DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys Vest Serie 2 A

Assens 1 (1), Rosenhøj 1 (2), Esbjerg Øst 1 (3), Fluen 1 (4), Galten 1 (5), Gelsted 1 (6), Langtved 1 (7), Lido 1 (8), Sdr. Omme 1 (9), Sydfyns Dart 1 (10)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
57053 12-10-2013 10:00 Langtved 1 Esbjerg Øst 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
57006 12-10-2013 10:00 Rosenhøj 1 Assens 1 * Afbud: Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57039 12-10-2013 10:00 Galten 1 Lido 1 * Afbud: Lido 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57031 12-10-2013 10:00 Fluen 1 Sdr. Omme 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57007 12-10-2013 12:00 Rosenhøj 1 Esbjerg Øst 1 * Afbud: Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57002 12-10-2013 12:00 Assens 1 Langtved 1 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57073 12-10-2013 12:00 Sdr. Omme 1 Galten 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57063 12-10-2013 12:00 Lido 1 Fluen 1 * Afbud: Lido 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57011 12-10-2013 14:00 Rosenhøj 1 Langtved 1 * Afbud: Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57024 12-10-2013 14:00 Fluen 1 Assens 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
57035 12-10-2013 14:00 Galten 1 Esbjerg Øst 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57067 12-10-2013 14:00 Lido 1 Sdr. Omme 1 * Afbud: Lido 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57009 12-10-2013 16:00 Rosenhøj 1 Galten 1 * Afbud: Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57003 12-10-2013 16:00 Assens 1 Lido 1 * Afbud: Lido 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57075 12-10-2013 16:00 Sdr. Omme 1 Langtved 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
57017 12-10-2013 16:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57061 13-10-2013 09:00 Lido 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Lido 1 / Rosenhøj 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57033 13-10-2013 09:00 Galten 1 Assens 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
57029 13-10-2013 09:00 Fluen 1 Langtved 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
57071 13-10-2013 09:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg Øst 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
57015 13-10-2013 11:00 Esbjerg Øst 1 Assens 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57013 13-10-2013 11:00 Rosenhøj 1 Sdr. Omme 1 * Afbud: Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57057 13-10-2013 11:00 Langtved 1 Lido 1 * Afbud: Lido 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57027 13-10-2013 11:00 Fluen 1 Galten 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
57055 13-10-2013 13:00 Langtved 1 Galten 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
57025 13-10-2013 13:00 Fluen 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Rosenhøj 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57021 13-10-2013 13:00 Esbjerg Øst 1 Lido 1 * Afbud: Lido 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57004 13-10-2013 13:00 Assens 1 Sdr. Omme 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
57023 13-10-2013 22:00 Esbjerg Øst 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57085 13-10-2013 22:00 Sydfyns Dart 1 Lido 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 / Lido 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57083 13-10-2013 22:00 Sydfyns Dart 1 Gelsted 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 / Gelsted 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57081 13-10-2013 22:00 Sydfyns Dart 1 Fluen 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57079 13-10-2013 22:00 Sydfyns Dart 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 / Rosenhøj 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57077 13-10-2013 22:00 Sdr. Omme 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57005 13-10-2013 22:00 Assens 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57019 13-10-2013 22:00 Esbjerg Øst 1 Gelsted 1 * Afbud: Gelsted 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57042 13-10-2013 22:00 Gelsted 1 Assens 1 * Afbud: Gelsted 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57037 13-10-2013 22:00 Galten 1 Gelsted 1 * Afbud: Gelsted 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57041 13-10-2013 22:00 Galten 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57043 13-10-2013 22:00 Gelsted 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Gelsted 1 / Rosenhøj 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57045 13-10-2013 22:00 Gelsted 1 Fluen 1 * Afbud: Gelsted 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57047 13-10-2013 22:00 Gelsted 1 Langtved 1 * Afbud: Gelsted 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57049 13-10-2013 22:00 Gelsted 1 Sdr. Omme 1 * Afbud: Gelsted 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57059 13-10-2013 22:00 Langtved 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57065 13-10-2013 22:00 Lido 1 Gelsted 1 * Afbud: Lido 1 /Gelsted 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57072 01-03-2014 10:00 Sdr. Omme 1 Fluen 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57080 01-03-2014 10:00 Sydfyns Dart 1 Esbjerg Øst 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57064 01-03-2014 10:00 Lido 1 Galten 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
56997 01-03-2014 10:00 Assens 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Rosenhøj 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57056 01-03-2014 10:00 Langtved 1 Gelsted 1 * Afbud: Gelsted 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57051 01-03-2014 12:00 Langtved 1 Assens 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57048 01-03-2014 12:00 Gelsted 1 Lido 1 * Afbud: Gelsted 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57040 01-03-2014 12:00 Galten 1 Sdr. Omme 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57032 01-03-2014 12:00 Fluen 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57016 01-03-2014 12:00 Esbjerg Øst 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Rosenhøj 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57066 01-03-2014 14:00 Lido 1 Langtved 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
57008 01-03-2014 14:00 Rosenhøj 1 Fluen 1 * Afbud: Rosenhøj 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57074 01-03-2014 14:00 Sdr. Omme 1 Gelsted 1 * Afbud: Gelsted 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57082 01-03-2014 14:00 Sydfyns Dart 1 Galten 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
56998 01-03-2014 14:00 Assens 1 Esbjerg Øst 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
57060 01-03-2014 16:00 Lido 1 Assens 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
57058 01-03-2014 16:00 Langtved 1 Sdr. Omme 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57050 01-03-2014 16:00 Gelsted 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Gelsted 1 / Sydfyns Dart 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57034 01-03-2014 16:00 Galten 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Rosenhøj 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57026 01-03-2014 16:00 Fluen 1 Esbjerg Øst 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57076 01-03-2014 18:00 Sdr. Omme 1 Lido 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57084 01-03-2014 18:00 Sydfyns Dart 1 Langtved 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
56999 01-03-2014 18:00 Assens 1 Fluen 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
57010 01-03-2014 18:00 Rosenhøj 1 Gelsted 1 * Afbud: Rosenhøj 1 / Gelsted 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57018 01-03-2014 18:00 Esbjerg Øst 1 Galten 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
57068 02-03-2014 09:00 Lido 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Lido 1 / Sydfyns Dart 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57052 02-03-2014 09:00 Langtved 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Rosenhøj 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57044 02-03-2014 09:00 Gelsted 1 Esbjerg Øst 1 * Afbud: Gelsted 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57036 02-03-2014 09:00 Galten 1 Fluen 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57069 02-03-2014 09:00 Sdr. Omme 1 Assens 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
57086 02-03-2014 11:00 Sydfyns Dart 1 Sdr. Omme 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57000 02-03-2014 11:00 Assens 1 Galten 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
57012 02-03-2014 11:00 Rosenhøj 1 Lido 1 * Afbud: Rosenhøj 1 / Lido 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57020 02-03-2014 11:00 Esbjerg Øst 1 Langtved 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57028 02-03-2014 11:00 Fluen 1 Gelsted 1 * Afbud: Gelsted 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57062 02-03-2014 13:00 Lido 1 Esbjerg Øst 1 * Afbud: Lido 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57054 02-03-2014 13:00 Langtved 1 Fluen 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
57046 02-03-2014 13:00 Gelsted 1 Galten 1 * Afbud: Gelsted 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57070 02-03-2014 13:00 Sdr. Omme 1 Rosenhøj 1 * Afbud: Rosenhøj 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57078 02-03-2014 13:00 Sydfyns Dart 1 Assens 1 * Afbud: Sydfyns Dart 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57038 02-03-2014 15:00 Galten 1 Langtved 1 * Afbud: Galten 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
57030 02-03-2014 15:00 Fluen 1 Lido 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
57022 02-03-2014 15:00 Esbjerg Øst 1 Sdr. Omme 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
57014 02-03-2014 15:00 Rosenhøj 1 Sydfyns Dart 1 * Afbud: Rosenhøj 1 / Sydfyns Dart 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
57001 02-03-2014 15:00 Assens 1 Gelsted 1 * Afbud: Gelsted 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel