DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Kval. Syddanmark C

Esbjerg Øst 1 (1), Esbjerg Øst 2 (2), Kolding 3 (3), Kælderen 2 (4), Sdr. Omme 2 (5), Sdr. Omme 3 (6), West Dart 2 (7), West Dart 3 (8)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
52007 21-08-2013 19:30 West Dart 2 West Dart 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
51975 21-08-2013 19:30 Kolding 3 Kælderen 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
51966 21-08-2013 19:30 Esbjerg Øst 2 Esbjerg Øst 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
51991 23-08-2013 19:30 Sdr. Omme 2 Sdr. Omme 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
52026 31-08-2013 11:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 3 * U10.9.13 - 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (263) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
52018 31-08-2013 11:00 Esbjerg Øst 1 Sdr. Omme 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
52010 31-08-2013 11:00 West Dart 3 Kolding 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
52060 31-08-2013 11:00 West Dart 2 Kælderen 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
51963 31-08-2013 16:00 Esbjerg Øst 1 Sdr. Omme 3 * Udsat > 17.9.2013 kl. 19:00 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
52003 31-08-2013 16:00 West Dart 2 Kolding 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
52011 31-08-2013 16:00 West Dart 3 Kælderen 2 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
51969 31-08-2013 16:00 Esbjerg Øst 2 Sdr. Omme 2 * 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (263) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
52009 21-09-2013 11:00 West Dart 3 Esbjerg Øst 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
51997 21-09-2013 11:00 Sdr. Omme 3 Kælderen 2 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
51989 21-09-2013 11:00 Sdr. Omme 2 Kolding 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
52057 21-09-2013 11:00 West Dart 2 Esbjerg Øst 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
52008 21-09-2013 16:00 West Dart 3 Esbjerg Øst 1 * 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
51996 21-09-2013 16:00 Sdr. Omme 3 Kolding 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
51990 21-09-2013 16:00 Sdr. Omme 2 Kælderen 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52058 21-09-2013 16:00 West Dart 2 Esbjerg Øst 2 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
51968 26-10-2013 11:00 Esbjerg Øst 2 Kælderen 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
52016 26-10-2013 11:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
51992 26-10-2013 11:00 Sdr. Omme 2 West Dart 2 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
52000 26-10-2013 11:00 Sdr. Omme 3 West Dart 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
52017 26-10-2013 16:00 Esbjerg Øst 1 Kælderen 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
51999 26-10-2013 16:00 Sdr. Omme 3 West Dart 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
51993 26-10-2013 16:00 Sdr. Omme 2 West Dart 3 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
51967 26-10-2013 16:00 Esbjerg Øst 2 Kolding 3 * Kampen afbrudt ved stillingen 7-2 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
52015 06-11-2013 19:30 Esbjerg Øst 1 Esbjerg Øst 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52014 06-11-2013 19:30 West Dart 3 West Dart 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
51998 06-11-2013 19:30 Sdr. Omme 3 Sdr. Omme 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
52038 08-11-2013 19:30 Kælderen 2 Kolding 3 * Afbud: Kolding 3 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
52040 16-11-2013 11:00 Kælderen 2 Sdr. Omme 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
52032 16-11-2013 11:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
52028 16-11-2013 11:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 3 * U7.12.2013 - 04.01, Pkt. 3, Stk. 03 (2048) 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
51964 16-11-2013 11:00 Esbjerg Øst 1 West Dart 2 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
51983 16-11-2013 16:00 Kælderen 2 Sdr. Omme 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
51977 16-11-2013 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 3 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
51971 16-11-2013 16:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
51965 16-11-2013 16:00 Esbjerg Øst 1 West Dart 3 * Udsat > 13.12.2013 kl. 19:00 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
52061 30-11-2013 11:00 West Dart 2 Sdr. Omme 2 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
51973 30-11-2013 11:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 1 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
51981 30-11-2013 11:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52013 30-11-2013 11:00 West Dart 3 Sdr. Omme 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
52036 30-11-2013 16:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 1 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
52012 30-11-2013 16:00 West Dart 3 Sdr. Omme 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
52006 30-11-2013 16:00 West Dart 2 Sdr. Omme 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
52030 30-11-2013 16:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 * Afbud: Esbjerg Øst 2 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
51985 18-01-2014 11:00 Kælderen 2 West Dart 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
51979 18-01-2014 11:00 Kolding 3 West Dart 3 * 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
51987 18-01-2014 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
51995 18-01-2014 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 2 * 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
52034 18-01-2014 16:00 Kolding 3 West Dart 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
51994 18-01-2014 16:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 1 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
51988 18-01-2014 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
52042 18-01-2014 16:00 Kælderen 2 West Dart 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52020 08-02-2014 11:00 Esbjerg Øst 1 West Dart 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
51984 08-02-2014 11:00 Kælderen 2 Sdr. Omme 3 * 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
51976 08-02-2014 11:00 Kolding 3 Sdr. Omme 2 * 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
51972 08-02-2014 11:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 3 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
52027 08-02-2014 16:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 2 * 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
52021 08-02-2014 16:00 Esbjerg Øst 1 West Dart 3 * 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
52033 08-02-2014 16:00 Kolding 3 Sdr. Omme 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
52039 08-02-2014 16:00 Kælderen 2 Sdr. Omme 2 * 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
52037 08-03-2014 11:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 2 * 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
52029 08-03-2014 11:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 1 * Kampseddel ikke modtaget (5-11) 0 - 16
52005 08-03-2014 11:00 West Dart 2 Sdr. Omme 2 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
52069 08-03-2014 11:00 West Dart 3 Sdr. Omme 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
51980 08-03-2014 16:00 Kælderen 2 Esbjerg Øst 1 * 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
51974 08-03-2014 16:00 Kolding 3 Esbjerg Øst 2 * Kampseddel ikke modtaget (8-8) 0 - 16
52062 08-03-2014 16:00 West Dart 2 Sdr. Omme 3 * 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
52068 08-03-2014 16:00 West Dart 3 Sdr. Omme 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
52070 19-03-2014 19:30 West Dart 3 West Dart 2 * Udsat > 21.3.2014 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
52054 19-03-2014 19:30 Sdr. Omme 3 Sdr. Omme 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
51959 19-03-2014 19:30 Esbjerg Øst 1 Esbjerg Øst 2 * Udsat > 29.3.2014 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
51982 21-03-2014 19:30 Kælderen 2 Kolding 3 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52004 26-04-2014 11:00 West Dart 2 Kælderen 2 * 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
52043 26-04-2014 11:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
52051 26-04-2014 11:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 2 * 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
52066 26-04-2014 11:00 West Dart 3 Kolding 3 * 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
52044 26-04-2014 16:00 Sdr. Omme 2 Esbjerg Øst 2 * 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
52050 26-04-2014 16:00 Sdr. Omme 3 Esbjerg Øst 1 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
52059 26-04-2014 16:00 West Dart 2 Kolding 3 * 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
52067 26-04-2014 16:00 West Dart 3 Kælderen 2 * 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel