DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys Vest Serie 2 A

Gudenå 1 (1), Solbakken 1 (2), Esbjerg Øst 1 (3), Fluen 1 (4), Galten 1 (5), Mariagerfjord 1 (6), Langtved 1 (7), Kolding 2 (8), Sdr. Omme 1 (9), Esbjerg 1 (10)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
79799 11-10-2014 10:00 Mariagerfjord 1 Langtved 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79758 11-10-2014 10:00 Solbakkens 1 Gudenå 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79791 11-10-2014 10:00 Galten 1 Kolding 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79775 11-10-2014 10:00 Esbjerg Øst 1 Esbjerg 1 Afbud: Esbjerg 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79783 11-10-2014 10:00 Fluen 1 Sdr. Omme 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79817 11-10-2014 12:00 Kolding 2 Mariagerfjord 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79759 11-10-2014 12:00 Solbakkens 1 Esbjerg Øst 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79754 11-10-2014 12:00 Gudenå 1 Langtved 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79825 11-10-2014 12:00 Sdr. Omme 1 Galten 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79833 11-10-2014 12:00 Esbjerg 1 Fluen 1 Afbud: Esbjerg 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79767 11-10-2014 14:00 Esbjerg Øst 1 Gudenå 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79777 11-10-2014 14:00 Fluen 1 Solbakkens 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79793 11-10-2014 14:00 Galten 1 Esbjerg 1 Afbud: Esbjerg 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79801 11-10-2014 14:00 Mariagerfjord 1 Sdr. Omme 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79809 11-10-2014 14:00 Langtved 1 Kolding 2 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79769 11-10-2014 16:00 Esbjerg Øst 1 Fluen 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79761 11-10-2014 16:00 Solbakkens 1 Galten 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79755 11-10-2014 16:00 Gudenå 1 Kolding 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79827 11-10-2014 16:00 Sdr. Omme 1 Langtved 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79835 11-10-2014 16:00 Esbjerg 1 Mariagerfjord 1 Afbud: Esbjerg 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79776 11-10-2014 18:00 Fluen 1 Gudenå 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79787 11-10-2014 18:00 Galten 1 Esbjerg Øst 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79795 11-10-2014 18:00 Mariagerfjord 1 Solbakkens 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79811 11-10-2014 18:00 Langtved 1 Esbjerg 1 Afbud: Esbjerg 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79819 11-10-2014 18:00 Kolding 2 Sdr. Omme 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79779 12-10-2014 09:00 Fluen 1 Galten 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79771 12-10-2014 09:00 Esbjerg Øst 1 Mariagerfjord 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79763 12-10-2014 09:00 Solbakkens 1 Langtved 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79756 12-10-2014 09:00 Gudenå 1 Sdr. Omme 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79837 12-10-2014 09:00 Esbjerg 1 Kolding 2 Afbud: Esbjerg 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79785 12-10-2014 11:00 Galten 1 Gudenå 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79829 12-10-2014 11:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg 1 Afbud: Esbjerg 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79797 12-10-2014 11:00 Mariagerfjord 1 Fluen 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79805 12-10-2014 11:00 Langtved 1 Esbjerg Øst 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79813 12-10-2014 11:00 Kolding 2 Solbakkens 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79789 12-10-2014 13:00 Galten 1 Mariagerfjord 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79781 12-10-2014 13:00 Fluen 1 Langtved 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79773 12-10-2014 13:00 Esbjerg Øst 1 Kolding 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79765 12-10-2014 13:00 Solbakkens 1 Sdr. Omme 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79757 12-10-2014 13:00 Gudenå 1 Esbjerg 1 Afbud: Esbjerg 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79815 12-10-2014 15:00 Kolding 2 Fluen 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79807 12-10-2014 15:00 Langtved 1 Galten 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79794 12-10-2014 15:00 Mariagerfjord 1 Gudenå 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79823 12-10-2014 15:00 Sdr. Omme 1 Esbjerg Øst 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79831 12-10-2014 15:00 Esbjerg 1 Solbakkens 1 Afbud: Esbjerg 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79824 28-02-2015 10:00 Sdr. Omme 1 Fluen 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79832 28-02-2015 10:00 Esbjerg 1 Esbjerg Øst 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79816 28-02-2015 10:00 Kolding 2 Galten 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79749 28-02-2015 10:00 Gudenå 1 Solbakkens 1 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79808 28-02-2015 10:00 Langtved 1 Mariagerfjord 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79803 28-02-2015 12:00 Langtved 1 Gudenå 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79800 28-02-2015 12:00 Mariagerfjord 1 Kolding 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79792 28-02-2015 12:00 Galten 1 Sdr. Omme 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79784 28-02-2015 12:00 Fluen 1 Esbjerg 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79768 28-02-2015 12:00 Esbjerg Øst 1 Solbakkens 1 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79818 28-02-2015 14:00 Kolding 2 Langtved 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79760 28-02-2015 14:00 Solbakkens 1 Fluen 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79826 28-02-2015 14:00 Sdr. Omme 1 Mariagerfjord 1 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79834 28-02-2015 14:00 Esbjerg 1 Galten 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79750 28-02-2015 14:00 Gudenå 1 Esbjerg Øst 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79812 28-02-2015 16:00 Kolding 2 Gudenå 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79810 28-02-2015 16:00 Langtved 1 Sdr. Omme 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79802 28-02-2015 16:00 Mariagerfjord 1 Esbjerg 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79786 28-02-2015 16:00 Galten 1 Solbakkens 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79778 28-02-2015 16:00 Fluen 1 Esbjerg Øst 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79828 28-02-2015 18:00 Sdr. Omme 1 Kolding 2 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79836 28-02-2015 18:00 Esbjerg 1 Langtved 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79751 28-02-2015 18:00 Gudenå 1 Fluen 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79762 28-02-2015 18:00 Solbakkens 1 Mariagerfjord 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79770 28-02-2015 18:00 Esbjerg Øst 1 Galten 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79820 01-03-2015 09:00 Kolding 2 Esbjerg 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79804 01-03-2015 09:00 Langtved 1 Solbakkens 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
79796 01-03-2015 09:00 Mariagerfjord 1 Esbjerg Øst 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
79788 01-03-2015 09:00 Galten 1 Fluen 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79821 01-03-2015 09:00 Sdr. Omme 1 Gudenå 1 * Afbud: Sdr. Omme 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79838 01-03-2015 11:00 Esbjerg 1 Sdr. Omme 1 * Afbud: Sdr. Omme 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79752 01-03-2015 11:00 Gudenå 1 Galten 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79764 01-03-2015 11:00 Solbakkens 1 Kolding 2 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79772 01-03-2015 11:00 Esbjerg Øst 1 Langtved 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79780 01-03-2015 11:00 Fluen 1 Mariagerfjord 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79814 01-03-2015 13:00 Kolding 2 Esbjerg Øst 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
79806 01-03-2015 13:00 Langtved 1 Fluen 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79798 01-03-2015 13:00 Mariagerfjord 1 Galten 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
79822 01-03-2015 13:00 Sdr. Omme 1 Solbakkens 1 * Afbud: Sdr. Omme 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
79830 01-03-2015 13:00 Esbjerg 1 Gudenå 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79790 01-03-2015 15:00 Galten 1 Langtved 1 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79782 01-03-2015 15:00 Fluen 1 Kolding 2 * 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79774 01-03-2015 15:00 Esbjerg Øst 1 Sdr. Omme 1 * Afbud: Sdr. Omme 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
79766 01-03-2015 15:00 Solbakkens 1 Esbjerg 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
79753 01-03-2015 15:00 Gudenå 1 Mariagerfjord 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel