DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Lokalrække 3

Dronningborg 4 (1), Dronningborg 5 (2), Gudenå 3 (3), Hinnerup 3 (4), Linde 3 (5), Randers 5 (6), Samsø 3 (7), T.I.F. Dart 2 (8), Mariagerfjord 4 (9)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
80298 26-08-2014 19:30 Hinnerup 3 Mariagerfjord 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80195 26-08-2014 19:30 Dronningborg 4 Dronningborg 5 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
80231 26-08-2014 19:30 Linde 3 Randers 5 Afbud: Randers 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
80217 27-08-2014 19:30 Gudenå 3 T.I.F. Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80288 30-08-2014 11:00 Gudenå 3 Samsø 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
80296 30-08-2014 16:00 Hinnerup 3 Samsø 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80232 31-08-2014 11:00 Linde 3 Samsø 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
80312 31-08-2014 16:00 Randers 5 Samsø 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80323 01-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 4 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
80229 02-09-2014 19:30 Linde 3 Gudenå 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
80210 02-09-2014 19:30 Dronningborg 5 Mariagerfjord 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
80310 02-09-2014 19:30 Randers 5 Hinnerup 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80290 08-09-2014 19:30 Gudenå 3 Mariagerfjord 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
80307 09-09-2014 19:30 Randers 5 Dronningborg 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80292 09-09-2014 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80233 09-09-2014 19:30 Linde 3 T.I.F. Dart 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80326 15-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Hinnerup 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
80276 16-09-2014 19:30 Dronningborg 5 Gudenå 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80331 16-09-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Dronningborg 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
80315 20-09-2014 11:00 Samsø 3 Dronningborg 4 Udsat > 27.9.2014 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
80316 20-09-2014 16:00 Samsø 3 Dronningborg 5 Flyttet < 20.9.2014 kl. 11:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80291 23-09-2014 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 4 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
80234 23-09-2014 19:30 Linde 3 Mariagerfjord 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
80308 23-09-2014 19:30 Randers 5 Dronningborg 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80328 29-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Randers 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80278 30-09-2014 19:30 Dronningborg 5 Linde 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80268 30-09-2014 19:30 Dronningborg 4 Gudenå 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
80213 06-10-2014 19:30 Gudenå 3 Hinnerup 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80324 06-10-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 5 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80336 07-10-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Randers 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80270 07-10-2014 19:30 Dronningborg 4 Linde 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80287 20-10-2014 19:30 Gudenå 3 Randers 5 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
80294 21-10-2014 19:30 Hinnerup 3 Linde 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80338 21-10-2014 19:30 Mariagerfjord 4 T.I.F. Dart 2 Flyttet < 20.10.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80321 25-10-2014 11:00 Samsø 3 T.I.F. Dart 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
80322 25-10-2014 16:00 Samsø 3 Mariagerfjord 4 U26.10.2014 - 04.01, Pkt. 2+3, Stk. 01+02+03 (822+1116) 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
80325 03-11-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Gudenå 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80275 04-11-2014 19:30 Dronningborg 5 Dronningborg 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80311 04-11-2014 19:30 Randers 5 Linde 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80334 04-11-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Hinnerup 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
80286 10-11-2014 19:30 Gudenå 3 Linde 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
80332 11-11-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Dronningborg 5 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80295 11-11-2014 19:30 Hinnerup 3 Randers 5 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
80273 11-11-2014 19:30 Dronningborg 4 T.I.F. Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80317 15-11-2014 11:00 Samsø 3 Gudenå 3 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (822) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
80318 15-11-2014 16:00 Samsø 3 Hinnerup 3 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (814) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
80327 17-11-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Linde 3 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
80277 18-11-2014 19:30 Dronningborg 5 Hinnerup 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80271 18-11-2014 19:30 Dronningborg 4 Randers 5 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
80333 18-11-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Gudenå 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80212 24-11-2014 19:30 Gudenå 3 Dronningborg 5 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80297 25-11-2014 19:30 Hinnerup 3 T.I.F. Dart 2 Flyttet < 24.11.2014 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80274 25-11-2014 19:30 Dronningborg 4 Mariagerfjord 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80319 29-11-2014 11:00 Samsø 3 Linde 3 Udsat > 30.11.2014 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
80320 29-11-2014 16:00 Samsø 3 Randers 5 Udsat > 30.11.2014 - Afbud: Randers 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
80263 13-01-2015 19:30 Mariagerfjord 4 Linde 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
80207 13-01-2015 19:30 Dronningborg 5 Randers 5 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80197 13-01-2015 19:30 Dronningborg 4 Hinnerup 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
80272 17-01-2015 11:00 Dronningborg 4 Samsø 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
80280 17-01-2015 16:00 Dronningborg 5 Samsø 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80211 19-01-2015 19:30 Gudenå 3 Dronningborg 4 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
80300 20-01-2015 19:30 Linde 3 Dronningborg 5 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80241 20-01-2015 19:30 Randers 5 T.I.F. Dart 2 Flyttet til 21/1-2015 kl. 19:00 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
80242 27-01-2015 19:30 Randers 5 Mariagerfjord 4 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80227 27-01-2015 19:30 Linde 3 Dronningborg 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80221 27-01-2015 19:30 Hinnerup 3 Gudenå 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
80209 27-01-2015 19:30 Dronningborg 5 T.I.F. Dart 2 Flyttet til 28/1-2015 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80258 02-02-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Mariagerfjord 4 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80302 03-02-2015 19:30 Linde 3 Hinnerup 3 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
80237 03-02-2015 19:30 Randers 5 Gudenå 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80257 07-02-2015 11:00 T.I.F. Dart 2 Samsø 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80265 07-02-2015 16:00 Mariagerfjord 4 Samsø 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
80289 16-02-2015 19:30 Gudenå 3 T.I.F. Dart 2 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
80303 17-02-2015 19:30 Linde 3 Randers 5 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
80267 17-02-2015 19:30 Dronningborg 4 Dronningborg 5 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
80226 17-02-2015 19:30 Hinnerup 3 Mariagerfjord 4 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80251 23-02-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 4 Flyttet til 5/3-2015 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80301 24-02-2015 19:30 Linde 3 Gudenå 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
80282 24-02-2015 19:30 Dronningborg 5 Mariagerfjord 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80238 24-02-2015 19:30 Randers 5 Hinnerup 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
80216 07-03-2015 11:00 Gudenå 3 Samsø 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80224 07-03-2015 16:00 Hinnerup 3 Samsø 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80304 08-03-2015 11:00 Linde 3 Samsø 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80240 08-03-2015 16:00 Randers 5 Samsø 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80218 09-03-2015 19:30 Gudenå 3 Mariagerfjord 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
80305 10-03-2015 19:30 Linde 3 T.I.F. Dart 2 Flyttet til 11/3-2015 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80235 10-03-2015 19:30 Randers 5 Dronningborg 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80220 10-03-2015 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 5 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80254 16-03-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Hinnerup 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
80259 17-03-2015 19:30 Mariagerfjord 4 Dronningborg 4 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
80204 17-03-2015 19:30 Dronningborg 5 Gudenå 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
80306 24-03-2015 19:30 Linde 3 Mariagerfjord 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
80236 24-03-2015 19:30 Randers 5 Dronningborg 5 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
80219 24-03-2015 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 4 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80243 28-03-2015 11:00 Samsø 3 Dronningborg 4 Afbud: Dronningborg 4 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
80244 28-03-2015 16:00 Samsø 3 Dronningborg 5 Flyttet < 20.9.2014 kl. 16:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80256 30-03-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Randers 5 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
80206 31-03-2015 19:30 Dronningborg 5 Linde 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
80196 31-03-2015 19:30 Dronningborg 4 Gudenå 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
80264 07-04-2015 19:30 Mariagerfjord 4 Randers 5 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80198 07-04-2015 19:30 Dronningborg 4 Linde 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
80285 08-04-2015 19:30 Gudenå 3 Hinnerup 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80252 08-04-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 5 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
80215 13-04-2015 19:30 Gudenå 3 Randers 5 Afbud: Randers 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
80266 14-04-2015 19:30 Mariagerfjord 4 T.I.F. Dart 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
80222 14-04-2015 19:30 Hinnerup 3 Linde 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
80250 25-04-2015 11:00 Samsø 3 Mariagerfjord 4 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
80249 25-04-2015 16:00 Samsø 3 T.I.F. Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel