DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval.rækken - Sydjylland

Kolding 2 (1), Kolding 3 (2), Lido 3 (3), Lido 4 (4), Sdr. Omme 2 (5), Royal 3 (6), Esbjerg Taxa Sport 2 (7), Kælderen 2 (8, Esbjerg Øst 2 (9), Esbjerg 2 (10), Brøns 2 (11), Padborg 2 (12)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
18633 31-08-2011 19:30 Lido 3 Lido 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18620 31-08-2011 19:30 Kolding 3 Kolding 2 Kolding 3 taberdømmes, 2 spillere uden licens 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
18663 03-09-2011 11:00 Royal 3 Kælderen 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
18658 03-09-2011 11:00 Sdr. Omme 2 West Dart 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
18622 03-09-2011 11:00 Kolding 3 Lido 4 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
18610 03-09-2011 11:00 Kolding 2 Lido 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18594 03-09-2011 11:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18582 03-09-2011 11:00 Esbjerg 2 Sydvest Dart 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18669 03-09-2011 16:00 Royal 3 West Dart 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18652 03-09-2011 16:00 Sdr. Omme 2 Kælderen 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18621 03-09-2011 16:00 Kolding 3 Lido 3 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
18611 03-09-2011 16:00 Kolding 2 Lido 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
18593 03-09-2011 16:00 Esbjerg Øst 2 Sydvest Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18583 03-09-2011 16:00 Esbjerg 2 Padborg 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18693 21-09-2011 19:30 Sydvest Dart 2 Padborg 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
18573 21-09-2011 19:30 Esbjerg 2 Esbjerg Øst 2 Udsat til 27.09.2011 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18657 21-09-2011 19:30 Sdr. Omme 2 Royal 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18674 21-09-2011 19:30 West Dart 2 Kælderen 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18639 08-10-2011 11:00 Lido 4 Esbjerg 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18629 08-10-2011 11:00 Lido 3 Esbjerg Øst 2 Flyttet til 17.09.2011 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18624 08-10-2011 11:00 Kolding 3 Royal 3 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
18612 08-10-2011 11:00 Kolding 2 Sdr. Omme 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
18692 08-10-2011 11:00 Sydvest Dart 2 West Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18696 08-10-2011 11:00 Padborg 2 Kælderen 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
18640 08-10-2011 16:00 Lido 4 Esbjerg Øst 2 Flyttet til 17.09.2011 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18628 08-10-2011 16:00 Lido 3 Esbjerg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18623 08-10-2011 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
18613 08-10-2011 16:00 Kolding 2 Royal 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18685 08-10-2011 16:00 Sydvest Dart 2 Kælderen 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18703 08-10-2011 16:00 Padborg 2 West Dart 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18596 29-10-2011 11:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18615 29-10-2011 11:00 Kolding 2 Sydvest Dart 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18627 29-10-2011 11:00 Kolding 3 Padborg 2 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
18655 29-10-2011 11:00 Sdr. Omme 2 Lido 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18667 29-10-2011 11:00 Royal 3 Lido 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
18672 29-10-2011 11:00 West Dart 2 Esbjerg 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18673 29-10-2011 16:00 West Dart 2 Esbjerg Øst 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
18666 29-10-2011 16:00 Royal 3 Lido 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
18656 29-10-2011 16:00 Sdr. Omme 2 Lido 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18626 29-10-2011 16:00 Kolding 3 Sydvest Dart 2 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
18616 29-10-2011 16:00 Kolding 2 Padborg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18595 29-10-2011 16:00 Kælderen 2 Esbjerg 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18619 19-11-2011 11:00 Kolding 3 Kælderen 2 Afbud/holdtræk: Kolding 3 0 - 16
18614 19-11-2011 11:00 Kolding 2 West Dart 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18590 19-11-2011 11:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 Udsat til 01.12.2011 kl. 19:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18580 19-11-2011 11:00 Esbjerg 2 Royal 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18688 19-11-2011 11:00 Sydvest Dart 2 Lido 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18700 19-11-2011 11:00 Padborg 2 Lido 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18689 19-11-2011 16:00 Sydvest Dart 2 Lido 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18699 19-11-2011 16:00 Padborg 2 Lido 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18608 19-11-2011 16:00 Kolding 2 Kælderen 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18579 19-11-2011 16:00 Esbjerg 2 Sdr. Omme 2 Flyttet til 8.12.2011 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
18591 19-11-2011 16:00 Esbjerg Øst 2 Royal 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18625 19-11-2011 16:00 Kolding 3 West Dart 2 Afbud/holdtræk: Kolding 3 0 - 16
18677 03-12-2011 11:00 West Dart 2 Lido 3 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
18671 03-12-2011 11:00 Royal 3 Padborg 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18659 03-12-2011 11:00 Sdr. Omme 2 Sydvest Dart 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18600 03-12-2011 11:00 Kælderen 2 Lido 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
18586 03-12-2011 11:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 2 Udeblivelse: Kolding 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
18576 03-12-2011 11:00 Esbjerg 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
18678 03-12-2011 16:00 West Dart 2 Lido 4 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18670 03-12-2011 16:00 Royal 3 Sydvest Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
18660 03-12-2011 16:00 Sdr. Omme 2 Padborg 2 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
18599 03-12-2011 16:00 Kælderen 2 Lido 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18587 03-12-2011 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
18575 03-12-2011 16:00 Esbjerg 2 Kolding 2 Udeblivelse: Kolding 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
18644 18-01-2012 19:30 Lido 4 Lido 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18609 18-01-2012 19:30 Kolding 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0
18679 21-01-2012 11:00 West Dart 2 Sdr. Omme 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18643 21-01-2012 11:00 Lido 4 Kolding 3 Udeblivelse: Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
18631 21-01-2012 11:00 Lido 3 Kolding 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
18602 21-01-2012 11:00 Kælderen 2 Royal 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18683 21-01-2012 11:00 Sydvest Dart 2 Esbjerg 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18695 21-01-2012 11:00 Padborg 2 Esbjerg Øst 2 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
18680 21-01-2012 16:00 West Dart 2 Royal 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18642 21-01-2012 16:00 Lido 4 Kolding 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18632 21-01-2012 16:00 Lido 3 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
18601 21-01-2012 16:00 Kælderen 2 Sdr. Omme 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18684 21-01-2012 16:00 Sydvest Dart 2 Esbjerg Øst 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18694 21-01-2012 16:00 Padborg 2 Esbjerg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18704 01-02-2012 19:30 Padborg 2 Sydvest Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
18584 01-02-2012 19:30 Esbjerg Øst 2 Esbjerg 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18603 01-02-2012 19:30 Kælderen 2 West Dart 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18668 01-02-2012 19:30 Royal 3 Sdr. Omme 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18681 11-02-2012 11:00 West Dart 2 Sydvest Dart 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
18665 11-02-2012 11:00 Royal 3 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0
18653 11-02-2012 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
18605 11-02-2012 11:00 Kælderen 2 Padborg 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18588 11-02-2012 11:00 Esbjerg Øst 2 Lido 3 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
18578 11-02-2012 11:00 Esbjerg 2 Lido 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18682 11-02-2012 16:00 West Dart 2 Padborg 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18664 11-02-2012 16:00 Royal 3 Kolding 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18654 11-02-2012 16:00 Sdr. Omme 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0
18604 11-02-2012 16:00 Kælderen 2 Sydvest Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
18589 11-02-2012 16:00 Esbjerg Øst 2 Lido 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18577 11-02-2012 16:00 Esbjerg 2 Lido 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
18698 17-03-2012 11:00 Padborg 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0
18686 17-03-2012 11:00 Sydvest Dart 2 Kolding 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
18581 17-03-2012 11:00 Esbjerg 2 West Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
18585 17-03-2012 11:00 Esbjerg Øst 2 Kælderen 2 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
18634 17-03-2012 11:00 Lido 3 Sdr. Omme 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18646 17-03-2012 11:00 Lido 4 Royal 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18645 17-03-2012 16:00 Lido 4 Sdr. Omme 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18635 17-03-2012 16:00 Lido 3 Royal 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18592 17-03-2012 16:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18574 17-03-2012 16:00 Esbjerg 2 Kælderen 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18687 17-03-2012 16:00 Sydvest Dart 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0
18697 17-03-2012 16:00 Padborg 2 Kolding 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
18675 14-04-2012 11:00 West Dart 2 Kolding 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
18661 14-04-2012 11:00 Royal 3 Esbjerg 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
18651 14-04-2012 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18649 14-04-2012 11:00 Lido 4 Padborg 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
18637 14-04-2012 11:00 Lido 3 Sydvest Dart 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18598 14-04-2012 11:00 Kælderen 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0
18638 14-04-2012 16:00 Lido 3 Padborg 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18597 14-04-2012 16:00 Kælderen 2 Kolding 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18662 14-04-2012 16:00 Royal 3 Esbjerg Øst 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18648 14-04-2012 16:00 Lido 4 Sydvest Dart 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18650 14-04-2012 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18676 14-04-2012 16:00 West Dart 2 Kolding 3 Holdtræk: Kolding 3 16 - 0
18641 28-04-2012 11:00 Lido 4 Kælderen 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
18636 28-04-2012 11:00 Lido 3 West Dart 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
18617 28-04-2012 11:00 Kolding 3 Esbjerg 2 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16
18607 28-04-2012 11:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
18690 28-04-2012 11:00 Sydvest Dart 2 Sdr. Omme 2 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
18702 28-04-2012 11:00 Padborg 2 Royal 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18647 28-04-2012 16:00 Lido 4 West Dart 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18630 28-04-2012 16:00 Lido 3 Kælderen 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
18618 28-04-2012 16:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 Holdtræk: Kolding 3 0 - 16
18606 28-04-2012 16:00 Kolding 2 Esbjerg 2 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
18691 28-04-2012 16:00 Sydvest Dart 2 Royal 3 Indberettet 1-15 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
18701 28-04-2012 16:00 Padborg 2 Sdr. Omme 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel