DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Sjælland A

Guldborgsund 1 (1), Guldborgsund 2 (2), Guldborgsund 3 (3), Holeby 3 (4), Nakskov 2 (5), Nakskov 3 (6), Næstved 2 (7), Nørre Alslev 2 (8), Nørre Alslev 3 (9), Sakskøbing 1 (10), Vordingborg 2 (11)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
32484 21-08-2012 19:30 Nørre Alslev 2 Nørre Alslev 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32506 21-08-2012 19:30 Sakskøbing 1 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32451 21-08-2012 19:30 Nakskov 2 Nakskov 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32407 21-08-2012 19:30 Guldborgsund 1 Guldborgsund 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32442 21-08-2012 19:30 Holeby 3 Næstved 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32460 28-08-2012 19:30 Nakskov 3 Holeby 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32501 28-08-2012 19:30 Sakskøbing 1 Nakskov 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32427 28-08-2012 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
32515 29-08-2012 19:30 Vordingborg 2 Nørre Alslev 3 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32473 30-08-2012 19:30 Næstved 2 Nørre Alslev 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32418 04-09-2012 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32415 04-09-2012 19:30 Guldborgsund 1 Sakskøbing 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32444 04-09-2012 19:30 Holeby 3 Nørre Alslev 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32456 04-09-2012 19:30 Nakskov 2 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32462 04-09-2012 19:30 Nakskov 3 Næstved 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32424 11-09-2012 19:30 Guldborgsund 2 Nørre Alslev 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32500 11-09-2012 19:30 Sakskøbing 1 Holeby 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32433 11-09-2012 19:30 Guldborgsund 3 Nørre Alslev 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32507 12-09-2012 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 1 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32471 13-09-2012 19:30 Næstved 2 Nakskov 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32487 18-09-2012 19:30 Nørre Alslev 3 Guldborgsund 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
32478 18-09-2012 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32446 18-09-2012 19:30 Holeby 3 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32502 18-09-2012 19:30 Sakskøbing 1 Nakskov 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32469 20-09-2012 19:30 Næstved 2 Guldborgsund 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32447 25-09-2012 19:30 Nakskov 2 Guldborgsund 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32426 25-09-2012 19:30 Guldborgsund 2 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32464 25-09-2012 19:30 Nakskov 3 Nørre Alslev 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32435 25-09-2012 19:30 Guldborgsund 3 Sakskøbing 1 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32480 25-09-2012 19:30 Nørre Alslev 2 Holeby 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32491 02-10-2012 19:30 Nørre Alslev 3 Nakskov 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
32482 02-10-2012 19:30 Nørre Alslev 2 Nakskov 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32498 02-10-2012 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32513 03-10-2012 19:30 Vordingborg 2 Næstved 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32493 09-10-2012 19:30 Nørre Alslev 3 Næstved 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32449 09-10-2012 19:30 Nakskov 2 Guldborgsund 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32438 09-10-2012 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 2 * Udsat til 10.10.2012 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32413 09-10-2012 19:30 Guldborgsund 1 Nørre Alslev 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32512 10-10-2012 19:30 Vordingborg 2 Nakskov 3 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32411 23-10-2012 19:30 Guldborgsund 1 Nakskov 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32420 23-10-2012 19:30 Guldborgsund 2 Nakskov 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32495 23-10-2012 19:30 Nørre Alslev 3 Sakskøbing 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32509 24-10-2012 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 3 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32486 30-10-2012 19:30 Nørre Alslev 2 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32431 30-10-2012 19:30 Guldborgsund 3 Nakskov 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32422 30-10-2012 19:30 Guldborgsund 2 Næstved 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32409 30-10-2012 19:30 Guldborgsund 1 Holeby 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32489 06-11-2012 19:30 Nørre Alslev 3 Guldborgsund 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32458 06-11-2012 19:30 Nakskov 3 Guldborgsund 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32453 06-11-2012 19:30 Nakskov 2 Nørre Alslev 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32467 08-11-2012 19:30 Næstved 2 Guldborgsund 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32429 13-11-2012 19:30 Guldborgsund 3 Holeby 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32475 15-11-2012 19:30 Næstved 2 Sakskøbing 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32440 20-11-2012 19:30 Holeby 3 Nakskov 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32504 20-11-2012 19:30 Sakskøbing 1 Nørre Alslev 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32417 15-01-2013 19:30 Guldborgsund 2 Guldborgsund 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32494 15-01-2013 19:30 Nørre Alslev 3 Nørre Alslev 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32461 15-01-2013 19:30 Nakskov 3 Nakskov 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
32516 16-01-2013 19:30 Vordingborg 2 Sakskøbing 1 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32470 17-01-2013 19:30 Næstved 2 Holeby 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32496 22-01-2013 19:30 Nørre Alslev 3 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32483 22-01-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Næstved 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
32455 22-01-2013 19:30 Nakskov 2 Sakskøbing 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32441 22-01-2013 19:30 Holeby 3 Nakskov 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32408 22-01-2013 19:30 Guldborgsund 1 Guldborgsund 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32490 29-01-2013 19:30 Nørre Alslev 3 Holeby 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32428 29-01-2013 19:30 Guldborgsund 3 Guldborgsund 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32497 29-01-2013 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32511 30-01-2013 19:30 Vordingborg 2 Nakskov 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32472 31-01-2013 19:30 Næstved 2 Nakskov 3 * Afbud: Nakskov 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32479 05-02-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
32452 05-02-2013 19:30 Nakskov 2 Næstved 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32445 05-02-2013 19:30 Holeby 3 Sakskøbing 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32416 05-02-2013 19:30 Guldborgsund 1 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32488 05-02-2013 19:30 Nørre Alslev 3 Guldborgsund 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32465 12-02-2013 19:30 Nakskov 3 Sakskøbing 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32432 12-02-2013 19:30 Guldborgsund 3 Næstved 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32423 12-02-2013 19:30 Guldborgsund 2 Nørre Alslev 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32414 12-02-2013 19:30 Guldborgsund 1 Nørre Alslev 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32510 13-02-2013 19:30 Vordingborg 2 Holeby 3 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32410 26-02-2013 19:30 Guldborgsund 1 Nakskov 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32499 26-02-2013 19:30 Sakskøbing 1 Guldborgsund 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32443 26-02-2013 19:30 Holeby 3 Nørre Alslev 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32492 26-02-2013 19:30 Nørre Alslev 3 Nakskov 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
32508 27-02-2013 19:30 Vordingborg 2 Guldborgsund 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32463 05-03-2013 19:30 Nakskov 3 Nørre Alslev 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32454 05-03-2013 19:30 Nakskov 2 Nørre Alslev 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32425 05-03-2013 19:30 Guldborgsund 2 Sakskøbing 1 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
32476 07-03-2013 19:30 Næstved 2 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32477 12-03-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Guldborgsund 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32466 12-03-2013 19:30 Nakskov 3 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32430 12-03-2013 19:30 Guldborgsund 3 Nakskov 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
32419 12-03-2013 19:30 Guldborgsund 2 Holeby 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
32474 14-03-2013 19:30 Næstved 2 Nørre Alslev 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
32505 19-03-2013 19:30 Sakskøbing 1 Nørre Alslev 3 * Udsat til 26.3.2013 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32436 19-03-2013 19:30 Guldborgsund 3 Vordingborg 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 16 - 0
32448 19-03-2013 19:30 Nakskov 2 Guldborgsund 2 * Udsat til 26.3.2013 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
32457 19-03-2013 19:30 Nakskov 3 Guldborgsund 1 * Udsat til 26.3.2013 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32459 02-04-2013 19:30 Nakskov 3 Guldborgsund 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
32437 02-04-2013 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32514 03-04-2013 19:30 Vordingborg 2 Nørre Alslev 2 * Holdtræk: Vordingborg 2 0 - 16
32468 04-04-2013 19:30 Næstved 2 Guldborgsund 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
32481 09-04-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Nakskov 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32421 09-04-2013 19:30 Guldborgsund 2 Nakskov 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
32412 09-04-2013 19:30 Guldborgsund 1 Næstved 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
32439 16-04-2013 19:30 Holeby 3 Guldborgsund 3 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
32503 16-04-2013 19:30 Sakskøbing 1 Næstved 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
32485 23-04-2013 19:30 Nørre Alslev 2 Sakskøbing 1 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32450 23-04-2013 19:30 Nakskov 2 Holeby 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
32434 23-04-2013 19:30 Guldborgsund 3 Nørre Alslev 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel