DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys +35 Vest 2-A

Aros 1, Aros 2, Dart 8700 1, Dronningborg 1, Esbjerg 1, Fluen 2, Galten 1, Gudenå 1, Hejnsvig 1 og Hinnerup 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
205741 05-10-2019 10:00 Aros 1 Aros 2 4 - 2 Detaljer
205745 05-10-2019 10:00 Hejnsvig 1 Hinnerup 1 4 - 2 Detaljer
205742 05-10-2019 10:00 Dart 8700 1 Dronningborg 1 1 - 5 Detaljer
205744 05-10-2019 10:00 Galten 1 Gudenå 1 3 - 3 Detaljer
205743 05-10-2019 10:00 Esbjerg 1 Fluen 2 5 - 1 Detaljer
205746 05-10-2019 12:00 Aros 2 Dart 8700 1 2 - 4 Detaljer
205747 05-10-2019 12:00 Aros 1 Galten 1 4 - 2 Detaljer
205748 05-10-2019 12:00 Dronningborg 1 Esbjerg 1 3 - 3 Detaljer
205749 05-10-2019 12:00 Fluen 2 Hejnsvig 1 2 - 4 Detaljer
205750 05-10-2019 12:00 Gudenå 1 Hinnerup 1 0 - 6 Detaljer
205755 05-10-2019 14:00 Hinnerup 1 Galten 1 6 - 0 Detaljer
205754 05-10-2019 14:00 Esbjerg 1 Hejnsvig 1 2 - 4 Detaljer
205753 05-10-2019 14:00 Dronningborg 1 Aros 2 3 - 3 Detaljer
205752 05-10-2019 14:00 Gudenå 1 Fluen 2 4 - 2 Detaljer
205751 05-10-2019 14:00 Dart 8700 1 Aros 1 5 - 1 Detaljer
205756 05-10-2019 16:00 Esbjerg 1 Aros 1 4 - 2 Detaljer
205757 05-10-2019 16:00 Galten 1 Dart 8700 1 1 - 5 Detaljer
205758 05-10-2019 16:00 Hejnsvig 1 Aros 2 5 - 1 Detaljer
205759 05-10-2019 16:00 Dronningborg 1 Gudenå 1 5 - 1 Detaljer
205760 05-10-2019 16:00 Fluen 2 Hinnerup 1 1 - 5 Detaljer
205765 05-10-2019 18:00 Esbjerg 1 Hinnerup 1 1 - 5 Detaljer
205764 05-10-2019 18:00 Gudenå 1 Dart 8700 1 0 - 6 Detaljer
205763 05-10-2019 18:00 Hejnsvig 1 Aros 1 6 - 0 Detaljer
205762 05-10-2019 18:00 Aros 2 Fluen 2 1 - 5 Detaljer
205761 05-10-2019 18:00 Galten 1 Dronningborg 1 1 - 5 Detaljer
205766 06-10-2019 09:00 Dart 8700 1 Hejnsvig 1 5 - 1 Detaljer
205767 06-10-2019 09:00 Esbjerg 1 Galten 1 5 - 1 Detaljer
205768 06-10-2019 09:00 Fluen 2 Aros 1 1 - 5 Detaljer
205769 06-10-2019 09:00 Gudenå 1 Aros 2 4 - 2 Detaljer
205770 06-10-2019 09:00 Dronningborg 1 Hinnerup 1 1 - 5 Detaljer
205774 06-10-2019 11:00 Gudenå 1 Aros 1 2 - 4 Detaljer
205775 06-10-2019 11:00 Dart 8700 1 Hinnerup 1 2 - 4 Detaljer
205773 06-10-2019 11:00 Aros 2 Esbjerg 1 1 - 5 Detaljer
205772 06-10-2019 11:00 Fluen 2 Dronningborg 1 1 - 5 Detaljer
205771 06-10-2019 11:00 Galten 1 Hejnsvig 1 2 - 4 Detaljer
205776 06-10-2019 13:00 Fluen 2 Galten 1 1 - 5 Detaljer
205777 06-10-2019 13:00 Hejnsvig 1 Gudenå 1 3 - 3 Detaljer
205778 06-10-2019 13:00 Dronningborg 1 Aros 1 4 - 2 Detaljer
205779 06-10-2019 13:00 Dart 8700 1 Esbjerg 1 1 - 5 Detaljer
205780 06-10-2019 13:00 Aros 2 Hinnerup 1 0 - 6 Detaljer
205781 06-10-2019 15:00 Dronningborg 1 Hejnsvig 1 2 - 4 Detaljer
205782 06-10-2019 15:00 Aros 2 Galten 1 3 - 3 Detaljer
205783 06-10-2019 15:00 Esbjerg 1 Gudenå 1 4 - 2 Detaljer
205784 06-10-2019 15:00 Dart 8700 1 Fluen 2 1 - 5 Detaljer
205785 06-10-2019 15:00 Aros 1 Hinnerup 1 0 - 6 Detaljer
205789 21-03-2020 10:00 Gudenå 1 Galten 1 Afvikles i Højvangshallen, Højvangs Alle 20, 8700 Horsens 0 - 0
205790 21-03-2020 10:00 Hinnerup 1 Hejnsvig 1 0 - 0
205786 21-03-2020 10:00 Aros 2 Aros 1 0 - 0
205788 21-03-2020 10:00 Fluen 2 Esbjerg 1 0 - 0
205787 21-03-2020 10:00 Dronningborg 1 Dart 8700 1 0 - 0
205791 21-03-2020 12:00 Dart 8700 1 Aros 2 0 - 0
205792 21-03-2020 12:00 Galten 1 Aros 1 0 - 0
205793 21-03-2020 12:00 Esbjerg 1 Dronningborg 1 0 - 0
205794 21-03-2020 12:00 Hejnsvig 1 Fluen 2 0 - 0
205795 21-03-2020 12:00 Hinnerup 1 Gudenå 1 0 - 0
205796 21-03-2020 14:00 Aros 1 Dart 8700 1 0 - 0
205797 21-03-2020 14:00 Fluen 2 Gudenå 1 0 - 0
205799 21-03-2020 14:00 Hejnsvig 1 Esbjerg 1 0 - 0
205800 21-03-2020 14:00 Galten 1 Hinnerup 1 0 - 0
205798 21-03-2020 14:00 Aros 2 Dronningborg 1 0 - 0
205801 21-03-2020 16:00 Aros 1 Esbjerg 1 0 - 0
205802 21-03-2020 16:00 Dart 8700 1 Galten 1 0 - 0
205803 21-03-2020 16:00 Aros 2 Hejnsvig 1 0 - 0
205804 21-03-2020 16:00 Gudenå 1 Dronningborg 1 0 - 0
205805 21-03-2020 16:00 Hinnerup 1 Fluen 2 0 - 0
205809 21-03-2020 18:00 Dart 8700 1 Gudenå 1 0 - 0
205810 21-03-2020 18:00 Hinnerup 1 Esbjerg 1 0 - 0
205808 21-03-2020 18:00 Aros 1 Hejnsvig 1 0 - 0
205807 21-03-2020 18:00 Fluen 2 Aros 2 0 - 0
205806 21-03-2020 18:00 Dronningborg 1 Galten 1 0 - 0
205811 22-03-2020 09:00 Hejnsvig 1 Dart 8700 1 0 - 0
205812 22-03-2020 09:00 Galten 1 Esbjerg 1 0 - 0
205813 22-03-2020 09:00 Aros 1 Fluen 2 0 - 0
205814 22-03-2020 09:00 Aros 2 Gudenå 1 0 - 0
205815 22-03-2020 09:00 Hinnerup 1 Dronningborg 1 0 - 0
205820 22-03-2020 11:00 Hinnerup 1 Dart 8700 1 0 - 0
205819 22-03-2020 11:00 Aros 1 Gudenå 1 0 - 0
205818 22-03-2020 11:00 Esbjerg 1 Aros 2 0 - 0
205817 22-03-2020 11:00 Dronningborg 1 Fluen 2 0 - 0
205816 22-03-2020 11:00 Hejnsvig 1 Galten 1 0 - 0
205821 22-03-2020 13:00 Galten 1 Fluen 2 0 - 0
205822 22-03-2020 13:00 Gudenå 1 Hejnsvig 1 0 - 0
205823 22-03-2020 13:00 Aros 1 Dronningborg 1 0 - 0
205824 22-03-2020 13:00 Esbjerg 1 Dart 8700 1 0 - 0
205825 22-03-2020 13:00 Hinnerup 1 Aros 2 0 - 0
205826 22-03-2020 15:00 Hejnsvig 1 Dronningborg 1 0 - 0
205827 22-03-2020 15:00 Galten 1 Aros 2 0 - 0
205828 22-03-2020 15:00 Gudenå 1 Esbjerg 1 0 - 0
205829 22-03-2020 15:00 Fluen 2 Dart 8700 1 0 - 0
205830 22-03-2020 15:00 Hinnerup 1 Aros 1 0 - 0