DANSK DART UNION

Full member of the world darts federation
Medlem af danmarks idrætsforbund

TEST - Lokalrække 3

Dronningborg 4 (1), Dronningborg 5 (2), Gudenå 3 (3), Hinnerup 3 (4), Linde 3 (5), Randers 5 (6), Samsø 3 (7), T.I.F. Dart 2 (8), Mariagerfjord 4 (9)
Kampnr. Oprindelig dato Ny kampdato Hjemmehold Udehold Kommentar Score
71291 26-08-2014 19:30 Dronningborg 4 Dronningborg 5 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
71250 26-08-2014 19:30 Hinnerup 3 Mariagerfjord 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71255 26-08-2014 19:30 Linde 3 Randers 5 Afbud Randers 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
71241 27-08-2014 19:30 Gudenå 3 T.I.F. Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71240 30-08-2014 11:00 Gudenå 3 Samsø 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
71248 30-08-2014 16:00 Hinnerup 3 Samsø 3 7 - 9 Der er vedhæftet en kampseddel
71256 31-08-2014 11:00 Linde 3 Samsø 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
71336 31-08-2014 16:00 Randers 5 Samsø 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
71347 01-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 4 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
71253 02-09-2014 19:30 Linde 3 Gudenå 3 12 - 4 Der er vedhæftet en kampseddel
71234 02-09-2014 19:30 Dronningborg 5 Mariagerfjord 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
71334 02-09-2014 19:30 Randers 5 Hinnerup 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
71242 08-09-2014 19:30 Gudenå 3 Mariagerfjord 4 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
71331 09-09-2014 19:30 Randers 5 Dronningborg 4 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
71329 09-09-2014 19:30 Linde 3 T.I.F. Dart 2 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
71244 09-09-2014 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
71350 15-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Hinnerup 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
71228 16-09-2014 19:30 Dronningborg 5 Gudenå 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71355 16-09-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Dronningborg 4 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
71339 20-09-2014 11:00 Samsø 3 Dronningborg 4 Udsat > 27.09.2014 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
71340 20-09-2014 16:00 Samsø 3 Dronningborg 5 Flyttet < 20.09.2014 kl. 11:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
71330 23-09-2014 19:30 Linde 3 Mariagerfjord 4 14 - 2 Der er vedhæftet en kampseddel
71243 23-09-2014 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 4 1 - 15 Der er vedhæftet en kampseddel
71332 23-09-2014 19:30 Randers 5 Dronningborg 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
71352 29-09-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Randers 5 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
71230 30-09-2014 19:30 Dronningborg 5 Linde 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
71220 30-09-2014 19:30 Dronningborg 4 Gudenå 3 11 - 5 Der er vedhæftet en kampseddel
71237 06-10-2014 19:30 Gudenå 3 Hinnerup 3 10 - 6 Der er vedhæftet en kampseddel
71348 06-10-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 5 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
71360 07-10-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Randers 5 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
71222 07-10-2014 19:30 Dronningborg 4 Linde 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
71239 20-10-2014 19:30 Gudenå 3 Randers 5 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
71246 21-10-2014 19:30 Hinnerup 3 Linde 3 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
71362 21-10-2014 19:30 Mariagerfjord 4 T.I.F. Dart 2 Flyttet < 20.10.2014 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
71345 25-10-2014 11:00 Samsø 3 T.I.F. Dart 2 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
71346 25-10-2014 16:00 Samsø 3 Mariagerfjord 4 U26.10.2014 - 04.01, Pkt. 2+3, Stk. 01+02+03 (822+1116) 0 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
71349 03-11-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Gudenå 3 6 - 10 Der er vedhæftet en kampseddel
71227 04-11-2014 19:30 Dronningborg 5 Dronningborg 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71335 04-11-2014 19:30 Randers 5 Linde 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71358 04-11-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Hinnerup 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
71238 10-11-2014 19:30 Gudenå 3 Linde 3 3 - 13 Der er vedhæftet en kampseddel
71356 11-11-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Dronningborg 5 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
71247 11-11-2014 19:30 Hinnerup 3 Randers 5 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
71225 11-11-2014 19:30 Dronningborg 4 T.I.F. Dart 2 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71341 15-11-2014 11:00 Samsø 3 Gudenå 3 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (822) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
71342 15-11-2014 16:00 Samsø 3 Hinnerup 3 04.01, Pkt. 2, Stk. 01 (814) 0 - 16 Der er vedhæftet en kampseddel
71351 17-11-2014 19:30 T.I.F. Dart 2 Linde 3 2 - 14 Der er vedhæftet en kampseddel
71229 18-11-2014 19:30 Dronningborg 5 Hinnerup 3 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
71223 18-11-2014 19:30 Dronningborg 4 Randers 5 13 - 3 Der er vedhæftet en kampseddel
71357 18-11-2014 19:30 Mariagerfjord 4 Gudenå 3 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71236 24-11-2014 19:30 Gudenå 3 Dronningborg 5 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71249 25-11-2014 19:30 Hinnerup 3 T.I.F. Dart 2 Flyttet < 24.11.2014 5 - 11 Der er vedhæftet en kampseddel
71226 25-11-2014 19:30 Dronningborg 4 Mariagerfjord 4 8 - 8 Der er vedhæftet en kampseddel
71343 29-11-2014 11:00 Samsø 3 Linde 3 Udsat > 30.11.2014 4 - 12 Der er vedhæftet en kampseddel
71344 29-11-2014 16:00 Samsø 3 Randers 5 Udsat > 30.11.2014 - Afbud: Randers 5 16 - 0 Der er vedhæftet en kampseddel
71231 13-01-2015 19:30 Dronningborg 5 Randers 5 0 - 0
71221 13-01-2015 19:30 Dronningborg 4 Hinnerup 3 0 - 0
71359 13-01-2015 19:30 Mariagerfjord 4 Linde 3 0 - 0
71224 17-01-2015 11:00 Dronningborg 4 Samsø 3 0 - 0
71232 17-01-2015 16:00 Dronningborg 5 Samsø 3 0 - 0
71235 19-01-2015 19:30 Gudenå 3 Dronningborg 4 0 - 0
71252 20-01-2015 19:30 Linde 3 Dronningborg 5 0 - 0
71337 20-01-2015 19:30 Randers 5 T.I.F. Dart 2 0 - 0
71251 27-01-2015 19:30 Linde 3 Dronningborg 4 0 - 0
71245 27-01-2015 19:30 Hinnerup 3 Gudenå 3 0 - 0
71233 27-01-2015 19:30 Dronningborg 5 T.I.F. Dart 2 0 - 0
71338 27-01-2015 19:30 Randers 5 Mariagerfjord 4 0 - 0
71354 02-02-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Mariagerfjord 4 0 - 0
71295 03-02-2015 19:30 Dronningborg 4 Randers 5 FEJL skal være Randers 5 > Gudenå 3 0 - 0
71254 03-02-2015 19:30 Linde 3 Hinnerup 3 0 - 0
71353 07-02-2015 11:00 T.I.F. Dart 2 Samsø 3 0 - 0
71361 07-02-2015 16:00 Mariagerfjord 4 Samsø 3 0 - 0
71313 16-02-2015 19:30 Gudenå 3 T.I.F. Dart 2 0 - 0
71327 17-02-2015 19:30 Linde 3 Randers 5 0 - 0
71322 17-02-2015 19:30 Hinnerup 3 Mariagerfjord 4 0 - 0
71219 17-02-2015 19:30 Dronningborg 4 Dronningborg 5 0 - 0
71275 23-02-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 4 0 - 0
71325 24-02-2015 19:30 Linde 3 Gudenå 3 0 - 0
71306 24-02-2015 19:30 Dronningborg 5 Mariagerfjord 4 0 - 0
71262 24-02-2015 19:30 Randers 5 Hinnerup 3 0 - 0
71312 07-03-2015 11:00 Gudenå 3 Samsø 3 0 - 0
71320 07-03-2015 16:00 Hinnerup 3 Samsø 3 0 - 0
71328 08-03-2015 11:00 Linde 3 Samsø 3 0 - 0
71264 08-03-2015 16:00 Randers 5 Samsø 3 0 - 0
71314 09-03-2015 19:30 Gudenå 3 Mariagerfjord 4 0 - 0
71316 10-03-2015 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 5 0 - 0
71259 10-03-2015 19:30 Randers 5 Dronningborg 4 0 - 0
71257 10-03-2015 19:30 Linde 3 T.I.F. Dart 2 0 - 0
71278 16-03-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Hinnerup 3 0 - 0
71300 17-03-2015 19:30 Dronningborg 5 Gudenå 3 0 - 0
71283 17-03-2015 19:30 Mariagerfjord 4 Dronningborg 4 0 - 0
71315 24-03-2015 19:30 Hinnerup 3 Dronningborg 4 0 - 0
71260 24-03-2015 19:30 Randers 5 Dronningborg 5 0 - 0
71258 24-03-2015 19:30 Linde 3 Mariagerfjord 4 0 - 0
71267 28-03-2015 11:00 Samsø 3 Dronningborg 4 0 - 0
71268 28-03-2015 16:00 Samsø 3 Dronningborg 5 Flyttet 20.9.2014 kl. 16:00 9 - 7 Der er vedhæftet en kampseddel
71280 30-03-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Randers 5 0 - 0
71302 31-03-2015 19:30 Dronningborg 5 Linde 3 0 - 0
71292 31-03-2015 19:30 Dronningborg 4 Gudenå 3 0 - 0
71294 07-04-2015 19:30 Dronningborg 4 Linde 3 0 - 0
71288 07-04-2015 19:30 Mariagerfjord 4 Randers 5 0 - 0
71309 08-04-2015 19:30 Gudenå 3 Hinnerup 3 0 - 0
71276 08-04-2015 19:30 T.I.F. Dart 2 Dronningborg 5 0 - 0
71311 13-04-2015 19:30 Gudenå 3 Randers 5 0 - 0
71318 14-04-2015 19:30 Hinnerup 3 Linde 3 0 - 0
71290 14-04-2015 19:30 Mariagerfjord 4 T.I.F. Dart 2 0 - 0
71274 25-04-2015 16:00 Samsø 3 Mariagerfjord 4 0 - 0
71273 25-04-2015 16:00 Samsø 3 T.I.F. Dart 2 0 - 0