DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Lokalrækken - Region 7

Samsø 3 (1), Samsø 4 (2), Hinnerup 3 (3), Hinnerup 4 (4), Dronningborg 4 (5), Dronningborg 5 (6), Linde 2 (7), Mariagerfjord 3 (8), IHF Møllegården 1 (9), Galten 2 (10), Randers 3 (11)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
16729 03-09-2011 10:00 Samsø 4 Galten 2 Udsat til 17.09.2011 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16714 03-09-2011 10:00 Samsø 3 IHF Møllegården 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
16724 03-09-2011 16:00 Samsø 4 IHF Møllegården 1 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
16719 03-09-2011 16:00 Samsø 3 Galten 2 Udsat til 17.09.2011 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16788 06-09-2011 19:30 Dronningborg 4 Dronningborg 5 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16766 06-09-2011 19:30 Hinnerup 3 Hinnerup 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16759 06-09-2011 19:30 IHF Møllegården 1 Galten 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16733 06-09-2011 19:30 Linde 2 Mariagerfjord 3 Udebane Linde 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16711 06-09-2011 19:30 Samsø 3 Samsø 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
16765 13-09-2011 19:30 Hinnerup 3 IHF Møllegården 1 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16807 13-09-2011 19:30 Galten 2 Hinnerup 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16818 13-09-2011 19:30 Randers 3 Dronningborg 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16813 20-09-2011 19:30 Randers 3 Linde 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16778 20-09-2011 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 5 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16786 20-09-2011 19:30 Dronningborg 4 Hinnerup 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
16770 04-10-2011 19:30 Hinnerup 3 Randers 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16749 04-10-2011 19:30 Mariagerfjord 3 Galten 2 Udsat til 29.10.2011 kl. 10:00 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
16734 04-10-2011 19:30 Linde 2 IHF Møllegården 1 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16741 08-10-2011 10:00 Mariagerfjord 3 Samsø 3 Kampseddel ikke sendt 0 - 16
16732 08-10-2011 10:00 Linde 2 Samsø 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16742 08-10-2011 16:00 Mariagerfjord 3 Samsø 4 Kampseddel ikke sendt 0 - 16
16731 08-10-2011 16:00 Linde 2 Samsø 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16794 11-10-2011 19:30 Dronningborg 5 Mariagerfjord 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
16783 11-10-2011 19:30 Dronningborg 4 Linde 2 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16760 11-10-2011 19:30 IHF Møllegården 1 Randers 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16745 25-10-2011 19:30 Mariagerfjord 3 Hinnerup 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
16808 25-10-2011 19:30 Galten 2 Dronningborg 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16773 25-10-2011 19:30 Hinnerup 3 Linde 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16795 25-10-2011 19:30 Dronningborg 5 IHF Møllegården 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16728 29-10-2011 10:00 Samsø 4 Dronningborg 5 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16717 29-10-2011 10:00 Samsø 3 Dronningborg 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16727 29-10-2011 16:00 Samsø 4 Dronningborg 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
16718 29-10-2011 16:00 Samsø 3 Dronningborg 5 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16785 01-11-2011 19:30 Dronningborg 4 IHF Møllegården 1 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16763 01-11-2011 19:30 Hinnerup 3 Linde 2 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16746 01-11-2011 19:30 Mariagerfjord 3 Hinnerup 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
16809 01-11-2011 19:30 Galten 2 Dronningborg 5 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16800 08-11-2011 19:30 Dronningborg 5 Randers 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16769 08-11-2011 19:30 Hinnerup 3 Galten 2 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
16756 08-11-2011 19:30 IHF Møllegården 1 Hinnerup 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16726 19-11-2011 10:00 Samsø 4 Hinnerup 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
16715 19-11-2011 10:00 Samsø 3 Hinnerup 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
16725 19-11-2011 16:00 Samsø 4 Hinnerup 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
16716 19-11-2011 16:00 Samsø 3 Hinnerup 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16777 22-11-2011 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 4 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16768 22-11-2011 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 5 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16814 22-11-2011 19:30 Randers 3 Mariagerfjord 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16744 29-11-2011 19:30 Mariagerfjord 3 IHF Møllegården 1 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
16803 29-11-2011 19:30 Galten 2 Linde 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16817 29-11-2011 19:30 Randers 3 Hinnerup 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16811 03-12-2011 10:00 Randers 3 Samsø 3 Udebane: Randers 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16812 03-12-2011 16:00 Randers 3 Samsø 4 Udebane: Randers 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16784 06-12-2011 19:30 Dronningborg 4 Mariagerfjord 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16738 06-12-2011 19:30 Linde 2 Dronningborg 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16810 06-12-2011 19:30 Galten 2 Randers 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16721 10-01-2012 19:30 Samsø 4 Samsø 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16805 10-01-2012 19:30 Galten 2 IHF Møllegården 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16798 10-01-2012 19:30 Dronningborg 5 Dronningborg 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
16743 10-01-2012 19:30 Mariagerfjord 3 Linde 2 Udebane Mariagerfjord 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
16776 10-01-2012 19:30 Hinnerup 3 Hinnerup 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16790 17-01-2012 19:30 Dronningborg 4 Randers 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16779 17-01-2012 19:30 Hinnerup 3 Galten 2 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16755 17-01-2012 19:30 IHF Møllegården 1 Hinnerup 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16751 21-01-2012 10:00 IHF Møllegården 1 Samsø 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16802 21-01-2012 10:00 Galten 2 Samsø 4 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16752 21-01-2012 16:00 IHF Møllegården 1 Samsø 4 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16801 21-01-2012 16:00 Galten 2 Samsø 3 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
16797 24-01-2012 19:30 Dronningborg 5 Hinnerup 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16767 24-01-2012 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16740 24-01-2012 19:30 Linde 2 Randers 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16816 07-02-2012 19:30 Randers 3 Hinnerup 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16753 07-02-2012 19:30 IHF Møllegården 1 Linde 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16804 07-02-2012 19:30 Galten 2 Mariagerfjord 3 Udsat til 18.02.2012 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16722 11-02-2012 10:00 Samsø 4 Linde 2 Manglende kampseddel 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
16713 11-02-2012 10:00 Samsø 3 Mariagerfjord 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
16723 11-02-2012 16:00 Samsø 4 Mariagerfjord 3 Manglende kampseddel 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
16712 11-02-2012 16:00 Samsø 3 Linde 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16748 14-02-2012 19:30 Mariagerfjord 3 Dronningborg 5 Udsat til 21.02.2012 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
16737 14-02-2012 19:30 Linde 2 Dronningborg 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16815 14-02-2012 19:30 Randers 3 IHF Møllegården 1 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16789 28-02-2012 19:30 Dronningborg 4 Galten 2 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16764 28-02-2012 19:30 Hinnerup 3 Mariagerfjord 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16758 28-02-2012 19:30 IHF Møllegården 1 Dronningborg 5 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16736 28-02-2012 19:30 Linde 2 Hinnerup 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16735 06-03-2012 19:30 Linde 2 Hinnerup 3 Udsat til ? 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16799 06-03-2012 19:30 Dronningborg 5 Galten 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16774 06-03-2012 19:30 Hinnerup 3 Mariagerfjord 3 15 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
16757 06-03-2012 19:30 IHF Møllegården 1 Dronningborg 4 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16775 13-03-2012 19:30 Hinnerup 3 IHF Møllegården 1 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16806 13-03-2012 19:30 Galten 2 Hinnerup 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16819 13-03-2012 19:30 Randers 3 Dronningborg 5 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
16772 17-03-2012 10:00 Hinnerup 3 Samsø 4 Flyttet til 10.03.2012 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
16761 17-03-2012 10:00 Hinnerup 3 Samsø 3 Flyttet til 10.03.2012 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
16771 17-03-2012 16:00 Hinnerup 3 Samsø 3 Flyttet til 10.03.2012 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16762 17-03-2012 16:00 Hinnerup 3 Samsø 4 Flyttet til 10.03.2012 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
16796 27-03-2012 19:30 Dronningborg 5 Hinnerup 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
16787 27-03-2012 19:30 Dronningborg 4 Hinnerup 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16750 27-03-2012 19:30 Mariagerfjord 3 Randers 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16739 10-04-2012 19:30 Linde 2 Galten 2 Galten 2 udeblevet. 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
16780 10-04-2012 19:30 Hinnerup 3 Randers 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16754 10-04-2012 19:30 IHF Møllegården 1 Mariagerfjord 3 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
16792 14-04-2012 10:00 Dronningborg 5 Samsø 4 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
16781 14-04-2012 10:00 Dronningborg 4 Samsø 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
16782 14-04-2012 16:00 Dronningborg 4 Samsø 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16791 14-04-2012 19:00 Dronningborg 5 Samsø 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
16793 17-04-2012 19:30 Dronningborg 5 Linde 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
16747 17-04-2012 19:30 Mariagerfjord 3 Dronningborg 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
16820 17-04-2012 19:30 Randers 3 Galten 2 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16720 28-04-2012 10:00 Samsø 3 Randers 3 Udebane: Samsø 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
16730 28-04-2012 16:00 Samsø 4 Randers 3 Udebane: Samsø 4 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel