DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys Øst 2

Brøndby Strand 2, DK26 1, Gentofte 1, KT Bjørnen 1, KT Bjørnen 2, Mosede 1, Prins Robert Burns 1, Rødderne 2 og Studsen 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
98040 27-08-2015 19:30 Mosede 1 Prins Robert Burns 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
97995 27-08-2015 19:30 Brøndby Strand 2 DK26 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98022 27-08-2015 19:30 KT Bjørnen 1 KT Bjørnen 2 Flyttet til den 31/8-2015 klokken 19:30 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98018 27-08-2015 19:30 Gentofte 1 Studsen 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98029 03-09-2015 19:30 KT Bjørnen 2 Gentofte 1 Flyttet til d.17/9-15 kl.19.30 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
98002 03-09-2015 19:30 Brøndby Strand 2 Studsen 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98052 03-09-2015 19:30 Rødderne 2 DK26 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98038 03-09-2015 19:30 Mosede 1 KT Bjørnen 1 Flyttet til den 17/9-2015 klokken 19:30 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98013 10-09-2015 19:30 Gentofte 1 KT Bjørnen 1 Flyttet til den 22/10-2015 klokken 19:30 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98008 10-09-2015 19:30 DK26 1 Prins Robert Burns 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98051 10-09-2015 19:30 Rødderne 2 Brøndby Strand 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
98063 10-09-2015 19:30 Studsen 1 KT Bjørnen 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98050 24-09-2015 19:30 Prins Robert Burns 1 Studsen 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98037 24-09-2015 19:30 Mosede 1 Gentofte 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98033 24-09-2015 19:30 KT Bjørnen 2 Rødderne 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
98019 24-09-2015 19:30 KT Bjørnen 1 Brøndby Strand 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98054 01-10-2015 19:30 Rødderne 2 KT Bjørnen 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98006 01-10-2015 19:30 DK26 1 KT Bjørnen 2 Flyttet til den 22/10-2015 klokken 19:30 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
98016 01-10-2015 19:30 Gentofte 1 Prins Robert Burns 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98042 01-10-2015 19:30 Mosede 1 Studsen 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98047 08-10-2015 19:30 Prins Robert Burns 1 KT Bjørnen 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98020 08-10-2015 19:30 KT Bjørnen 1 DK26 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98017 08-10-2015 19:30 Gentofte 1 Rødderne 2 Flyttet til den 19/11-2015 klokken 19.30 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
97999 08-10-2015 19:30 Brøndby Strand 2 Mosede 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
97998 15-10-2015 19:30 Brøndby Strand 2 KT Bjørnen 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98060 15-10-2015 19:30 Studsen 1 DK26 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
98041 15-10-2015 19:30 Mosede 1 Rødderne 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98046 15-10-2015 19:30 Prins Robert Burns 1 KT Bjørnen 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98026 29-10-2015 19:30 KT Bjørnen 1 Studsen 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
98011 29-10-2015 19:30 Gentofte 1 Brøndby Strand 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98007 29-10-2015 19:30 DK26 1 Mosede 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98057 29-10-2015 19:30 Rødderne 2 Prins Robert Burns 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
98043 05-11-2015 19:30 Prins Robert Burns 1 Brøndby Strand 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98039 05-11-2015 19:30 Mosede 1 KT Bjørnen 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98012 05-11-2015 19:30 Gentofte 1 DK26 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98066 05-11-2015 19:30 Studsen 1 Rødderne 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98061 14-01-2016 19:30 Studsen 1 Gentofte 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
98048 14-01-2016 19:30 Prins Robert Burns 1 Mosede 1 Flyttet til den 16-01-2016 Klokken: ?? 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98030 14-01-2016 19:30 KT Bjørnen 2 KT Bjørnen 1 Flyttet til den 16-01-2016 klokken: ?? 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
98003 14-01-2016 19:30 DK26 1 Brøndby Strand 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98023 21-01-2016 19:30 KT Bjørnen 1 Mosede 1 Flyttet til den 16-01-2016 klokken: ?? 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98014 21-01-2016 19:30 Gentofte 1 KT Bjørnen 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
98009 21-01-2016 19:30 DK26 1 Rødderne 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98059 21-01-2016 19:30 Studsen 1 Brøndby Strand 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98044 28-01-2016 19:30 Prins Robert Burns 1 DK26 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98034 28-01-2016 19:30 KT Bjørnen 2 Studsen 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
98021 28-01-2016 19:30 KT Bjørnen 1 Gentofte 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98001 28-01-2016 19:30 Brøndby Strand 2 Rødderne 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
98015 11-02-2016 19:30 Gentofte 1 Mosede 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
97997 11-02-2016 19:30 Brøndby Strand 2 KT Bjørnen 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98055 11-02-2016 19:30 Rødderne 2 KT Bjørnen 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
98065 11-02-2016 19:30 Studsen 1 Prins Robert Burns 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98025 18-02-2016 19:30 KT Bjørnen 1 Rødderne 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98064 18-02-2016 19:30 Studsen 1 Mosede 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98045 18-02-2016 19:30 Prins Robert Burns 1 Gentofte 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98028 18-02-2016 19:30 KT Bjørnen 2 DK26 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98035 25-02-2016 19:30 Mosede 1 Brøndby Strand 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98032 25-02-2016 19:30 KT Bjørnen 2 Prins Robert Burns 1 Flyttet til den 16-01-2016 klokken: ?? 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98005 25-02-2016 19:30 DK26 1 KT Bjørnen 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98053 25-02-2016 19:30 Rødderne 2 Gentofte 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98010 03-03-2016 19:30 DK26 1 Studsen 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98056 03-03-2016 19:30 Rødderne 2 Mosede 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
98024 03-03-2016 19:30 KT Bjørnen 1 Prins Robert Burns 1 Flyttet til den 16-01-2016 klokken: ?? 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98027 03-03-2016 19:30 KT Bjørnen 2 Brøndby Strand 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98049 10-03-2016 19:30 Prins Robert Burns 1 Rødderne 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
98036 10-03-2016 19:30 Mosede 1 DK26 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
97996 10-03-2016 19:30 Brøndby Strand 2 Gentofte 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
98062 10-03-2016 19:30 Studsen 1 KT Bjørnen 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
98031 17-03-2016 19:30 KT Bjørnen 2 Mosede 1 Flyttet til den 16-01-2016 klokken: ?? 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
98004 17-03-2016 19:30 DK26 1 Gentofte 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98000 17-03-2016 19:30 Brøndby Strand 2 Prins Robert Burns 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
98058 17-03-2016 19:30 Rødderne 2 Studsen 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel