DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Syddanmark B

Esbjerg Taxa Sport 2 (1), Esbjerg Taxa Sport 3 (2), Kolding 1 (3), Kolding 2 (4), Padborg 2 (5), Padborg 3 (6), Sdr. Omme 2 (7), Sdr. Omme 3 (8), Padborg 4 (9), Fluen 2 (10), Esbjerg Øst 2 (11), Kælderen 2 (12), Sydvest Dart 2 (13)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
35124 22-08-2012 19:30 Sdr. Omme 3 Sdr. Omme 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35047 22-08-2012 19:30 Kolding 1 Kolding 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35021 22-08-2012 19:30 West Dart 2 West Dart 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
35097 24-08-2012 18:00 Padborg 1 Padborg 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35073 24-08-2012 21:00 Padborg 2 Padborg 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35086 28-08-2012 19:30 Padborg 3 Padborg 1 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35171 01-09-2012 11:00 Sydvest Dart 2 Padborg 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35162 01-09-2012 11:00 Kælderen 2 Fluen 2 * Afbud: Fluen 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35045 01-09-2012 11:00 Kolding 1 West Dart 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
35058 01-09-2012 11:00 Kolding 2 West Dart 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35122 01-09-2012 11:00 Sdr. Omme 3 Padborg 3 * Afbud: Sdr. Omme 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35145 01-09-2012 11:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35146 01-09-2012 16:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 3 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35121 01-09-2012 16:00 Sdr. Omme 3 Padborg 2 * Afbud: Sdr. Omme 3 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35057 01-09-2012 16:00 Kolding 2 West Dart 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35046 01-09-2012 16:00 Kolding 1 West Dart 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
35159 01-09-2012 16:00 Kælderen 2 Padborg 1 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
35174 01-09-2012 16:00 Sydvest Dart 2 Fluen 2 * Udsat til 27.10.2012 kl. 16:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35056 12-09-2012 19:30 Kolding 1 Sydvest Dart 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35089 12-09-2012 19:30 Padborg 3 Fluen 2 * 04.01, pkt. 4, stk. 03 (288) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35141 22-09-2012 11:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35064 22-09-2012 11:00 Kolding 2 Sdr. Omme 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35051 22-09-2012 11:00 Kolding 1 Sdr. Omme 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35157 22-09-2012 11:00 Kælderen 2 Padborg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35170 22-09-2012 11:00 Sydvest Dart 2 Padborg 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35169 22-09-2012 16:00 Sydvest Dart 2 Padborg 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35158 22-09-2012 16:00 Kælderen 2 Padborg 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
35052 22-09-2012 16:00 Kolding 1 Sdr. Omme 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35063 22-09-2012 16:00 Kolding 2 Sdr. Omme 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35142 22-09-2012 16:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35123 06-10-2012 11:00 Sdr. Omme 3 Padborg 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35113 06-10-2012 11:00 Sdr. Omme 2 Fluen 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35084 06-10-2012 11:00 Padborg 3 Kolding 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35071 06-10-2012 11:00 Padborg 2 Kolding 1 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35044 06-10-2012 11:00 West Dart 3 Sydvest Dart 2 * U211112, Kampseddel modt. 141212 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35031 06-10-2012 11:00 West Dart 2 Kælderen 2 * Udsat til 26.10.2012 kl. 19:00 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35032 06-10-2012 16:00 West Dart 2 Sydvest Dart 2 * U071112, 04.01, pkt. 3, stk. 03 (927) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35043 06-10-2012 16:00 West Dart 3 Kælderen 2 * Udsat til 24.10.2012 kl. 19:00 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35072 06-10-2012 16:00 Padborg 2 Kolding 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
35083 06-10-2012 16:00 Padborg 3 Kolding 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
35111 06-10-2012 16:00 Sdr. Omme 2 Padborg 1 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35125 06-10-2012 16:00 Sdr. Omme 3 Fluen 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35101 10-10-2012 19:30 Padborg 1 Fluen 2 * Udsat til 12.10.2012 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35068 10-10-2012 19:30 Kolding 2 Sydvest Dart 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35138 27-10-2012 11:00 Fluen 2 Esbjerg Øst 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
35117 27-10-2012 11:00 Sdr. Omme 3 West Dart 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35075 27-10-2012 11:00 Padborg 2 Sdr. Omme 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35087 27-10-2012 16:00 Padborg 3 Sdr. Omme 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35102 27-10-2012 16:00 Padborg 1 Esbjerg Øst 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
35118 27-10-2012 16:00 Sdr. Omme 3 West Dart 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35066 03-11-2012 11:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35055 03-11-2012 11:00 Kolding 1 Kælderen 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35037 03-11-2012 11:00 West Dart 3 Padborg 3 * Afbud: Padborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35024 03-11-2012 11:00 West Dart 2 Padborg 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35067 03-11-2012 16:00 Kolding 2 Kælderen 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35054 03-11-2012 16:00 Kolding 1 Esbjerg Øst 2 * Afbud: Esbjerg Øst 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35036 03-11-2012 16:00 West Dart 3 Padborg 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
35025 03-11-2012 16:00 West Dart 2 Padborg 3 * Afbud: Padborg 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35133 14-11-2012 19:30 Fluen 2 Padborg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35115 17-11-2012 11:00 Sdr. Omme 2 Kælderen 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
35041 17-11-2012 11:00 West Dart 3 Fluen 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35026 17-11-2012 11:00 West Dart 2 Padborg 1 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35127 17-11-2012 16:00 Sdr. Omme 3 Kælderen 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35114 17-11-2012 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 * Afbud: Esbjerg Øst 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35038 17-11-2012 16:00 West Dart 3 Padborg 1 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35029 17-11-2012 16:00 West Dart 2 Fluen 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35152 24-11-2012 11:00 Esbjerg Øst 2 Sydvest Dart 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35027 24-11-2012 11:00 West Dart 2 Sdr. Omme 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
35039 24-11-2012 16:00 West Dart 3 Sdr. Omme 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
35164 24-11-2012 16:00 Kælderen 2 Sydvest Dart 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35149 01-12-2012 11:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 3 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35132 01-12-2012 11:00 Fluen 2 Kolding 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35095 01-12-2012 11:00 Padborg 1 Kolding 1 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
35172 01-12-2012 11:00 Sydvest Dart 2 Sdr. Omme 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
35151 01-12-2012 16:00 Esbjerg Øst 2 Kælderen 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35131 01-12-2012 16:00 Fluen 2 Kolding 1 * Afbud: Fluen 2 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35096 01-12-2012 16:00 Padborg 1 Kolding 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
35173 01-12-2012 16:00 Sydvest Dart 2 Sdr. Omme 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
35085 08-01-2013 19:30 Padborg 3 Padborg 2 * Udsat til 12.1.2013 kl. 09:00 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
35112 09-01-2013 19:30 Sdr. Omme 2 Sdr. Omme 3 * Spilles kl. 18:30 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35059 09-01-2013 19:30 Kolding 2 Kolding 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35033 09-01-2013 19:30 West Dart 3 West Dart 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35074 09-01-2013 19:30 Padborg 2 Padborg 1 * Udsat til 12.1.2013 kl. 13:00 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
35098 15-01-2013 19:30 Padborg 1 Padborg 3 * Flyttet til 12.1.2013 kl. 17:00 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35078 19-01-2013 11:00 Padborg 2 Esbjerg Øst 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35022 19-01-2013 11:00 West Dart 2 Kolding 1 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
35035 19-01-2013 11:00 West Dart 3 Kolding 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
35088 19-01-2013 11:00 Padborg 3 Sdr. Omme 3 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
35104 19-01-2013 11:00 Padborg 1 Sydvest Dart 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35139 19-01-2013 11:00 Fluen 2 Kælderen 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
35140 19-01-2013 16:00 Fluen 2 Sydvest Dart 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35103 19-01-2013 16:00 Padborg 1 Kælderen 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35090 19-01-2013 16:00 Padborg 3 Esbjerg Øst 2 * Afbud Padborg 3 0 - 16
35076 19-01-2013 16:00 Padborg 2 Sdr. Omme 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35034 19-01-2013 16:00 West Dart 3 Kolding 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
35023 19-01-2013 16:00 West Dart 2 Kolding 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35167 30-01-2013 19:30 Sydvest Dart 2 Kolding 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35153 30-01-2013 19:30 Kælderen 2 West Dart 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35134 30-01-2013 19:30 Fluen 2 Padborg 3 * Udsat til 1.2.2013 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35136 09-02-2013 11:00 Fluen 2 Sdr. Omme 2 * Spilles kl. 16:00 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35100 09-02-2013 11:00 Padborg 1 Sdr. Omme 3 * Holdtræk: Padborg 4 0 - 16
35061 09-02-2013 11:00 Kolding 2 Padborg 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35048 09-02-2013 11:00 Kolding 1 Padborg 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35166 09-02-2013 11:00 Sydvest Dart 2 West Dart 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35165 09-02-2013 16:00 Sydvest Dart 2 West Dart 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35049 09-02-2013 16:00 Kolding 1 Padborg 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
35060 09-02-2013 16:00 Kolding 2 Padborg 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35099 09-02-2013 16:00 Padborg 1 Sdr. Omme 2 * Holdtræk: Padborg 4 0 - 16
35137 09-02-2013 16:00 Fluen 2 Sdr. Omme 3 * Spilles kl. 11:00 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35120 16-02-2013 11:00 Sdr. Omme 3 Kolding 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35107 16-02-2013 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35092 16-02-2013 11:00 Padborg 3 Sydvest Dart 2 * Udsat til 13.4.2013 - Afbud: Sydvest Dart 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35079 16-02-2013 11:00 Padborg 2 Kælderen 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35030 16-02-2013 11:00 West Dart 2 Esbjerg Øst 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35042 16-02-2013 16:00 West Dart 3 Esbjerg Øst 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35080 16-02-2013 16:00 Padborg 2 Sydvest Dart 2 * Udsat til 13.4.2013 - Afbud: Sydvest Dart 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35091 16-02-2013 16:00 Padborg 3 Kælderen 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35108 16-02-2013 16:00 Sdr. Omme 2 Kolding 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35119 16-02-2013 16:00 Sdr. Omme 3 Kolding 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35148 27-02-2013 19:30 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 * FOPK - Flyttet til 9.2.2013 kl. 10:00 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
35135 27-02-2013 19:30 Fluen 2 Padborg 1 * Holdtræk: Padborg 4 16 - 0
35154 27-02-2013 19:30 Kælderen 2 West Dart 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35168 27-02-2013 19:30 Sydvest Dart 2 Kolding 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
35160 06-03-2013 19:30 Kælderen 2 Sdr. Omme 2 * FOPK 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35028 09-03-2013 11:00 West Dart 2 Sdr. Omme 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35109 09-03-2013 11:00 Sdr. Omme 2 Padborg 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35150 09-03-2013 11:00 Esbjerg Øst 2 Fluen 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35147 09-03-2013 16:00 Esbjerg Øst 2 Padborg 1 * Holdtræk: Padborg 4 16 - 0
35110 09-03-2013 16:00 Sdr. Omme 2 Padborg 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
35040 09-03-2013 16:00 West Dart 3 Sdr. Omme 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35144 23-03-2013 11:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35082 23-03-2013 11:00 Padborg 3 West Dart 3 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35069 23-03-2013 11:00 Padborg 2 West Dart 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35155 23-03-2013 11:00 Kælderen 2 Kolding 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35156 23-03-2013 16:00 Kælderen 2 Kolding 2 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35070 23-03-2013 16:00 Padborg 2 West Dart 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
35081 23-03-2013 16:00 Padborg 3 West Dart 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
35143 23-03-2013 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
35105 27-03-2013 19:30 Sdr. Omme 2 West Dart 2 * FOPK - Udsat til 4.5.2013 kl. 16:00 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
35077 27-03-2013 19:30 Padborg 2 Fluen 2 * Udsat til 5.4.2013 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35161 27-03-2013 19:30 Kælderen 2 Sdr. Omme 3 * FOPK 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
35106 17-04-2013 19:30 Sdr. Omme 2 West Dart 3 * FOPK 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
35130 20-04-2013 11:00 Fluen 2 West Dart 3 * FOPK 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
35093 20-04-2013 11:00 Padborg 1 West Dart 2 * FOPK - Holdtræk: Padborg 4 0 - 16
35175 20-04-2013 11:00 Sydvest Dart 2 Esbjerg Øst 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
35176 20-04-2013 16:00 Sydvest Dart 2 Kælderen 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35094 20-04-2013 16:00 Padborg 1 West Dart 3 * FOPK - Holdtræk: Padborg 4 0 - 16
35129 20-04-2013 16:00 Fluen 2 West Dart 2 * FOPK 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
35126 04-05-2013 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
35116 04-05-2013 11:00 Sdr. Omme 2 Sydvest Dart 2 * Afbud: Sydvest Dart 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35065 04-05-2013 11:00 Kolding 2 Fluen 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
35050 04-05-2013 11:00 Kolding 1 Padborg 1 * Holdtræk: Padborg 4 16 - 0
35128 04-05-2013 16:00 Sdr. Omme 3 Sydvest Dart 2 * Afbud: Sydvest Dart 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
35062 04-05-2013 16:00 Kolding 2 Padborg 1 * Holdtræk: Padborg 4 16 - 0
35053 04-05-2013 16:00 Kolding 1 Fluen 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
35163 04-05-2013 16:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel