DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Midt-Nordjylland B

Galten 2 (1), Hinnerup 3 (2), Holme 2 (3), Linde 2 (4), NB 88 Dart 1 (5), Potten 3 (6), Rosenhøj 1 (7), Rosenhøj 2 (8), Rosenhøj 3 (9), Samsø 2 (10), T.i.F. Dart 1 (11), Østbirk IF 1 (12) 
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
36090 21-08-2012 19:30 Rosenhøj 3 Rosenhøj 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
36068 22-08-2012 19:30 Rosenhøj 1 Rosenhøj 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36067 28-08-2012 19:30 Rosenhøj 1 Rosenhøj 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36094 01-09-2012 11:00 Samsø 2 Galten 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36095 01-09-2012 16:00 Samsø 2 Hinnerup 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36062 04-09-2012 19:30 Rosenhøj 1 Hinnerup 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36056 04-09-2012 19:30 Potten 3 Rosenhøj 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36030 04-09-2012 19:30 Linde 2 Aros 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36120 04-09-2012 19:30 Østbirk IF 1 NB 88 Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
36113 04-09-2012 19:30 T.I.F. Dart 1 Rosenhøj 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36061 11-09-2012 19:30 Rosenhøj 1 Galten 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36057 11-09-2012 19:30 Potten 3 Rosenhøj 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36031 11-09-2012 19:30 Linde 2 NB 88 Dart 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36112 11-09-2012 19:30 T.I.F. Dart 1 Rosenhøj 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
36118 11-09-2012 19:30 Østbirk IF 1 Aros 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36033 18-09-2012 19:30 Linde 2 Rosenhøj 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36004 18-09-2012 19:30 Galten 2 T.I.F. Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36051 18-09-2012 19:30 Potten 3 Hinnerup 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36046 18-09-2012 19:30 NB 88 Dart 1 Rosenhøj 3 * Afbud: Rosenhøj 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
36074 18-09-2012 19:30 Rosenhøj 2 Aros 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36125 22-09-2012 11:00 Østbirk IF 1 Samsø 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36036 22-09-2012 16:00 Linde 2 Samsø 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36085 25-09-2012 19:30 Rosenhøj 3 Aros 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
36076 25-09-2012 19:30 Rosenhøj 2 NB 88 Dart 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
36071 25-09-2012 19:30 Rosenhøj 1 Østbirk IF 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36050 25-09-2012 19:30 Potten 3 Galten 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36106 25-09-2012 19:30 T.I.F. Dart 1 Hinnerup 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
36048 02-10-2012 19:30 NB 88 Dart 1 T.I.F. Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
36021 02-10-2012 19:30 Aros 2 Potten 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36008 02-10-2012 19:30 Hinnerup 3 Linde 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
36005 02-10-2012 19:30 Galten 2 Østbirk IF 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36101 06-10-2012 11:00 Samsø 2 Rosenhøj 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36102 06-10-2012 16:00 Samsø 2 Rosenhøj 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36100 07-10-2012 11:00 Samsø 2 Rosenhøj 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36043 09-10-2012 19:30 NB 88 Dart 1 Potten 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
36026 09-10-2012 19:30 Aros 2 T.I.F. Dart 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36016 09-10-2012 19:30 Hinnerup 3 Østbirk IF 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35997 09-10-2012 19:30 Galten 2 Linde 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
36083 23-10-2012 19:30 Rosenhøj 3 Galten 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36073 23-10-2012 19:30 Rosenhøj 2 Hinnerup 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36032 23-10-2012 19:30 Linde 2 Potten 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36022 23-10-2012 19:30 Aros 2 Rosenhøj 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36126 23-10-2012 19:30 Østbirk IF 1 T.I.F. Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36047 03-11-2012 11:00 NB 88 Dart 1 Samsø 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36025 03-11-2012 16:00 Aros 2 Samsø 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36084 06-11-2012 19:30 Rosenhøj 3 Hinnerup 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36072 06-11-2012 19:30 Rosenhøj 2 Galten 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
36044 06-11-2012 19:30 NB 88 Dart 1 Rosenhøj 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36037 06-11-2012 19:30 Linde 2 T.I.F. Dart 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
36121 06-11-2012 19:30 Østbirk IF 1 Potten 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35998 13-11-2012 19:30 Galten 2 NB 88 Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36111 13-11-2012 19:30 T.I.F. Dart 1 Rosenhøj 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36093 13-11-2012 19:30 Rosenhøj 3 Østbirk IF 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36007 13-11-2012 19:30 Hinnerup 3 Aros 2 * Afbud: Holme 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
36075 13-11-2012 19:30 Rosenhøj 2 Linde 2 * Udsat til 4.12.2012 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
36086 20-11-2012 19:30 Rosenhøj 3 Linde 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36082 20-11-2012 19:30 Rosenhøj 2 Østbirk IF 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
36055 20-11-2012 19:30 Potten 3 Rosenhøj 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36009 20-11-2012 19:30 Hinnerup 3 NB 88 Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
35996 20-11-2012 19:30 Galten 2 Aros 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
36020 27-11-2012 19:30 Aros 2 NB 88 Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36006 27-11-2012 19:30 Hinnerup 3 Galten 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36110 27-11-2012 19:30 T.I.F. Dart 1 Potten 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36119 27-11-2012 19:30 Østbirk IF 1 Linde 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
36058 01-12-2012 11:00 Potten 3 Samsø 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36114 01-12-2012 16:00 T.I.F. Dart 1 Samsø 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36079 08-01-2013 19:30 Rosenhøj 2 Rosenhøj 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
36089 15-01-2013 19:30 Rosenhøj 3 Rosenhøj 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36078 16-01-2013 19:30 Rosenhøj 2 Rosenhøj 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36003 19-01-2013 11:00 Galten 2 Samsø 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36014 19-01-2013 16:00 Hinnerup 3 Samsø 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
36092 22-01-2013 19:30 Rosenhøj 3 T.I.F. Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36077 22-01-2013 19:30 Rosenhøj 2 Potten 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36049 22-01-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Østbirk IF 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36019 22-01-2013 19:30 Aros 2 Linde 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36011 22-01-2013 19:30 Hinnerup 3 Rosenhøj 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36088 29-01-2013 19:30 Rosenhøj 3 Potten 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36081 29-01-2013 19:30 Rosenhøj 2 T.I.F. Dart 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36042 29-01-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Linde 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
36027 29-01-2013 19:30 Aros 2 Østbirk IF 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36000 29-01-2013 19:30 Galten 2 Rosenhøj 1 * Udsat til 14.3.2013 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
36105 05-02-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 Galten 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36010 05-02-2013 19:30 Hinnerup 3 Potten 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36023 05-02-2013 19:30 Aros 2 Rosenhøj 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36064 05-02-2013 19:30 Rosenhøj 1 Linde 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36087 05-02-2013 19:30 Rosenhøj 3 NB 88 Dart 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
36104 09-02-2013 11:00 Samsø 2 Østbirk IF 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36097 09-02-2013 16:00 Samsø 2 Linde 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36045 19-02-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Rosenhøj 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36024 19-02-2013 19:30 Aros 2 Rosenhøj 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36015 19-02-2013 19:30 Hinnerup 3 T.I.F. Dart 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35999 19-02-2013 19:30 Galten 2 Potten 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36122 19-02-2013 19:30 Østbirk IF 1 Rosenhøj 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36052 26-02-2013 19:30 Potten 3 Aros 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
36029 26-02-2013 19:30 Linde 2 Hinnerup 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
36109 26-02-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 NB 88 Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36116 26-02-2013 19:30 Østbirk IF 1 Galten 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
36080 09-03-2013 11:00 Rosenhøj 2 Samsø 2 * Udsat til 15.3.2013 kl. 15:00 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
36091 09-03-2013 16:00 Rosenhøj 3 Samsø 2 * Udsat til 15.3.2013 kl. 17:30 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36069 10-03-2013 11:00 Rosenhøj 1 Samsø 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36054 12-03-2013 19:30 Potten 3 NB 88 Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36028 12-03-2013 19:30 Linde 2 Galten 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36107 12-03-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 Aros 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36117 12-03-2013 19:30 Østbirk IF 1 Hinnerup 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36063 19-03-2013 19:30 Rosenhøj 1 Aros 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
36053 19-03-2013 19:30 Potten 3 Linde 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36012 19-03-2013 19:30 Hinnerup 3 Rosenhøj 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36002 19-03-2013 19:30 Galten 2 Rosenhøj 3 * Afbud: Rosenhøj 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
36115 19-03-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 Østbirk IF 1 * Udsat til 26.3.2013 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36098 23-03-2013 11:00 Samsø 2 NB 88 Dart 1 * FOPK - Afbud: NB 88 Dart 1 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
36096 23-03-2013 16:00 Samsø 2 Aros 2 * FOPK 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36065 09-04-2013 19:30 Rosenhøj 1 NB 88 Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36060 09-04-2013 19:30 Potten 3 Østbirk IF 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
36013 09-04-2013 19:30 Hinnerup 3 Rosenhøj 3 * 04.01, pkt. 4, stk. 03 (1665) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
36001 09-04-2013 19:30 Galten 2 Rosenhøj 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
36108 09-04-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 Linde 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36018 16-04-2013 19:30 Aros 2 Hinnerup 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36124 16-04-2013 19:30 Østbirk IF 1 Rosenhøj 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36070 16-04-2013 19:30 Rosenhøj 1 T.I.F. Dart 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36034 16-04-2013 19:30 Linde 2 Rosenhøj 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
36039 16-04-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Galten 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36066 23-04-2013 19:30 Rosenhøj 1 Potten 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36040 23-04-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Hinnerup 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
36035 23-04-2013 19:30 Linde 2 Rosenhøj 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
36017 23-04-2013 19:30 Aros 2 Galten 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
36123 23-04-2013 19:30 Østbirk IF 1 Rosenhøj 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
36059 30-04-2013 19:30 Potten 3 T.I.F. Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36041 30-04-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Aros 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
36038 30-04-2013 19:30 Linde 2 Østbirk IF 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35995 30-04-2013 19:30 Galten 2 Hinnerup 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
36099 04-05-2013 11:00 Samsø 2 Potten 3 * Afbud: Potten 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
36103 04-05-2013 16:00 Samsø 2 T.I.F. Dart 1 * 04.03, pkt. 2, stk. 02 (1100) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel