DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Hovedstaden B

Brøndby Strand 5 (1), Brøndby Strand 6 (2), Arrows 3 (3), Kandidarterne 1 (4), Avedøre Dart 1 (5), DK26 3 (6), Hedebo 2 (7), Farum 1 (8), FIOV 2 (9), Glostrup 1 (10), Gran 2 (11), Islev 3 (12), Værebro 1 (13)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
31921 21-08-2012 19:30 Brøndby Strand 5 Brøndby Strand 6 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32034 28-08-2012 19:30 Glostrup 3 DK26 3 * 04.01, pkt. 4, stk. 01 (1233) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32000 28-08-2012 19:30 Hedebo 2 FIOV 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32056 28-08-2012 19:30 Islev 3 Kandidarterne 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
32067 28-08-2012 19:30 Værebro 1 Arrows Frederiksværk 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32045 28-08-2012 19:30 Gran 2 Avedøre Dart 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
31968 04-09-2012 19:30 Kandidarterne 1 Værebro 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32057 04-09-2012 19:30 Islev 3 Avedøre Dart 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
31922 04-09-2012 19:30 Brøndby Strand 5 Arrows Frederiksværk 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
31990 04-09-2012 19:30 DK26 3 Gran 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32001 04-09-2012 19:30 Hedebo 2 Glostrup 3 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
32012 04-09-2012 19:30 Farum 1 FIOV 2 * Kampseddel modt. 27.9.2012 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
32013 11-09-2012 19:30 Farum 1 Glostrup 3 * Udsat til 19.9.2012 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32002 11-09-2012 19:30 Hedebo 2 Gran 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
31957 11-09-2012 19:30 Kandidarterne 1 Brøndby Strand 5 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
31946 11-09-2012 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Brøndby Strand 6 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32058 11-09-2012 19:30 Islev 3 DK26 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32069 11-09-2012 19:30 Værebro 1 Avedøre Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31935 18-09-2012 19:30 Brøndby Strand 6 Kandidarterne 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32070 18-09-2012 19:30 Værebro 1 DK26 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32025 18-09-2012 19:30 FIOV 2 Glostrup 3 * Udsat til 19.9.2012 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
31969 18-09-2012 19:30 Avedøre Dart 1 Brøndby Strand 5 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32003 18-09-2012 19:30 Hedebo 2 Islev 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32014 18-09-2012 19:30 Farum 1 Gran 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32026 25-09-2012 19:30 FIOV 2 Gran 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32015 25-09-2012 19:30 Farum 1 Islev 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
31981 25-09-2012 19:30 DK26 3 Brøndby Strand 5 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
31970 25-09-2012 19:30 Avedøre Dart 1 Brøndby Strand 6 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32071 25-09-2012 19:30 Værebro 1 Hedebo 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
31947 26-09-2012 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Kandidarterne 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32038 02-10-2012 19:30 Glostrup 3 Gran 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32027 02-10-2012 19:30 FIOV 2 Islev 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32016 02-10-2012 19:30 Farum 1 Værebro 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
31993 02-10-2012 19:30 Hedebo 2 Brøndby Strand 5 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
31982 02-10-2012 19:30 DK26 3 Brøndby Strand 6 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31948 03-10-2012 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Avedøre Dart 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32073 09-10-2012 19:30 Værebro 1 FIOV 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
31938 09-10-2012 19:30 Brøndby Strand 6 Hedebo 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
31960 09-10-2012 19:30 Kandidarterne 1 Avedøre Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32005 09-10-2012 19:30 Farum 1 Brøndby Strand 5 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32039 09-10-2012 19:30 Glostrup 3 Islev 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
31949 10-10-2012 19:30 Arrows Frederiksværk 3 DK26 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32051 16-10-2012 19:30 Gran 2 Islev 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32040 16-10-2012 19:30 Glostrup 3 Værebro 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
31961 16-10-2012 19:30 Kandidarterne 1 DK26 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
31939 16-10-2012 19:30 Brøndby Strand 6 Farum 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
31928 16-10-2012 19:30 Brøndby Strand 5 FIOV 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
31950 17-10-2012 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Hedebo 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32052 30-10-2012 19:30 Gran 2 Værebro 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31973 30-10-2012 19:30 Avedøre Dart 1 DK26 3 * Udsat til 12.11.2012 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
31962 30-10-2012 19:30 Kandidarterne 1 Hedebo 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
31940 30-10-2012 19:30 Brøndby Strand 6 FIOV 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
31929 30-10-2012 19:30 Brøndby Strand 5 Glostrup 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
31951 31-10-2012 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Farum 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
31941 06-11-2012 19:30 Brøndby Strand 6 Glostrup 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32064 06-11-2012 19:30 Islev 3 Værebro 1 * Afbud: Islev 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
31930 06-11-2012 19:30 Brøndby Strand 5 Gran 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31963 06-11-2012 19:30 Kandidarterne 1 Farum 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32019 06-11-2012 19:30 FIOV 2 Arrows Frederiksværk 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31974 06-11-2012 19:30 Avedøre Dart 1 Hedebo 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32042 13-11-2012 19:30 Gran 2 Brøndby Strand 6 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32031 13-11-2012 19:30 Glostrup 3 Arrows Frederiksværk 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32020 13-11-2012 19:30 FIOV 2 Kandidarterne 1 * Udsat til 29.11.2012 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
31986 13-11-2012 19:30 DK26 3 Hedebo 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
31975 13-11-2012 19:30 Avedøre Dart 1 Farum 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
32053 13-11-2012 19:30 Islev 3 Brøndby Strand 5 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
31943 20-11-2012 19:30 Brøndby Strand 6 Islev 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
31932 20-11-2012 19:30 Brøndby Strand 5 Værebro 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32032 20-11-2012 19:30 Glostrup 3 Kandidarterne 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
31987 20-11-2012 19:30 DK26 3 Farum 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32021 20-11-2012 19:30 FIOV 2 Avedøre Dart 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32043 20-11-2012 19:30 Gran 2 Arrows Frederiksværk 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32044 27-11-2012 19:30 Gran 2 Kandidarterne 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
31999 27-11-2012 19:30 Hedebo 2 Farum 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
31988 27-11-2012 19:30 DK26 3 FIOV 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
31977 27-11-2012 19:30 Avedøre Dart 1 Glostrup 3 * Udsat til 28.11.2012 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32055 27-11-2012 19:30 Islev 3 Arrows Frederiksværk 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32066 27-11-2012 19:30 Værebro 1 Brøndby Strand 6 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
31933 15-01-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Brøndby Strand 5 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32023 22-01-2013 19:30 FIOV 2 Hedebo 2 * Udsat til 19.2.2013 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
31967 22-01-2013 19:30 Kandidarterne 1 Islev 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
31989 22-01-2013 19:30 DK26 3 Glostrup 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
31978 22-01-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Gran 2 * Udsat til 19.2.2013 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
31956 23-01-2013 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Værebro 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32046 29-01-2013 19:30 Gran 2 DK26 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32035 29-01-2013 19:30 Glostrup 3 Hedebo 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32024 29-01-2013 19:30 FIOV 2 Farum 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
31979 29-01-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Islev 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32068 29-01-2013 19:30 Værebro 1 Kandidarterne 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
31945 30-01-2013 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Brøndby Strand 5 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32047 05-02-2013 19:30 Gran 2 Hedebo 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32036 05-02-2013 19:30 Glostrup 3 Farum 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
31991 05-02-2013 19:30 DK26 3 Islev 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
31980 05-02-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Værebro 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31934 05-02-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Arrows Frederiksværk 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
31923 05-02-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Kandidarterne 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
31924 12-02-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Avedøre Dart 1 * Kampnr. 15 rettet 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32059 12-02-2013 19:30 Islev 3 Hedebo 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32037 12-02-2013 19:30 Glostrup 3 FIOV 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31958 12-02-2013 19:30 Kandidarterne 1 Brøndby Strand 6 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32048 12-02-2013 19:30 Gran 2 Farum 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
31992 12-02-2013 19:30 DK26 3 Værebro 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
31936 26-02-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Avedøre Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
31925 26-02-2013 19:30 Brøndby Strand 5 DK26 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32060 26-02-2013 19:30 Islev 3 Farum 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
31959 26-02-2013 19:30 Kandidarterne 1 Arrows Frederiksværk 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32004 26-02-2013 19:30 Hedebo 2 Værebro 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32049 26-02-2013 19:30 Gran 2 FIOV 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32050 05-03-2013 19:30 Gran 2 Glostrup 3 * U18.4.2013, 04.01, pkt. 2+3, stk. 01+03 (1796) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
31971 05-03-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Arrows Frederiksværk 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
31937 05-03-2013 19:30 Brøndby Strand 6 DK26 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
31926 05-03-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Hedebo 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32061 05-03-2013 19:30 Islev 3 FIOV 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32072 05-03-2013 19:30 Værebro 1 Farum 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32062 12-03-2013 19:30 Islev 3 Glostrup 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
31927 12-03-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Farum 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
31972 12-03-2013 19:30 Avedøre Dart 1 Kandidarterne 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
31983 12-03-2013 19:30 DK26 3 Arrows Frederiksværk 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32028 12-03-2013 19:30 FIOV 2 Værebro 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
31994 12-03-2013 19:30 Hedebo 2 Brøndby Strand 6 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32017 19-03-2013 19:30 FIOV 2 Brøndby Strand 5 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32006 19-03-2013 19:30 Farum 1 Brøndby Strand 6 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31995 19-03-2013 19:30 Hedebo 2 Arrows Frederiksværk 3 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
31984 19-03-2013 19:30 DK26 3 Kandidarterne 1 * Udsat til 25.3.2013 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
32063 19-03-2013 19:30 Islev 3 Gran 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32074 19-03-2013 19:30 Værebro 1 Glostrup 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32029 26-03-2013 19:30 Glostrup 3 Brøndby Strand 5 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32018 26-03-2013 19:30 FIOV 2 Brøndby Strand 6 * Udsat til 15.4.2013 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32007 26-03-2013 19:30 Farum 1 Arrows Frederiksværk 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
31996 26-03-2013 19:30 Hedebo 2 Kandidarterne 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
31985 26-03-2013 19:30 DK26 3 Avedøre Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32075 26-03-2013 19:30 Værebro 1 Gran 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
31997 02-04-2013 19:30 Hedebo 2 Avedøre Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32076 02-04-2013 19:30 Værebro 1 Islev 3 * Flyttet til 25.3.2013 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32008 02-04-2013 19:30 Farum 1 Kandidarterne 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32041 02-04-2013 19:30 Gran 2 Brøndby Strand 5 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32030 02-04-2013 19:30 Glostrup 3 Brøndby Strand 6 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
31952 03-04-2013 19:30 Arrows Frederiksværk 3 FIOV 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32009 09-04-2013 19:30 Farum 1 Avedøre Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
31998 09-04-2013 19:30 Hedebo 2 DK26 3 * Udsat til 15.4.2013 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
31964 09-04-2013 19:30 Kandidarterne 1 FIOV 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
31942 09-04-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Gran 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
31931 09-04-2013 19:30 Brøndby Strand 5 Islev 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
31953 10-04-2013 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Glostrup 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32054 16-04-2013 19:30 Islev 3 Brøndby Strand 6 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32065 16-04-2013 19:30 Værebro 1 Brøndby Strand 5 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
31976 16-04-2013 19:30 Avedøre Dart 1 FIOV 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
31965 16-04-2013 19:30 Kandidarterne 1 Glostrup 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32010 16-04-2013 19:30 Farum 1 DK26 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
31954 17-04-2013 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Gran 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
32033 23-04-2013 19:30 Glostrup 3 Avedøre Dart 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32022 23-04-2013 19:30 FIOV 2 DK26 3 * Flyttet til 18.4.2013 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32011 23-04-2013 19:30 Farum 1 Hedebo 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
31966 23-04-2013 19:30 Kandidarterne 1 Gran 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
31944 23-04-2013 19:30 Brøndby Strand 6 Værebro 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
31955 24-04-2013 19:30 Arrows Frederiksværk 3 Islev 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel