DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys Vest 3C

Dart Odense 2, Fluen 2, Kolding 3, No Dart DC 1, No Dart DC 2, Rosenhøj 1, Rosenhøj 2 og Aabenraa 1
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
102533 10-10-2015 10:00 No Dart DC 1 No Dart DC 2 Spillested: Bankagervej 99, 8700 Horsens 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102557 10-10-2015 10:00 Rosenhøj 1 Rosenhøj 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102520 10-10-2015 10:00 Fluen 2 Aabenraa 1 Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102510 10-10-2015 10:00 Dart Odense 2 Kolding 3 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102538 10-10-2015 12:00 No Dart DC 2 Fluen 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102551 10-10-2015 12:00 Rosenhøj 1 Dart Odense 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102561 10-10-2015 12:00 Rosenhøj 2 No Dart DC 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102546 10-10-2015 12:00 Aabenraa 1 Kolding 3 Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102535 10-10-2015 14:00 No Dart DC 1 Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102517 10-10-2015 14:00 Fluen 2 Kolding 3 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102513 10-10-2015 14:00 Dart Odense 2 Aabenraa 1 Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102562 10-10-2015 14:00 Rosenhøj 2 No Dart DC 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102552 10-10-2015 16:00 Rosenhøj 1 Fluen 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102530 10-10-2015 16:00 No Dart DC 1 Dart Odense 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102539 10-10-2015 16:00 No Dart DC 2 Kolding 3 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
102550 10-10-2015 16:00 Aabenraa 1 Rosenhøj 2 Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102512 11-10-2015 09:00 Dart Odense 2 No Dart DC 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102556 11-10-2015 09:00 Rosenhøj 1 Aabenraa 1 Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102559 11-10-2015 09:00 Rosenhøj 2 Fluen 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102525 11-10-2015 09:00 Kolding 3 No Dart DC 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
102542 11-10-2015 11:00 No Dart DC 2 Rosenhøj 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102534 11-10-2015 11:00 No Dart DC 1 Aabenraa 1 Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102516 11-10-2015 11:00 Fluen 2 Dart Odense 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102560 11-10-2015 11:00 Rosenhøj 2 Kolding 3 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102548 11-10-2015 13:00 Aabenraa 1 No Dart DC 2 Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102531 11-10-2015 13:00 No Dart DC 1 Fluen 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102515 11-10-2015 13:00 Dart Odense 2 Rosenhøj 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102553 11-10-2015 13:00 Rosenhøj 1 Kolding 3 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102564 09-04-2016 10:00 Rosenhøj 2 Rosenhøj 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102545 09-04-2016 10:00 Aabenraa 1 Fluen 2 Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102540 09-04-2016 10:00 No Dart DC 2 No Dart DC 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
102523 09-04-2016 10:00 Kolding 3 Dart Odense 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102536 09-04-2016 12:00 No Dart DC 1 Rosenhøj 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102527 09-04-2016 12:00 Kolding 3 Aabenraa 1 Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102519 09-04-2016 12:00 Fluen 2 No Dart DC 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102514 09-04-2016 12:00 Dart Odense 2 Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102544 09-04-2016 14:00 Aabenraa 1 Dart Odense 2 Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102543 09-04-2016 14:00 No Dart DC 2 Rosenhøj 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
102524 09-04-2016 14:00 Kolding 3 Fluen 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102554 09-04-2016 14:00 Rosenhøj 1 No Dart DC 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102511 09-04-2016 16:00 Dart Odense 2 No Dart DC 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102563 09-04-2016 16:00 Rosenhøj 2 Aabenraa 1 Afbud: Aabenraa 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102521 09-04-2016 16:00 Fluen 2 Rosenhøj 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102526 09-04-2016 16:00 Kolding 3 No Dart DC 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102549 10-04-2016 09:00 Aabenraa 1 Rosenhøj 1 Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102537 10-04-2016 09:00 No Dart DC 2 Dart Odense 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
102532 10-04-2016 09:00 No Dart DC 1 Kolding 3 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
102522 10-04-2016 09:00 Fluen 2 Rosenhøj 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
102547 10-04-2016 11:00 Aabenraa 1 No Dart DC 1 Afbud: Aabenraa 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102529 10-04-2016 11:00 Kolding 3 Rosenhøj 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102509 10-04-2016 11:00 Dart Odense 2 Fluen 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
102555 10-04-2016 11:00 Rosenhøj 1 No Dart DC 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
102541 10-04-2016 13:00 No Dart DC 2 Aabenraa 1 Afbud: Aabenraa 1 6 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102528 10-04-2016 13:00 Kolding 3 Rosenhøj 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
102518 10-04-2016 13:00 Fluen 2 No Dart DC 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
102558 10-04-2016 13:00 Rosenhøj 2 Dart Odense 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel