DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Midt-Nordjylland C

Aros Dart 2 (1), Aros Dart 3 (2), Bording 1 (3), Potten 3 (4), Linde 2 (5), NB 88 Dart 1 (6), Rosenhøj 3 (7), Samsø 2 (8), Gudenå 2 (9), T.I.F. Dart 1 (10)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
52992 27-08-2013 19:30 Aros 3 Aros 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53025 31-08-2013 11:00 Linde 2 Samsø 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53034 31-08-2013 16:00 NB 88 Dart 1 Samsø 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53033 03-09-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Rosenhøj 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53017 03-09-2013 19:30 Potten 3 Gudenå 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53009 03-09-2013 19:30 Bording 1 T.I.F. Dart 1 * Udsat > 17.9.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53002 10-09-2013 19:30 Bording 1 Aros 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
52988 10-09-2013 19:30 Aros 2 Rosenhøj 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53059 10-09-2013 19:30 Gudenå 2 Linde 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53067 10-09-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 Potten 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53046 21-09-2013 11:00 Samsø 2 Aros 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53047 21-09-2013 15:00 Samsø 2 Aros 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53035 24-09-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Gudenå 2 * Udsat > 9.10.2013 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53027 24-09-2013 19:30 Linde 2 T.I.F. Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53001 24-09-2013 19:30 Bording 1 Aros 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
52994 24-09-2013 19:30 Aros 3 Potten 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53003 01-10-2013 19:30 Bording 1 Potten 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
52995 01-10-2013 19:30 Aros 3 Linde 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53061 01-10-2013 19:30 Gudenå 2 Rosenhøj 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53069 01-10-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 NB 88 Dart 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53010 08-10-2013 19:30 Potten 3 Aros 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53021 08-10-2013 19:30 Linde 2 Bording 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53045 08-10-2013 19:30 Rosenhøj 3 T.I.F. Dart 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53029 08-10-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Aros 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53062 26-10-2013 11:00 Gudenå 2 Samsø 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53071 26-10-2013 16:00 T.I.F. Dart 1 Samsø 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53038 29-10-2013 19:30 Rosenhøj 3 Aros 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53013 29-10-2013 19:30 Potten 3 Linde 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53005 29-10-2013 19:30 Bording 1 NB 88 Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
52990 29-10-2013 19:30 Aros 2 Gudenå 2 * Afbud: Gudenå 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
52986 05-11-2013 19:30 Aros 2 Linde 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53072 05-11-2013 19:30 T.I.F. Dart 1 Gudenå 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
53031 05-11-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Potten 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53039 05-11-2013 19:30 Rosenhøj 3 Bording 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
53048 16-11-2013 11:00 Samsø 2 Bording 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53049 16-11-2013 15:00 Samsø 2 Potten 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53023 19-11-2013 19:30 Linde 2 NB 88 Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53015 19-11-2013 19:30 Potten 3 Rosenhøj 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
52991 19-11-2013 19:30 Aros 2 T.I.F. Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53056 19-11-2013 19:30 Gudenå 2 Aros 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53041 26-11-2013 19:30 Rosenhøj 3 Linde 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53028 26-11-2013 19:30 NB 88 Dart 1 Aros 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53000 26-11-2013 19:30 Aros 3 T.I.F. Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53057 26-11-2013 19:30 Gudenå 2 Bording 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53052 30-11-2013 11:00 Samsø 2 Rosenhøj 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53026 14-01-2014 19:30 Linde 2 Gudenå 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52983 14-01-2014 19:30 Aros 2 Aros 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53051 18-01-2014 11:00 Samsø 2 NB 88 Dart 1 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 01 (812) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
53050 18-01-2014 15:00 Samsø 2 Linde 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53042 21-01-2014 19:30 Rosenhøj 3 NB 88 Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53058 21-01-2014 19:30 Gudenå 2 Potten 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
53066 21-01-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Bording 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53037 28-01-2014 19:30 Rosenhøj 3 Aros 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53018 28-01-2014 19:30 Potten 3 T.I.F. Dart 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
52993 28-01-2014 19:30 Aros 3 Bording 1 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 03 (647) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
52998 08-02-2014 11:00 Aros 3 Samsø 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
52989 08-02-2014 15:00 Aros 2 Samsø 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53068 18-02-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Linde 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53011 18-02-2014 19:30 Potten 3 Aros 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
53060 18-02-2014 19:30 Gudenå 2 NB 88 Dart 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
52984 18-02-2014 19:30 Aros 2 Bording 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53044 25-02-2014 19:30 Rosenhøj 3 Gudenå 2 * Afbud: Gudenå 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
53036 25-02-2014 19:30 NB 88 Dart 1 T.I.F. Dart 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53020 25-02-2014 19:30 Linde 2 Aros 3 * Udsat > 11.3.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53012 25-02-2014 19:30 Potten 3 Bording 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53004 04-03-2014 19:30 Bording 1 Linde 2 * Udsat > 1.4.2014 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
52996 04-03-2014 19:30 Aros 3 NB 88 Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53070 04-03-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Rosenhøj 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53016 08-03-2014 11:00 Potten 3 Samsø 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53007 08-03-2014 16:00 Bording 1 Samsø 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
52985 11-03-2014 19:30 Aros 2 Potten 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
53030 18-03-2014 19:30 NB 88 Dart 1 Bording 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
53022 18-03-2014 19:30 Linde 2 Potten 3 * Udsat > 27.3.2014 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
52997 18-03-2014 19:30 Aros 3 Rosenhøj 3 * Udsat > 15.4.2014 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53055 18-03-2014 19:30 Gudenå 2 Aros 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53019 25-03-2014 19:30 Linde 2 Aros 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53014 25-03-2014 19:30 Potten 3 NB 88 Dart 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
53006 25-03-2014 19:30 Bording 1 Rosenhøj 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
53063 25-03-2014 19:30 Gudenå 2 T.I.F. Dart 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
53054 29-03-2014 11:00 Samsø 2 T.I.F. Dart 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
53053 29-03-2014 15:00 Samsø 2 Gudenå 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53040 08-04-2014 19:30 Rosenhøj 3 Potten 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
53032 08-04-2014 19:30 NB 88 Dart 1 Linde 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52999 08-04-2014 19:30 Aros 3 Gudenå 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
53064 08-04-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Aros 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
53024 22-04-2014 19:30 Linde 2 Rosenhøj 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53008 22-04-2014 19:30 Bording 1 Gudenå 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
52987 22-04-2014 19:30 Aros 2 NB 88 Dart 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53065 22-04-2014 19:30 T.I.F. Dart 1 Aros 3 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
53043 26-04-2014 11:00 Rosenhøj 3 Samsø 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel