DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys Vest - Serie 3 B

Assens 2 (1), Dart Odense 2 (2), DK Pilen 1 (3), Esbjerg Taxa Sport 3 (4), Gudenå 1 (5), Kælderen 1 (6), Randers 2 (7), Samsø 4 (8), Sydfyns Dart 1 (9), Aabenraa 1 (10)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
42097 20-10-2012 10:00 Kælderen 1 Randers 2 * Spillested: Aabenraa 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42056 20-10-2012 10:00 Dart Odense 2 Assens 2 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42089 20-10-2012 10:00 Gudenå 1 Samsø 4 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42073 20-10-2012 10:00 DK Pilen 1 Aabenraa 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42081 20-10-2012 10:00 West Dart 3 Sydfyns Dart 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42115 20-10-2012 11:30 Samsø 4 Kælderen 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42057 20-10-2012 11:30 Dart Odense 2 DK Pilen 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42052 20-10-2012 11:30 Assens 2 Randers 2 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42123 20-10-2012 11:30 Sydfyns Dart 1 Gudenå 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42131 20-10-2012 11:30 Aabenraa 1 West Dart 3 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42065 20-10-2012 13:00 DK Pilen 1 Assens 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42075 20-10-2012 13:00 West Dart 3 Dart Odense 2 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42091 20-10-2012 13:00 Gudenå 1 Aabenraa 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42099 20-10-2012 13:00 Kælderen 1 Sydfyns Dart 1 * 04.01, pkt. 2, stk. 01 (1184) 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42107 20-10-2012 13:00 Randers 2 Samsø 4 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42067 20-10-2012 14:30 DK Pilen 1 West Dart 3 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42059 20-10-2012 14:30 Dart Odense 2 Gudenå 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42053 20-10-2012 14:30 Assens 2 Samsø 4 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42125 20-10-2012 14:30 Sydfyns Dart 1 Randers 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42133 20-10-2012 14:30 Aabenraa 1 Kælderen 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42074 20-10-2012 16:00 West Dart 3 Assens 2 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42085 20-10-2012 16:00 Gudenå 1 DK Pilen 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42093 20-10-2012 16:00 Kælderen 1 Dart Odense 2 * 04.01, pkt. 2, stk. 01 (1184) 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42109 20-10-2012 16:00 Randers 2 Aabenraa 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42117 20-10-2012 16:00 Samsø 4 Sydfyns Dart 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42077 21-10-2012 09:00 West Dart 3 Gudenå 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42069 21-10-2012 09:00 DK Pilen 1 Kælderen 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42061 21-10-2012 09:00 Dart Odense 2 Randers 2 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42054 21-10-2012 09:00 Assens 2 Sydfyns Dart 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42135 21-10-2012 09:00 Aabenraa 1 Samsø 4 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42083 21-10-2012 10:30 Gudenå 1 Assens 2 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42127 21-10-2012 10:30 Sydfyns Dart 1 Aabenraa 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42095 21-10-2012 10:30 Kælderen 1 West Dart 3 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42103 21-10-2012 10:30 Randers 2 DK Pilen 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42111 21-10-2012 10:30 Samsø 4 Dart Odense 2 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42087 21-10-2012 12:00 Gudenå 1 Kælderen 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42079 21-10-2012 12:00 West Dart 3 Randers 2 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42071 21-10-2012 12:00 DK Pilen 1 Samsø 4 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42063 21-10-2012 12:00 Dart Odense 2 Sydfyns Dart 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42055 21-10-2012 12:00 Assens 2 Aabenraa 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42113 21-10-2012 13:30 Samsø 4 West Dart 3 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42105 21-10-2012 13:30 Randers 2 Gudenå 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42092 21-10-2012 13:30 Kælderen 1 Assens 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42121 21-10-2012 13:30 Sydfyns Dart 1 DK Pilen 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42129 21-10-2012 13:30 Aabenraa 1 Dart Odense 2 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42122 02-03-2013 10:00 Sydfyns Dart 1 West Dart 3 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42130 02-03-2013 10:00 Aabenraa 1 DK Pilen 1 * Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42114 02-03-2013 10:00 Samsø 4 Gudenå 1 * Spillested: Sdr. Omme 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42047 02-03-2013 10:00 Assens 2 Dart Odense 2 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42106 02-03-2013 10:00 Randers 2 Kælderen 1 * Kælderen 1 > Kolding 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42101 02-03-2013 11:30 Randers 2 Assens 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42098 02-03-2013 11:30 Kælderen 1 Samsø 4 * Kælderen 1 > Kolding 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42090 02-03-2013 11:30 Gudenå 1 Sydfyns Dart 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42082 02-03-2013 11:30 West Dart 3 Aabenraa 1 * Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42066 02-03-2013 11:30 DK Pilen 1 Dart Odense 2 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42116 02-03-2013 13:00 Samsø 4 Randers 2 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42058 02-03-2013 13:00 Dart Odense 2 West Dart 3 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42124 02-03-2013 13:00 Sydfyns Dart 1 Kælderen 1 * Kælderen 1 > Kolding 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42132 02-03-2013 13:00 Aabenraa 1 Gudenå 1 * Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42048 02-03-2013 13:00 Assens 2 DK Pilen 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42110 02-03-2013 14:30 Samsø 4 Assens 2 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42108 02-03-2013 14:30 Randers 2 Sydfyns Dart 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42100 02-03-2013 14:30 Kælderen 1 Aabenraa 1 * Afbud: Kælderen 1 / Aabenraa 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42084 02-03-2013 14:30 Gudenå 1 Dart Odense 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42076 02-03-2013 14:30 West Dart 3 DK Pilen 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42126 02-03-2013 16:00 Sydfyns Dart 1 Samsø 4 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42134 02-03-2013 16:00 Aabenraa 1 Randers 2 * Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42049 02-03-2013 16:00 Assens 2 West Dart 3 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42060 02-03-2013 16:00 Dart Odense 2 Kælderen 1 * Kælderen 1 > Kolding 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42068 02-03-2013 16:00 DK Pilen 1 Gudenå 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42118 03-03-2013 09:00 Samsø 4 Aabenraa 1 * Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42102 03-03-2013 09:00 Randers 2 Dart Odense 2 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42094 03-03-2013 09:00 Kælderen 1 DK Pilen 1 * Kælderen 1 > Kolding 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42086 03-03-2013 09:00 Gudenå 1 West Dart 3 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42119 03-03-2013 09:00 Sydfyns Dart 1 Assens 2 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42136 03-03-2013 10:30 Aabenraa 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42050 03-03-2013 10:30 Assens 2 Gudenå 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42062 03-03-2013 10:30 Dart Odense 2 Samsø 4 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
42070 03-03-2013 10:30 DK Pilen 1 Randers 2 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42078 03-03-2013 10:30 West Dart 3 Kælderen 1 * Kælderen 1 > Kolding 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
42112 03-03-2013 12:00 Samsø 4 DK Pilen 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42104 03-03-2013 12:00 Randers 2 West Dart 3 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42096 03-03-2013 12:00 Kælderen 1 Gudenå 1 * Kælderen 1 > Kolding 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
42120 03-03-2013 12:00 Sydfyns Dart 1 Dart Odense 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42128 03-03-2013 12:00 Aabenraa 1 Assens 2 * Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
42088 03-03-2013 13:30 Gudenå 1 Randers 2 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42080 03-03-2013 13:30 West Dart 3 Samsø 4 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
42072 03-03-2013 13:30 DK Pilen 1 Sydfyns Dart 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
42064 03-03-2013 13:30 Dart Odense 2 Aabenraa 1 * Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
42051 03-03-2013 13:30 Assens 2 Kælderen 1 * Kælderen 1 > Kolding 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel