DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Hovedstaden B

Avedøre Dart 1 (1), Brøndby Strand 5 (2), DK26 3 (3), Farum 1 (4), FIOV 2 (5), Gilleleje 1 (6), Gran 2 (7), Hedebo 2 (8), Islev 3 (9), Rødovre 1 (10), Studsen 6 (11), Rødderne 1 (12), Spidserne 5 (13)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
53824 20-08-2013 19:30 Rødderne 1 Studsen 6 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53829 20-08-2013 19:30 Spidserne 5 DK26 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53735 20-08-2013 19:30 Farum 1 Gran 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53702 20-08-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Rødovre 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53713 20-08-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Islev 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53754 21-08-2013 19:30 FIOV 2 Gilleleje 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53768 27-08-2013 19:30 Hedebo 2 Brøndby Strand 5 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53827 27-08-2013 19:30 Spidserne 5 Avedøre Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53799 28-08-2013 19:30 Rødovre 1 Studsen 6 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53757 28-08-2013 19:30 Gran 2 DK26 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53752 28-08-2013 19:30 FIOV 2 Rødderne 1 * Udsat > 30.10.2013 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53842 28-08-2013 19:30 Gilleleje 1 Farum 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53737 03-09-2013 19:30 Farum 1 Islev 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53726 03-09-2013 19:30 DK26 3 Rødovre 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53704 03-09-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Rødderne 1 * Udsat > 30.9.2013 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53828 03-09-2013 19:30 Spidserne 5 Brøndby Strand 5 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53748 04-09-2013 19:30 FIOV 2 Hedebo 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
53844 04-09-2013 19:30 Gilleleje 1 Gran 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53831 10-09-2013 19:30 Spidserne 5 FIOV 2 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 04 (961) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53770 10-09-2013 19:30 Hedebo 2 Farum 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53781 10-09-2013 19:30 Islev 3 DK26 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53803 10-09-2013 19:30 Studsen 6 Avedøre Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53826 10-09-2013 19:30 Rødderne 1 Gilleleje 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53792 11-09-2013 19:30 Rødovre 1 Brøndby Strand 5 * Turneringsklage afsluttet 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53779 17-09-2013 19:30 Islev 3 Avedøre Dart 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53724 17-09-2013 19:30 DK26 3 Hedebo 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
53715 17-09-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Studsen 6 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53850 18-09-2013 19:30 Gilleleje 1 Spidserne 5 * Udsat > 23.10.2013 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53759 18-09-2013 19:30 Gran 2 FIOV 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53794 18-09-2013 19:30 Rødovre 1 Farum 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
53816 24-09-2013 19:30 Rødderne 1 Brøndby Strand 5 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53760 24-09-2013 19:30 Gran 2 Hedebo 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
53739 24-09-2013 19:30 Farum 1 Studsen 6 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53719 24-09-2013 19:30 DK26 3 Avedøre Dart 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53750 25-09-2013 19:30 FIOV 2 Rødovre 1 * Udsat > 23.10.2013 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53846 25-09-2013 19:30 Gilleleje 1 Islev 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53732 01-10-2013 19:30 Farum 1 Brøndby Strand 5 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53837 01-10-2013 19:30 Spidserne 5 Rødderne 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53762 01-10-2013 19:30 Gran 2 Rødovre 1 * Udsat > 11.11.2013 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53773 01-10-2013 19:30 Hedebo 2 Islev 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53848 02-10-2013 19:30 Gilleleje 1 Studsen 6 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53743 02-10-2013 19:30 FIOV 2 Avedøre Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53783 08-10-2013 19:30 Islev 3 FIOV 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53778 08-10-2013 19:30 Hedebo 2 Gilleleje 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53695 08-10-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Brøndby Strand 5 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53805 08-10-2013 19:30 Studsen 6 DK26 3 * Udsat > 25.11.2013 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53801 09-10-2013 19:30 Rødovre 1 Spidserne 5 * U11.12.2013 - Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53764 22-10-2013 19:30 Gran 2 Rødderne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53708 29-10-2013 19:30 Brøndby Strand 5 DK26 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53697 29-10-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Farum 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53813 29-10-2013 19:30 Studsen 6 Spidserne 5 * Udsat > 11.11.2013 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53784 29-10-2013 19:30 Islev 3 Gran 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53821 29-10-2013 19:30 Rødderne 1 Hedebo 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53802 30-10-2013 19:30 Rødovre 1 Gilleleje 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53789 05-11-2013 19:30 Islev 3 Spidserne 5 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53775 05-11-2013 19:30 Hedebo 2 Studsen 6 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53755 05-11-2013 19:30 Gran 2 Avedøre Dart 1 * Flyttet < 15.10.2013 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53740 05-11-2013 19:30 Farum 1 Rødderne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53745 06-11-2013 19:30 FIOV 2 DK26 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53840 06-11-2013 19:30 Gilleleje 1 Brøndby Strand 5 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53728 12-11-2013 19:30 DK26 3 Rødderne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53807 12-11-2013 19:30 Studsen 6 FIOV 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53777 12-11-2013 19:30 Hedebo 2 Spidserne 5 * U10.12.2013 - Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53786 12-11-2013 19:30 Islev 3 Rødovre 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53822 19-11-2013 19:30 Rødderne 1 Islev 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53808 19-11-2013 19:30 Studsen 6 Gran 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53721 19-11-2013 19:30 DK26 3 Farum 1 * Udsat > 20.11.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53710 19-11-2013 19:30 Brøndby Strand 5 FIOV 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53706 19-11-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Gilleleje 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53797 20-11-2013 19:30 Rødovre 1 Hedebo 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53734 26-11-2013 19:30 Farum 1 FIOV 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
53700 26-11-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Hedebo 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
53832 26-11-2013 19:30 Spidserne 5 Gran 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53810 26-11-2013 19:30 Studsen 6 Islev 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53823 03-12-2013 19:30 Rødderne 1 Rødovre 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53730 03-12-2013 19:30 DK26 3 Gilleleje 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53711 03-12-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Gran 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53830 03-12-2013 19:30 Spidserne 5 Farum 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53729 14-01-2014 19:30 DK26 3 Spidserne 5 * Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53812 14-01-2014 19:30 Studsen 6 Rødderne 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53758 14-01-2014 19:30 Gran 2 Farum 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53780 14-01-2014 19:30 Islev 3 Brøndby Strand 5 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 01 (632) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53791 15-01-2014 19:30 Rødovre 1 Avedøre Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53843 15-01-2014 19:30 Gilleleje 1 FIOV 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53723 21-01-2014 19:30 DK26 3 Gran 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53705 21-01-2014 19:30 Avedøre Dart 1 Spidserne 5 * Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53712 21-01-2014 19:30 Brøndby Strand 5 Hedebo 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53742 21-01-2014 19:30 Farum 1 Gilleleje 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53811 21-01-2014 19:30 Studsen 6 Rødovre 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53819 21-01-2014 19:30 Rødderne 1 FIOV 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53815 28-01-2014 19:30 Rødderne 1 Avedøre Dart 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53782 28-01-2014 19:30 Islev 3 Farum 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
53771 28-01-2014 19:30 Hedebo 2 FIOV 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
53766 28-01-2014 19:30 Gran 2 Gilleleje 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53717 28-01-2014 19:30 Brøndby Strand 5 Spidserne 5 * Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53793 29-01-2014 19:30 Rødovre 1 DK26 3 * Udsat > 12.2.2014 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53703 04-02-2014 19:30 Avedøre Dart 1 Studsen 6 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53714 04-02-2014 19:30 Brøndby Strand 5 Rødovre 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53725 04-02-2014 19:30 DK26 3 Islev 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53736 04-02-2014 19:30 Farum 1 Hedebo 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53753 05-02-2014 19:30 FIOV 2 Spidserne 5 * Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53849 05-02-2014 19:30 Gilleleje 1 Rødderne 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53804 18-02-2014 19:30 Studsen 6 Brøndby Strand 5 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53769 18-02-2014 19:30 Hedebo 2 DK26 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53738 18-02-2014 19:30 Farum 1 Rødovre 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53701 18-02-2014 19:30 Avedøre Dart 1 Islev 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53838 18-02-2014 19:30 Spidserne 5 Gilleleje 1 * Holdtræk: Spidserne 5 0 - 16
53747 19-02-2014 19:30 FIOV 2 Gran 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53806 25-02-2014 19:30 Studsen 6 Farum 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53790 25-02-2014 19:30 Islev 3 Gilleleje 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53772 25-02-2014 19:30 Hedebo 2 Gran 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53716 25-02-2014 19:30 Brøndby Strand 5 Rødderne 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53696 25-02-2014 19:30 Avedøre Dart 1 DK26 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53795 26-02-2014 19:30 Rødovre 1 FIOV 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53820 04-03-2014 19:30 Rødderne 1 Gran 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53727 04-03-2014 19:30 DK26 3 Studsen 6 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53707 04-03-2014 19:30 Brøndby Strand 5 Avedøre Dart 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53845 05-03-2014 19:30 Gilleleje 1 Hedebo 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
53749 05-03-2014 19:30 FIOV 2 Islev 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53825 11-03-2014 19:30 Rødderne 1 Spidserne 5 * Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53814 11-03-2014 19:30 Studsen 6 Gilleleje 1 * Udsat > 12.3.2014 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53785 11-03-2014 19:30 Islev 3 Hedebo 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53709 11-03-2014 19:30 Brøndby Strand 5 Farum 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53698 11-03-2014 19:30 Avedøre Dart 1 FIOV 2 * Udsat > 26.3.2014 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
53796 12-03-2014 19:30 Rødovre 1 Gran 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53763 18-03-2014 19:30 Gran 2 Studsen 6 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53835 18-03-2014 19:30 Spidserne 5 Rødovre 1 * Holdtræk: Spidserne 5 0 - 16
53746 19-03-2014 19:30 FIOV 2 Farum 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53776 25-03-2014 19:30 Hedebo 2 Rødderne 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53761 25-03-2014 19:30 Gran 2 Islev 3 * Kampseddel ikke indsendt 0 - 16
53731 25-03-2014 19:30 Farum 1 Avedøre Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53720 25-03-2014 19:30 DK26 3 Brøndby Strand 5 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53836 25-03-2014 19:30 Spidserne 5 Studsen 6 * Holdtræk: Spidserne 5 0 - 16
53847 26-03-2014 19:30 Gilleleje 1 Rødovre 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53834 01-04-2014 19:30 Spidserne 5 Islev 3 * Holdtræk: Spidserne 5 0 - 16
53699 01-04-2014 19:30 Avedøre Dart 1 Gran 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53718 01-04-2014 19:30 Brøndby Strand 5 Gilleleje 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53722 01-04-2014 19:30 DK26 3 FIOV 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53809 01-04-2014 19:30 Studsen 6 Hedebo 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53818 01-04-2014 19:30 Rødderne 1 Farum 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53788 08-04-2014 19:30 Islev 3 Rødderne 1 * Flyttet < 7.4.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53774 08-04-2014 19:30 Hedebo 2 Rødovre 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53765 08-04-2014 19:30 Gran 2 Spidserne 5 * Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53733 08-04-2014 19:30 Farum 1 DK26 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53744 09-04-2014 19:30 FIOV 2 Brøndby Strand 5 * Udsat > 23.4.2014 - Afbud: Br. Strand 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53839 09-04-2014 19:30 Gilleleje 1 Avedøre Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53817 15-04-2014 19:30 Rødderne 1 DK26 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53833 15-04-2014 19:30 Spidserne 5 Hedebo 2 * Holdtræk: Spidserne 5 0 - 16
53798 16-04-2014 19:30 Rødovre 1 Islev 3 * Flyttet < 15.4.2014 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53756 16-04-2014 19:30 Gran 2 Brøndby Strand 5 * Afbud Gran 2 0 - 16
53751 16-04-2014 19:30 FIOV 2 Studsen 6 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53787 22-04-2014 19:30 Islev 3 Studsen 6 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53767 22-04-2014 19:30 Hedebo 2 Avedøre Dart 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53741 22-04-2014 19:30 Farum 1 Spidserne 5 * Holdtræk: Spidserne 5 16 - 0
53800 23-04-2014 19:30 Rødovre 1 Rødderne 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53841 23-04-2014 19:30 Gilleleje 1 DK26 3 * Afbud: DK26 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel