DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Sjælland A

Guldborgsund 2 (1), Guldborgsund 3 (2), Guldborgsund 4 (3), Holeby 2 (4), Holeby 3 (5), Nørre Alslev 2 (6), Sakskøbing 1 (7), Vordingborg 2 (8)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
50231 20-08-2013 19:30 Holeby 2 Holeby 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50214 20-08-2013 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50191 20-08-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Sakskøbing 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50233 27-08-2013 19:30 Holeby 2 Sakskøbing 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
50152 27-08-2013 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50261 28-08-2013 19:30 Vordingborg 2 Nørre Alslev 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50183 03-09-2013 19:30 Holeby 3 Nørre Alslev 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50159 03-09-2013 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 4 * Udsat > 4.9.2013 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50156 03-09-2013 19:30 Guldborgsund 2 Sakskøbing 1 * Udsat > 18.9.2013 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50259 04-09-2013 19:30 Vordingborg 2 Holeby 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50161 10-09-2013 19:30 Guldborgsund 3 Holeby 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50171 10-09-2013 19:30 Guldborgsund 4 Vordingborg 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
50228 10-09-2013 19:30 Holeby 2 Guldborgsund 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50210 17-09-2013 19:30 Guldborgsund 2 Holeby 3 * Udsat > 3.10.2013 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50187 17-09-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 3 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50167 17-09-2013 19:30 Guldborgsund 4 Holeby 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50255 17-09-2013 19:30 Sakskøbing 1 Vordingborg 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50189 24-09-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Holeby 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50181 24-09-2013 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 4 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50163 24-09-2013 19:30 Guldborgsund 3 Sakskøbing 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50200 25-09-2013 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50251 01-10-2013 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 4 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50229 01-10-2013 19:30 Holeby 2 Guldborgsund 3 * Udsat > 15.10.2013 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50155 01-10-2013 19:30 Guldborgsund 2 Nørre Alslev 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50185 01-10-2013 19:30 Holeby 3 Vordingborg 2 * Udsat > 12.10.2013 kl. 10:00 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50169 08-10-2013 19:30 Guldborgsund 4 Nørre Alslev 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50253 08-10-2013 19:30 Sakskøbing 1 Holeby 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50257 09-10-2013 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50207 29-10-2013 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50198 29-10-2013 19:30 Sakskøbing 1 Nørre Alslev 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50182 29-10-2013 19:30 Holeby 3 Holeby 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50165 05-11-2013 19:30 Guldborgsund 4 Guldborgsund 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
50192 05-11-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Vordingborg 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50196 05-11-2013 19:30 Sakskøbing 1 Holeby 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50234 12-11-2013 19:30 Holeby 2 Vordingborg 2 * U26.11.2013, 04.01, Pkt. 3, Stk. 02 (1900) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50222 12-11-2013 19:30 Guldborgsund 4 Guldborgsund 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50190 12-11-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Holeby 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50249 12-11-2013 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50180 19-11-2013 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 3 * Afbud: Holeby 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50153 19-11-2013 19:30 Guldborgsund 2 Holeby 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50202 20-11-2013 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 4 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50179 07-01-2014 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
50218 07-01-2014 19:30 Guldborgsund 3 Nørre Alslev 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50230 07-01-2014 19:30 Holeby 2 Guldborgsund 4 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50206 08-01-2014 19:30 Vordingborg 2 Sakskøbing 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50232 14-01-2014 19:30 Holeby 2 Nørre Alslev 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50224 14-01-2014 19:30 Guldborgsund 4 Holeby 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50194 14-01-2014 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50157 14-01-2014 19:30 Guldborgsund 2 Vordingborg 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50226 21-01-2014 19:30 Guldborgsund 4 Sakskøbing 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50216 21-01-2014 19:30 Guldborgsund 3 Holeby 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
50186 21-01-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 2 * 04.01, Pkt. 4, Stk. 02+03 (2057) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50204 22-01-2014 19:30 Vordingborg 2 Holeby 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50184 28-01-2014 19:30 Holeby 3 Sakskøbing 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50220 28-01-2014 19:30 Guldborgsund 3 Vordingborg 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50188 28-01-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 4 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50175 04-02-2014 19:30 Holeby 2 Holeby 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
50158 04-02-2014 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50247 04-02-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Sakskøbing 1 * Udsat > 6.2.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50208 18-02-2014 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 4 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50177 18-02-2014 19:30 Holeby 2 Sakskøbing 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50205 19-02-2014 19:30 Vordingborg 2 Nørre Alslev 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50239 25-02-2014 19:30 Holeby 3 Nørre Alslev 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50212 25-02-2014 19:30 Guldborgsund 2 Sakskøbing 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50215 25-02-2014 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 4 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50203 26-02-2014 19:30 Vordingborg 2 Holeby 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50227 04-03-2014 19:30 Guldborgsund 4 Vordingborg 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50217 04-03-2014 19:30 Guldborgsund 3 Holeby 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50172 04-03-2014 19:30 Holeby 2 Guldborgsund 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
50223 11-03-2014 19:30 Guldborgsund 4 Holeby 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50199 11-03-2014 19:30 Sakskøbing 1 Vordingborg 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50154 11-03-2014 19:30 Guldborgsund 2 Holeby 3 * Afbud: Holeby 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
50243 11-03-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
50245 18-03-2014 19:30 Nørre Alslev 2 Holeby 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
50237 18-03-2014 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 4 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50219 18-03-2014 19:30 Guldborgsund 3 Sakskøbing 1 * Flyttet < 9.3.2014 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
50256 19-03-2014 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
50211 25-03-2014 19:30 Guldborgsund 2 Nørre Alslev 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50195 25-03-2014 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 4 * Flyttet < 9.3.2014 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
50173 25-03-2014 19:30 Holeby 2 Guldborgsund 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
50241 25-03-2014 19:30 Holeby 3 Vordingborg 2 * Afbud: Holeby 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
50225 08-04-2014 19:30 Guldborgsund 4 Nørre Alslev 2 * Flyttet < 7.4.2014 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
50197 08-04-2014 19:30 Sakskøbing 1 Holeby 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
50201 09-04-2014 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel