12.2.2014 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53585 04-03-2014 18:30 Dart 75 1 Brøndby Strand 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53677 04-03-2014 19:30 Studsen 5 FIOV 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53576 04-03-2014 19:30 Brøndby Strand 6 DK26 4 * Udsat > 31.3.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53646 04-03-2014 19:30 Gran 3 Glostrup 2 * Afbud: Gran 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
53661 04-03-2014 19:30 Kandidarterne 1 Gilleleje 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53667 04-03-2014 19:30 Spidserne 4 FIOV 4 * Holdtræk: Spidserne 4 0 - 16
53586 11-03-2014 18:30 Dart 75 1 Brøndby Strand 6 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53625 11-03-2014 19:30 FIOV 4 Kandidarterne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53615 11-03-2014 19:30 FIOV 3 Spidserne 4 * Holdtræk: Spidserne 4 16 - 0
53605 11-03-2014 19:30 DK26 4 Studsen 5 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53568 11-03-2014 19:30 Brøndby Strand 4 Glostrup 2 * U>15.4.2014, * 04.01, Pkt. 3, stk. 03 (2146) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53691 12-03-2014 19:30 Gilleleje 2 Gran 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
53591 18-03-2014 18:30 Dart 75 1 Gran 3 * Afbud: Gran 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53617 18-03-2014 19:30 FIOV 3 Gilleleje 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53601 18-03-2014 19:30 DK26 4 Glostrup 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53581 18-03-2014 19:30 Brøndby Strand 6 Kandidarterne 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53567 18-03-2014 19:30 Brøndby Strand 4 FIOV 4 * Udsat > 1.4.2014 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53682 18-03-2014 19:30 Studsen 5 Spidserne 4 * Holdtræk: Spidserne 4 16 - 0
53631 01-04-2014 19:30 Glostrup 2 Dart 75 1 * Flyttet < 25.2.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53660 01-04-2014 19:30 Kandidarterne 1 Studsen 5 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53641 01-04-2014 19:30 Gran 3 Brøndby Strand 6 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53662 01-04-2014 19:30 Spidserne 4 Brøndby Strand 4 * Holdtræk: Spidserne 4 0 - 16
53687 02-04-2014 19:30 Gilleleje 2 DK26 4 * Afbud: DK26 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53588 08-04-2014 18:30 Dart 75 1 FIOV 3 * Flyttet < 13.2.2014 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53668 08-04-2014 19:30 Spidserne 4 Glostrup 2 * Holdtræk: Spidserne 4 0 - 16
53578 08-04-2014 19:30 Brøndby Strand 6 FIOV 4 * Flyttet < 11.2.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53565 08-04-2014 19:30 Brøndby Strand 4 DK26 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53683 08-04-2014 19:30 Studsen 5 Gilleleje 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53655 15-04-2014 19:30 Kandidarterne 1 FIOV 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53645 15-04-2014 19:30 Gran 3 FIOV 4 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53693 16-04-2014 19:30 Gilleleje 2 Spidserne 4 * Holdtræk: Spidserne 4 16 - 0
53640 22-04-2014 19:30 Gran 3 Brøndby Strand 4 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53636 22-04-2014 19:30 Glostrup 2 Kandidarterne 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53627 22-04-2014 19:30 FIOV 4 Studsen 5 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53608 22-04-2014 19:30 FIOV 3 Brøndby Strand 6 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53598 22-04-2014 19:30 DK26 4 Dart 75 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel