DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys Vest 3B

Aros 2, Aros 3, Burning Arrows 1, Dall Ferslev IF 2, Gudenå 2, Ikast 1, Jyden 2, Langtved 1, Solbakken 1 og Solbakkens 2
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
103043 10-10-2015 10:00 Solbakkens 1 Solbakkens 2 Spillested: Bankagervej 99, 8700 Horsens 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
103059 10-10-2015 10:00 Jyden 2 Ikast 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103031 10-10-2015 10:00 Langtved 1 Gudenå 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102973 10-10-2015 10:00 Aros 2 Aros 3 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103002 10-10-2015 10:00 Dall Ferslev IF 2 Burning Arrows 1 Afbud: Dall Ferslev IF 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
103013 10-10-2015 12:00 Gudenå 2 Ikast 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102999 10-10-2015 12:00 Burning Arrows 1 Jyden 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102988 10-10-2015 12:00 Aros 3 Solbakkens 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102978 10-10-2015 12:00 Aros 2 Langtved 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103048 10-10-2015 12:00 Solbakkens 2 Dall Ferslev IF 2 Afbud: Dall Ferslev IF 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102989 10-10-2015 14:00 Aros 3 Solbakkens 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102994 10-10-2015 14:00 Burning Arrows 1 Gudenå 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103008 10-10-2015 14:00 Dall Ferslev IF 2 Jyden 2 Afbud: Dall Ferslev IF 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
103023 10-10-2015 14:00 Ikast 1 Langtved 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103036 10-10-2015 14:00 Solbakkens 1 Aros 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103033 10-10-2015 16:00 Langtved 1 Solbakkens 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103020 10-10-2015 16:00 Ikast 1 Burning Arrows 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102975 10-10-2015 16:00 Aros 2 Dall Ferslev IF 2 Afbud: Dall Ferslev IF 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
103049 10-10-2015 16:00 Solbakkens 2 Gudenå 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103055 10-10-2015 16:00 Jyden 2 Aros 3 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
103051 10-10-2015 18:00 Solbakkens 2 Langtved 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102981 10-10-2015 18:00 Aros 2 Jyden 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102983 10-10-2015 18:00 Aros 3 Burning Arrows 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103004 10-10-2015 18:00 Dall Ferslev IF 2 Ikast 1 Afbud: Dall Ferslev IF 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
103015 10-10-2015 18:00 Gudenå 2 Solbakkens 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103044 11-10-2015 09:00 Solbakkens 1 Jyden 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
103025 11-10-2015 09:00 Ikast 1 Solbakkens 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103010 11-10-2015 09:00 Gudenå 2 Aros 3 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103005 11-10-2015 09:00 Dall Ferslev IF 2 Langtved 1 Afbud: Dall Ferslev IF 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102974 11-10-2015 09:00 Aros 2 Burning Arrows 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102976 11-10-2015 11:00 Aros 2 Gudenå 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103047 11-10-2015 11:00 Solbakkens 2 Burning Arrows 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102984 11-10-2015 11:00 Aros 3 Dall Ferslev IF 2 Afbud: Dall Ferslev IF 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
103035 11-10-2015 11:00 Langtved 1 Jyden 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103041 11-10-2015 11:00 Solbakkens 1 Ikast 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103019 11-10-2015 13:00 Ikast 1 Aros 3 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103006 11-10-2015 13:00 Dall Ferslev IF 2 Solbakkens 1 Afbud: Dall Ferslev IF 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102996 11-10-2015 13:00 Burning Arrows 1 Langtved 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103045 11-10-2015 13:00 Solbakkens 2 Aros 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103058 11-10-2015 13:00 Jyden 2 Gudenå 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103038 11-10-2015 15:00 Solbakkens 1 Burning Arrows 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103012 11-10-2015 15:00 Gudenå 2 Dall Ferslev IF 2 Afbud: Dall Ferslev IF 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102987 11-10-2015 15:00 Aros 3 Langtved 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102977 11-10-2015 15:00 Aros 2 Ikast 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
103062 11-10-2015 15:00 Jyden 2 Solbakkens 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102982 09-04-2016 10:00 Aros 3 Aros 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103052 09-04-2016 10:00 Solbakkens 2 Solbakkens 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103026 09-04-2016 10:00 Ikast 1 Jyden 2 Spillested: Skovvej 7, 5610 Assens 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102993 09-04-2016 10:00 Burning Arrows 1 Dall Ferslev IF 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103014 09-04-2016 10:00 Gudenå 2 Langtved 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103037 09-04-2016 12:00 Solbakkens 1 Aros 3 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103027 09-04-2016 12:00 Langtved 1 Aros 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103022 09-04-2016 12:00 Ikast 1 Gudenå 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
103007 09-04-2016 12:00 Dall Ferslev IF 2 Solbakkens 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103056 09-04-2016 12:00 Jyden 2 Burning Arrows 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103032 09-04-2016 14:00 Langtved 1 Ikast 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103011 09-04-2016 14:00 Gudenå 2 Burning Arrows 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
103046 09-04-2016 14:00 Solbakkens 2 Aros 3 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
103057 09-04-2016 14:00 Jyden 2 Dall Ferslev IF 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102979 09-04-2016 14:00 Aros 2 Solbakkens 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
103042 09-04-2016 16:00 Solbakkens 1 Langtved 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103016 09-04-2016 16:00 Gudenå 2 Solbakkens 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103000 09-04-2016 16:00 Dall Ferslev IF 2 Aros 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102995 09-04-2016 16:00 Burning Arrows 1 Ikast 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102990 09-04-2016 16:00 Aros 3 Jyden 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102992 09-04-2016 18:00 Burning Arrows 1 Aros 3 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103054 09-04-2016 18:00 Jyden 2 Aros 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
103021 09-04-2016 18:00 Ikast 1 Dall Ferslev IF 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103034 09-04-2016 18:00 Langtved 1 Solbakkens 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103040 09-04-2016 18:00 Solbakkens 1 Gudenå 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103030 10-04-2016 09:00 Langtved 1 Dall Ferslev IF 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102991 10-04-2016 09:00 Burning Arrows 1 Aros 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
102985 10-04-2016 09:00 Aros 3 Gudenå 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103050 10-04-2016 09:00 Solbakkens 2 Ikast 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103061 10-04-2016 09:00 Jyden 2 Solbakkens 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103060 10-04-2016 11:00 Jyden 2 Langtved 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102998 10-04-2016 11:00 Burning Arrows 1 Solbakkens 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103001 10-04-2016 11:00 Dall Ferslev IF 2 Aros 3 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103009 10-04-2016 11:00 Gudenå 2 Aros 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
103024 10-04-2016 11:00 Ikast 1 Solbakkens 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103039 10-04-2016 13:00 Solbakkens 1 Dall Ferslev IF 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
103029 10-04-2016 13:00 Langtved 1 Burning Arrows 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
103017 10-04-2016 13:00 Gudenå 2 Jyden 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102986 10-04-2016 13:00 Aros 3 Ikast 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102980 10-04-2016 13:00 Aros 2 Solbakkens 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103028 10-04-2016 15:00 Langtved 1 Aros 3 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
103018 10-04-2016 15:00 Ikast 1 Aros 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
103003 10-04-2016 15:00 Dall Ferslev IF 2 Gudenå 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102997 10-04-2016 15:00 Burning Arrows 1 Solbakkens 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
103053 10-04-2016 15:00 Solbakkens 2 Jyden 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel