DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

Oldboys Vest Serie 2 B

Bording 1 (1), Dart Odense 1 (2), Royal 1 (3), Esbjerg Øst 2 (4), Jyden 1 (5), Østbirk 1 (6), West Dart 2 (7), Samsø 2 (8), KIPA/Silverflights 1 (9), Randers 2 (10)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
78479 11-10-2014 10:00 Østbirk IF 1 West Dart 2 Afbud: West Dart 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78438 11-10-2014 10:00 Dart Odense 1 Bording 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78471 11-10-2014 10:00 Jyden 1 Samsø 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78455 11-10-2014 10:00 Royal 1 Randers 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78463 11-10-2014 10:00 Esbjerg Øst 2 KIPA/Silverflights 1 Afbud: Esbjerg Øst 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78497 11-10-2014 12:00 Samsø 2 Østbirk IF 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78439 11-10-2014 12:00 Dart Odense 1 Royal 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78434 11-10-2014 12:00 Bording 1 West Dart 2 Afbud: West Dart 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78505 11-10-2014 12:00 KIPA/Silverflights 1 Jyden 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78513 11-10-2014 12:00 Randers 2 Esbjerg Øst 2 Afbud: Esbjerg Øst 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78447 11-10-2014 14:00 Royal 1 Bording 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78457 11-10-2014 14:00 Esbjerg Øst 2 Dart Odense 1 Afbud: Esbjerg Øst 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78473 11-10-2014 14:00 Jyden 1 Randers 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78481 11-10-2014 14:00 Østbirk IF 1 KIPA/Silverflights 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78489 11-10-2014 14:00 West Dart 2 Samsø 2 Afbud: West Dart 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78449 11-10-2014 16:00 Royal 1 Esbjerg Øst 2 Afbud: Esbjerg Øst 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78441 11-10-2014 16:00 Dart Odense 1 Jyden 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78435 11-10-2014 16:00 Bording 1 Samsø 2 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78507 11-10-2014 16:00 KIPA/Silverflights 1 West Dart 2 Afbud: West Dart 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78515 11-10-2014 16:00 Randers 2 Østbirk IF 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78456 11-10-2014 18:00 Esbjerg Øst 2 Bording 1 Afbud: Esbjerg Øst 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78467 11-10-2014 18:00 Jyden 1 Royal 1 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78475 11-10-2014 18:00 Østbirk IF 1 Dart Odense 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78491 11-10-2014 18:00 West Dart 2 Randers 2 Afbud: West Dart 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78499 11-10-2014 18:00 Samsø 2 KIPA/Silverflights 1 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78459 12-10-2014 09:00 Esbjerg Øst 2 Jyden 1 Afbud: Esbjerg Øst 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78451 12-10-2014 09:00 Royal 1 Østbirk IF 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78443 12-10-2014 09:00 Dart Odense 1 West Dart 2 Afbud: West Dart 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78436 12-10-2014 09:00 Bording 1 KIPA/Silverflights 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78517 12-10-2014 09:00 Randers 2 Samsø 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78465 12-10-2014 11:00 Jyden 1 Bording 1 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78509 12-10-2014 11:00 KIPA/Silverflights 1 Randers 2 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78477 12-10-2014 11:00 Østbirk IF 1 Esbjerg Øst 2 Afbud: Esbjerg Øst 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78485 12-10-2014 11:00 West Dart 2 Royal 1 Afbud: West Dart 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78493 12-10-2014 11:00 Samsø 2 Dart Odense 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78469 12-10-2014 13:00 Jyden 1 Østbirk IF 1 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78461 12-10-2014 13:00 Esbjerg Øst 2 West Dart 2 Afbud Esbjerg Øst 2 / West Dart 2 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78453 12-10-2014 13:00 Royal 1 Samsø 2 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78445 12-10-2014 13:00 Dart Odense 1 KIPA/Silverflights 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78437 12-10-2014 13:00 Bording 1 Randers 2 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78495 12-10-2014 15:00 Samsø 2 Esbjerg Øst 2 Afbud: Esbjerg Øst 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78487 12-10-2014 15:00 West Dart 2 Jyden 1 Afbud: West Dart 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78474 12-10-2014 15:00 Østbirk IF 1 Bording 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78503 12-10-2014 15:00 KIPA/Silverflights 1 Royal 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78511 12-10-2014 15:00 Randers 2 Dart Odense 1 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78504 28-02-2015 10:00 KIPA/Silverflights 1 Esbjerg Øst 2 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78512 28-02-2015 10:00 Randers 2 Royal 1 * Afbud: Randers 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78496 28-02-2015 10:00 Samsø 2 Jyden 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78429 28-02-2015 10:00 Bording 1 Dart Odense 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78488 28-02-2015 10:00 West Dart 2 Østbirk IF 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78483 28-02-2015 12:00 West Dart 2 Bording 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78480 28-02-2015 12:00 Østbirk IF 1 Samsø 2 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78472 28-02-2015 12:00 Jyden 1 KIPA/Silverflights 1 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78464 28-02-2015 12:00 Esbjerg Øst 2 Randers 2 * Afbud: Randers 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78448 28-02-2015 12:00 Royal 1 Dart Odense 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78498 28-02-2015 14:00 Samsø 2 West Dart 2 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78440 28-02-2015 14:00 Dart Odense 1 Esbjerg Øst 2 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78506 28-02-2015 14:00 KIPA/Silverflights 1 Østbirk IF 1 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78514 28-02-2015 14:00 Randers 2 Jyden 1 * Afbud: Randers 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78430 28-02-2015 14:00 Bording 1 Royal 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78492 28-02-2015 16:00 Samsø 2 Bording 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78490 28-02-2015 16:00 West Dart 2 KIPA/Silverflights 1 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78482 28-02-2015 16:00 Østbirk IF 1 Randers 2 * Afbud: Randers 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78466 28-02-2015 16:00 Jyden 1 Dart Odense 1 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78458 28-02-2015 16:00 Esbjerg Øst 2 Royal 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78508 28-02-2015 18:00 KIPA/Silverflights 1 Samsø 2 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78516 28-02-2015 18:00 Randers 2 West Dart 2 * Afbud: Randers 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78431 28-02-2015 18:00 Bording 1 Esbjerg Øst 2 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78442 28-02-2015 18:00 Dart Odense 1 Østbirk IF 1 * Afbud: Dart Odense 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78450 28-02-2015 18:00 Royal 1 Jyden 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78500 01-03-2015 09:00 Samsø 2 Randers 2 * Afbud: Randers 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78484 01-03-2015 09:00 West Dart 2 Dart Odense 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78476 01-03-2015 09:00 Østbirk IF 1 Royal 1 * 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78468 01-03-2015 09:00 Jyden 1 Esbjerg Øst 2 * Afbud: Esbjerg Øst 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78501 01-03-2015 09:00 KIPA/Silverflights 1 Bording 1 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78518 01-03-2015 11:00 Randers 2 KIPA/Silverflights 1 * Afbud: Randers 2 / KIPA/Silverflights 1 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78432 01-03-2015 11:00 Bording 1 Jyden 1 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78444 01-03-2015 11:00 Dart Odense 1 Samsø 2 * 3 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
78452 01-03-2015 11:00 Royal 1 West Dart 2 * 5 - 1 Der er vedhæftet en kampseddel
78460 01-03-2015 11:00 Esbjerg Øst 2 Østbirk IF 1 * Afbud: Esbjerg Øst 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78494 01-03-2015 13:00 Samsø 2 Royal 1 * 1 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
78486 01-03-2015 13:00 West Dart 2 Esbjerg Øst 2 * Afbud: Esbjerg Øst 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78478 01-03-2015 13:00 Østbirk IF 1 Jyden 1 * 2 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
78502 01-03-2015 13:00 KIPA/Silverflights 1 Dart Odense 1 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78510 01-03-2015 13:00 Randers 2 Bording 1 * Afbud: Randers 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78470 01-03-2015 15:00 Jyden 1 West Dart 2 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
78462 01-03-2015 15:00 Esbjerg Øst 2 Samsø 2 * Afbud: Esbjerg Øst 2 0 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
78454 01-03-2015 15:00 Royal 1 KIPA/Silverflights 1 * Afbud: KIPA/Silverflights 1 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78446 01-03-2015 15:00 Dart Odense 1 Randers 2 * Afbud: Randers 2 6 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
78433 01-03-2015 15:00 Bording 1 Østbirk IF 1 * 4 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel